Emma Rose Stevenson

13. března 2017 v 19:05 |  Postavy - ženy

Hráč/ka: Aneko
Věk postavy: 18
Povolání: Studuje grafický design, umění (malba), pracuje
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Amanda SteeleVZHLED:
Em je poměrně malá a hubená holka. Měří něco okolo 160 centimetrů a postavou se řadí mezi ty menší. Hlavu má ostřejších rámů , takže má výrazné lícní kosti a špičatou bradu. Její pleť by ji mohla závidět kde jaká slečna , ne téměř bez jakéhokoliv nedostatku až na pár pih v okolí nosu. Pleť je po celý rok porcelanově bledá až může působit nezdravě. Obličej má symetrický. Uprostřed se jí tyčí ne nějak moc velký ani malý nos který odděluje dvě šedá očka lemovaná hustými černými řasami. Obočí má tmavší než jsou její vlasy a rty bledě růžové. Největší pozornost upoutají nejspíš její po ramena dlouhé vlasy které mají barvu něco mezi bílou a šedou. Její tělo nepostrádá ani ženské křivky, nejvíce v oblasti hrudníku. Dennodenně ji můžete zahlédnout v nejrůznějších kouscích oblečení . Nejlépe v nějakém výstředním. V uchu má malý stříbrný tunel který pod hustými bílými vlasy jde snadno přehlédnout. Při detailnějším pozorování si můžete všimnout malé jizvy na jejím rtu a klíční kosti. Na ruce nosí obvykle stříbrný náramek s přívěskem malého lva. Na pravém stehni má vytetovaného velkého lva , který jde vidět pouze když si sundá kalhoty.

POVAHA:
Emma je tvrdohlavá a svéhlavá. Nebojí se říct vlastní názor a tak se většinou dostává celkem často do konfliktů. Po většinu času jí můžete zahlédnout s cigaretou u pusy nebo s nějakým alkoholem. Bývá většinou sama na opuštěných místech, kam moc lidí nechodí. Kamarády nemá, protože všechny hned odbyje nebo odpálkuje. Má nějaký problém z minulosti, o kterém nikdo neví. Jen ona sama. Zbožňuje zvířata a nenávidí lidí. Z nějakého dobrého důvodu je od sebe odhání. Kdysi to byla milá holka , která se přátelila se všemi a usmívala se. Dnes. Dnes už je to jiná osoba která vidí svět těma nejhoršíma očima. Nejraději by byla dávno po smrti ale něco někomu slíbila a snaží se to dodržet. Někomu na kom ji sakra moc záleželo. Dříve zpívala a byla celkem talent, ale teď že sebe nevydá ani notu. Celkově je až moc upřímná a na někoho může působit drze až oprskle. Nechci mít s nikým nic společného a jednoduše je to jen její maska pod kterou skrývá úplně někoho jiného. Nejvíce ze všeho miluje čerstvé květiny. Hlavně růže.

ZÁJMY:
Jak říkám, nejraději si asi zapálí cigaretu nebo se projede na skatu. Dříve zpívala a hrála na klavír, po nějaké osudné události co jí tak zlomila ji už nic nebaví. Do školy chodí minimálně, i když jí to tam celkem baví. Teď si ráda dom sedne a přemýšlí co udělala špatně. Jiné zájmy už nemá . Neví proč má žít. Pořád hledá ten smysl života.

HISTORIE:
Narodila se v malém městečku na kraji Kanady, kde žila s oběma rodičema přibližně do svých 11 let. Pak se přestěhovali do Brightonu do městského bytu. Její matka byla milá žena se zlatým srdcem a její otec ubohý alkoholik. Občas její mámu zmlátil, potom i Emmu. Prožila si toho hodně a zároveň strašně málo. Rodiče se jí zabili při autonehodě, když bylo Emmě 14 let. Ty byla jedna z věcí kvůli které se tak moc změnila. Emma se přestěhovala zpět do Kanady ke své babičce, kde dochodila základní školu a pak nastoupila do prvního ročníku na střední umělecké škole. Po prvním roce na škole se rozhodla že chce zpátky do Brightonu a odešla od své babičky. Pronajala si v Brightonu městský byt, který ji platila babička a přestoupila na střední do Brightonu. Vybrala si grafický design, se kterým byla spokojená. Po oslavení 18ti let jí zemřela i babička a tak si musela najít nějakou brigádu, aby mohla dál bydlet ve svém bytě. Zdědila po babičce nějaké peníze a tak si vystačí až do teď. Po pár letech ji škola omrzela a snížila svou docházku na bod mrazu. Školu dodělala s odřenýma ušima ale udělala. V 19ti si už našla plnohodnotnou práci servírky což dělá až do dnes.

GALERIE:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama