Matthew Addington

3. března 2017 v 22:18 |  Postavy - muži
Výsledek obrázku pro jack nicholson
Hráč/ka: Bee
Věk: 59 let
Bydlení: Dům na pláži
Faceclaim: Jack Nicholson
Povolání: Důchodce


VZHLED:
Na začátek bych mohla začít jeho vlasy. Ač už jeho léta napovídají, kolik si toho ve světě již musel projít, stále má krásné a husté vlasy, i když už protkané šedými prameny. Jeho obličej je příjemný na pohled, příjemně kulatý a veselý. Krásné, kdysi modré a dnes již věkem světloučce modrošedé oči skrývá pod hustým obočím. V koutcích očí má vějířky vrásek, které napovídají, že se rád směje.. Postavou patří mezi mohutnější, ale moc dobře vím, že kdysi byl "fešák", neboť dost cvičil, dokonce i judo a jeden čas se věnoval baletu a proto má v tomhle věku pořád docela dost síly..

POVAHA:
A nyní k jeho povaze, je to občas pěkný mrzout ale dokáže být i milí.. Jako každý smrtelník má dobré i špatné vlastnosti, začneme těmi dobrými.. Jeho duše, jež mnohé zažila, nejen časů krásných, ale i strastiplných a přesto kráčí neustále kupředu. Jeho víra v krásno, které vidí po celém světě, je neuvěřitelná. Neobyčejně obrovská láska ke svým bližním mu pomohla kráčet stále dál a být nám poblíž i v těch nejhorších chvílích. Je to veliká osobnost, jelikož má v sobě hrdost, štědrost, laskavost a toleranci (jak v čem).. Špatných vlastností nemá moc a proto se možná tolik projevují. Jeho největší špatná vlastnost je vnucovat si, že mu něco je. Ne pořád, ale jakmile začne kašlat či něco podobného, hned v tom vidí nějakou ošidnou nemoc. Stejně tak i u ostatních. Není to však jediné, co si vnucuje. V jeho myšlenkách je utkvělá představa, že jeho slovo bývá zákonem a že se jím každý řídí. Když se tak nestane, uráží se a dost často taková věc vede k hádkám.
Vždy hledá chyby, vždy je zveličuje a upozorňuje na ně. Má to svou dobrou stránku, neboť člověk ví, v čem se zdokonalit. Ale nelze předci pouze ukazovat na chyby, je důležité projevit i náklonnost. Další jeho vlastností je že se rád otáčí za dívkami a přece jen mladé dívky jím opovrhují jelikož si o něm myslí že je to starý páprda a kvůli téhle vlastnosti nahánění dívek se párkrát dostal do problému.. A to i se zákonem ale více v jeho minulosti tuhle vlastnost má vlastně od mládí..

ZÁJMY:
Jeho zájmy jsou hodně rozsáhle rád čte, prohlíží si umění které vždy jen krituzuje, nikdy se mu totiž nic nelíbí..Rád nahání mladé holky a užívá si s nimi a pokud nechtějí stejně si s nimi užívá.. Rád se prochází po parku a jen sleduje přírodu. Je to takový všeználek a tak rád dává rady do života které jsou stejně úplně zbytečné.. Rád se hádá s mladými lidmi všichni jsou pro něj jen vandalové
a mizerové. A žádný mladý hoch s ním nemůže vyjít..

HISTORIE:
Narodil se v Londýně docela úspěšným rodičům, otec byl právník a matka psycholožka snažili se ho vychovat tvrdou rukou a asi do střední školy se jim to celkem vedlo, plnil si domácí povinnosti učil se docházel do různých kroužků jako byl třeba balet a jakmile nastoupil na střední jeho život se otočil o 180 stupňů.. Jeho spolužáci se mu začali kvůli baletu smát a šikanovat, chvilku sebou nechal zametat jak se jim chtělo ale nakonec z baletu přelítl na Judo a stal se velmi úspěšným a teď to byl on kdo byl ten velký šikanátor a u toho jeho projev agresivity bohužel neskončil jelikož byl věčně na někoho nepříjemný hodně lidí od sebe odehnal a nakonec i své rodiče.. Rád s lidma manipuluje a občas je rád i vydírá.. Holky za ním vždy pálily a když mu kolem 50 let ženy jako by se z jeho života vytratily.. A tak se párkrát snížil k tomu nejhoršímu co kdy udělal a to je že má na účtě pár znásilnění.. Teď se rozhodl přestěhovat a začít znova v novém městě , ale sám si myslí že mu to moc dlouho nevydrží a brzo zase bude pálit za první sukní kterou uvidí..

GALERIE:
Výsledek obrázku pro jack nicholson

Výsledek obrázku pro jack nicholson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama