Elliot Alexander Jordan

27. března 2017 v 23:20 |  Postavy - muži

Hráč/ka: Vall
Věk postavy: 24
Povolání: Žurnalista a příležitostně fotograf
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Cole SprouseVZHLED:
Měří něco přes sto osmdesát centimetrů a postavu má sportovní. Jeho vlasy, které si barví na tmavo, jsou vždy dány do nějakého účesu alá právě jsem vstal. O barvě očí by se dalo hádat hodiny. V jednu chvíli mají barvu zamračené oblohy a za necelou chviličku jsou snad i lehce nazelenalé. Jde opravdu o úhlu pohledu ale on sám se přiklání k tomu, že jeho oči jsou šedé. Pod nimi mívá kruhy, které jsou způsobeny nedostatkem spánku, přemírou kávy a energetických nápojů. Rty má narůžovělé a krásně tvarované. Přes velkou únavu se on, a jeho sladký úsměv, snaží naznačit že je úplně v pořádku.

POVAHA:
Už jako dítě potřeboval být vidět, možná to bylo způsobeno tím, že byl jedináček a nebo tím faktem, že se narodil ve znamení lva. To mu zůstalo doteď. Je to velmi veselý,milý a příjemný mladík, se kterým si můžete v klidu pokecat o všem možném. Teda do doby, než narazíte na nějaké citlivé téma. To se dokáže plně uzavřít do sebe a ani s ním nehnete. V jiném ohledu je velmi sebevědomý a nebojí se jít za svým i přes hory a doly. V některých případech dokáže být přímočarý, upřímný, velmi sarkastický a někdy dokonce i dost arogantní. Nebojí se ozvat, když se mu něco nelíbí a dokáže vám dost drsně sdělit svůj názor. Za každých okolností si stojí za svým, ikdyž nemusí mít pravdu a dělá mu velký problém v hádce ustoupit. Jeho slovní zásoba je obsáhlá a jeho pusa velmi prořízlá. Je velký perfekcionista a nesnáší, když má ve věcech nepořádek a nebo když věci neklapou podle plánu. V tom případě dokáže být velmi nepříjemný. Nedůvěřuje jen tak někomu a všechny si důkladně oťukává, nemá rád lidi kteří se s vámi ze začátku kamarádíčkují a pak vás bodnou od zad. Trpí depresemi, které se snaží zahnat kouřením. Což už tak trochu naznačuje, že je silný kuřák.

ZÁJMY:
Má velkou zálibu ve psaní ale to k jeho práci žurnalisty patří. Jenže on píše spíše detektivní romány, baví ho to. K tomu rád sportuje, miluje běh a plavání. Rád fotí, je to pro něj uklidnění, občas se jen tak vydá s foťákem do přírody. Jednou dokonce přemýšlel, že udělá výstavu svých fotografií s názvem "Krásný Brighton", kde by ukazoval krásy města. Když mu někdo řekne, rád nafotí i nějaké společenské události jako jsou plesy, svatby aj.

HISTORIE:
Jako dítě se neměl špatně, vyrostl ve velkém apartmá v centru New Yorku. Jeho rodiče byli slušně za vodou. Otec byl jedním ze spolumajtelů jedné velké firmy, která vyráběla palubní desky do aut, matka byla zase autorka fantazijních románů. Už v dětství získal jakýsi ten cit pro psaní na základní škole strašně rád psal články do školních novin. Byl jeden z těch lepších studentů. Když ale nastoupil na střední, všechno se obrátilo. Zapletl se se špatnou partou a rázem se z milého poslušného kluka stal opravdový grázl. Alkohol, hulení trávy, menší krádeže tohle všechno dělal se svými rádoby kamarády. Jednou se rozhodli krást v malé večerce a dopadlo to tak, že všechno odskákal Elliot. Od té doby nedůvěřuje většině lidí. Doma měl tehdy doslova peklo (nebo aspoň jak peklo pro teenagera může vypadat), hluboké promluvení do duše od rodičů mu určitě pomohlo se nad sebou zamyslet. Sám ani neví jak, ale dodělal maturitu. Hodně dlouho se rozmýšlel nad tím jestli má jít na vysokou školu a nebo ne. Vlastně jeho snaha dostat se na vysokou byla k ničemu, po dvou letech tam to vzdal a dal se na žurnalistiku. S menší pomocí matky a otce získal celkem skvělé místo, protože oni věděli, že jejich syn je na tyhle věci velmi talentovaný. Nějakou dobu pracoval v New Yorku, ale pak mu byla nabídnuta lepší pozice. Ve svých dvaadvaceti letech se vydal do Anglie. Zhruba rok a půl žil v Londýně ale teď žije v Brightonu. Stále pracuje jako žurnalista, ale spíše teď se přiklání ke fotografování nebo k psaní.


GALERIE:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama