Gerta Brunheld

24. března 2017 v 16:52 |  Postavy - ženy
Hráč: Luky
Věk: 53 let
Povolání: Psycholožka
Faceclaim: Julia Walters


POVAHA: Gerta je velmi cílevědomá a odhodlaná žena, ví co chce a za svým cílem si jde. S hledáním přátel moc problém nemá, ale s udržení přátelství ano. Ne každý ocení rýpavé chování a naprostou upřímnost a pravdomluvnost. Gerta ráda řekne, co si myslí a nejraději trochu uškodí. Ale pravé přátelé si snaží udržet, nikdy by se nepokusila je podvést nebo jim zalhat, tedy pokud se oni stejně staví i k ní.

HISTORIE: Gerta se narodila 8.11. a její rodiče jí nikdy nerozmazlovali. Naopak její otec jí vždy lámal do hlavy větu "Co si neuděláš sama, to nikdy nedostaneš." a přesně díky tomu je Gerta tak ambiciózní. Původem pochází z Glasgow, kde vyrůstala až do svých 20 let. Gerta měla poklidný dětský život a celé dětství doufala, že jednou se dostane na své vysněné místo na psychologickou fakultu. Do svých 20 let žila u svých rodičů, pak se rozhodla osamostatnit a tak se rozhodla že procestuje svět. Své rodiče Gerta vždy obdivuje, především jejich práci - pomáhat lidem ve zdravotnictví. Díky tomu se rozhodla odcestovat do zahraničí a prozkoumat různé praktiky léčení, v různých zemích. Byla na mnoho místech nevyjímaje Amerikou, Japonskem, Itálií a i Afrikou, kde se na nějakou tu dobu usídlila. Nakonec se vrátila do rodné Anglie, kde se usadila na předměstí v Brightonu a založila si vlastní psychologickou kancelář.

VZHLED: Gerta má šedé vlasy, ale nechává si je obarvit. Ostříhané jsou na krátko, po stranách stejnoměrně zarovnané. Oči má výrazné a hnědé, k jejich výraznosti napomáhají i černé oční stíny a řasy, které jsou téměř její tradicí. Ovšem nos má poměrně nevýrazný. Rtěnku většinou nemá, ale při slavnostních příležitostech si vezme světle růžovou. Gerta je spíše hubenější postavy, ale zadek a prsa nechybí.

ZÁJMY: Gerta miluje hry, strašně ráda hraje stolní hry jako jsou třeba šachy. Ale neopomene ani společnost lidí a při nejmenší možnosti i přátel s kterými si ráda posedí a popovídá. Mezi její nejoblíbenější druh lidí patří děti, s dětmi nejsou moc velké problémy a samozřejmě ji poslouchají a jejímu zlému pohledu neuhybají. Někdy je schopná sednout si ke skupině dětí v parku a začít si dětinsky povídat a vykřikovat.

GALERIE:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama