Lila Peterson

20. března 2017 v 16:21 |  Postavy - ženy

Hráč/ka: Lila
Věk postavy: 25
Povolání: učitelka v mateřské školce
Faceclaim: Ariana GrandeVZHLED:
Lila je mlada žena vyšší postavy. Má pronikavě hnědé oči, dlouhé červené vlasy, má trochu vypracovanou postavu. Ráda chodí decentně namalovaná. Vypadá jako obyčejná žena, nejraději nosí šaty a podpatky, ale vzít si na sebe sportovní oblečení ji problém nedělá. Přes celé záda má vytetovaného vlka.

POVAHA:
Je to obyčejná holka plná zájmů a nápadů. Ráda se dokáže bavit a udělat zábavu. Její problém je že občas nedokáže ovládnout vztek a dokáže se poprat i s mužem, ale snaží se to ovládat. Miluje děti a proto i učí v mateřské školce. Nikdy neměla štěstí na muže, ale to jí nebrání se s nima seznámit. Lidi jí mají docela rádi kvůli její milé a zábavné povaze. Nikdy by nedokázala podvést muže a podrazit kamarády. Nesnáší když jí a její přátele někdo pomlouvá, také nemá ráda namyšlené lidi. Miluje dobré jídlo, pití a i společnost.

ZÁJMY:
Nejraději chodí běhat a cvičit do fitness centra, proto má i tak pěknou postavu. Ráda zpívá a její hlas vůbec není špatný, vyhrála i několik pěveckých soutěží. Ráda kreslí, čte knihy a chodí do přírody.Zkoušela i modeling, ale to jí přestalo bavit. Tam u nich ráda chodila do přírodní rezervace pozorovat vlky, je to její nejoblíbenější zvíře. Chtěla by mít do budoucna doma za mazlíčka vlka, ale ví že to není tak jednoduché, takže si chce pořídit alespoň psa. Hlavně by chtěla krasného, hodného muže a mít sním dceru, ale po její minulosti se bojí že to tak nebude.

HISTORIE:
Vyrůstala v bohaté rodině. Její otec Nicolas Smith je lékař v jedné z nejlepších nemocnic a její matka Rosemarry Smith je učitelka na Střední skole. Její rodiče na ni byly celkem přísní, ale mysleli to s ní dobře. Na základní skole byla ta šprtka, které se každý smál a neměla žádné kamarády. To všechno se změnilo až na Střední škole, našla jsi spoustu přátel a i první lásku, její vztah ale netrval moc dlouho, protože Samuel (její přítel) bral drogy a mlátil jí. S ním se nakonec rozešla. Chvilku to vypadalo že zanevře na muže, ale kvuli jednomu blbci by to byla chyba. Ráda s kamarádkami chodila do klubu a flirtovala tam s muži.Vždy pila jenom to nejlepší pití a jedla to nejlepší jídlo. Střední školu vystudovala též na výbornou a to díky jejím vlivným rodičům. Nakonec začala chodit na Vysokou školu a tam to taky zvládla na výbornou. Její rodiče se rozhodli jako vděk za to ze všechno zvládla jí zaplatit tetovaní podle jejího uvážení a proto si vybrala právě vlka. Její nejoblíbeněji zvíře. Nakonec se rozhodla že bude pracovat jako učitelka v mateřské školce, přeci jenom ji k tomu matka vedla celý život. Jejímu otci se to moc nelíbilo, chtěl aby byla lékařkou, ale nakonec viděl že si z dětmi velmi rozumí a tak byl rád že ji to baví. Po roce se rozhodla začít cestovat a tak rodiče jí přispěly docela dost na to aby na par let mohla odcestovat. I když tam teď z dětmi není tak ma díky školce práce až nad hlavu, připravovat pro ně věci na každý den jí dává zabrat a bývá dost unavená. Doufá že v novém městě najde spoustu nových přátel, práci a hlavně i přítele.

GALERIE:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama