Rose Desire

28. března 2017 v 0:04 |  Postavy - ženy

Hráč/ka: Tess
Věk postavy: 26
Povolání: trenérka
Faceclaim: Emma WatsonVZHLED:
Rose je menší postavy, která jí vlastně vždycky překážela. S jejíma 165 cm se nemá čím chlubit a taky jí většinou všichni přehlédnou. Občas to sice vyřeší podpatkama, které jí na výšce přidají, ale to nikdy není řešení napořád. Když už mluví s člověkem, který je o hodně vyšší, tak prostě zakloní hlavu a doufá, že jí ještě další týden nebude bolet.
Z výšky jí sice moc dáno nebylo, ale jinak se může pyšnit výrazným pohledem, za který je hodně ráda. Sice na první pohled vypadá chladně a nepřístupně, ale opak je pravdou. Je drobnější, nicméně i na svoje tělo je poměrně pyšná. Ženské tvary jí rozhodně nechybí. Nemůže se sice chlubit ničím až moc výrazným na hrudníku, ale i tak je spokojená. Kvůli práci tvrdě dře, takže jí můžete vidět každou volnou chvíli v posilovně a nebo když je pěkně, tak běhat venku. Svoji kondici si udržuje.
Jestliže jde někam do společnosti, tak si na vzhledu dává hodně záležet. Sice nepatří mezi výraznější typ dívky, ale jestliže se nalíčí a to všechno doplní sytě červenou rtěnkou, tak je to o něčem jiném. Pokud je ale doma, tak jí stačí obyčejné tepláky a vytahané tričko. Líčení skutečně nechává jenom na příležitosti, kde je to v podstatě nutností.

POVAHA:
Lidem se často liší povaha v soukromém životě a v tom pracovním. Rose je na tom stejně, co si budeme povídat. V práci se snaží dodržovat všechno, co se dodržet má. Nikoho nešetří a jde si i ona za svým cílem. Však z malé školačky, která byla zapálená pro sport se vyvinula trenérka, která to měla v hlavě všechno srovnané a to už je co říct. Svoji práci skutečně miluje a je inspirací pro mnohé dívky, které právě začínají.
V soukromém životě to má mnohem složitější. V podstatě má ráda svůj klid a nechce být nikým a ničím rušena. Nicméně když už má náladu někam vyjít, tak je na druhou stranu ráda středem pozornosti a ráda lidi baví. Rose je takový introvertní extrovert. Vždycky to má podle nálady, která se jí ale naštěstí nemění tak často.

ZÁJMY:
Její největší koníček je práce. Miluje sport všeho druhu. Běh, jízda na kole, box, posilování. Je toho dost, co by ještě stálo za to, ale tohle jsou takové nejdůležitější věci, na kterých Rose ujíždí. Mimo jiné ráda fotí. Když se jednou za čas vydá na podvečerní procházku, aby si vyčistila všechny myšlenky, tak jedině s fotoaparátem, který nesundá z krku. A když už má chvíli, kdy by nejradši nikoho neviděla? Naloží se do vany, kde si čte a nebo projíždí sociální sítě na telefonu.

HISTORIE:
Rose se narodila v New Yorku a už od mala byla vedena ke sportu svým otcem, který byl známý fotbalista. Tak moc si přál syna, ze kterého chtěl vychovat fotbalistu, až se mu narodila dcera, která po tom nijak zvlášť netoužila. Sice jako malá neměla na výběr, proto v předškolním věku hrála za jakýsi tým, nicméně hned potom toho nechala a začala se věnovat tomu, co jí doopravdy bavilo. Měla vstřícné rodiče, takže jí vůbec k ničemu nenutili a ona za to byla ráda. Hlavně to bylo díky tomu, že se po pár letech otec dočkal syna, takže toho byla ušetřena.
Ve škole patřila prvních pár let mezi premianty třídy. Učila se skutečně dobře, i když vlastně jí to do hlavy nabíhalo úplně samo. Její volnočasové aktivity jí totiž moc neumožnovaly do té školy chodit jako normální dítě. Měla toho hodně a nikdy nezvolnila.
Po pár letech to bylo mnohem lepší, ale musela zvolnit, jinak by se z toho všeho zbláznila. Měla jisté období, kdy se na všechno chtěla vykašlat a někam se odstěhovat, aby jí nikdo nenašel. Málem to udělala. Bylo to období, kdy byla za rebelku a každého od sebe odstrkovala. Její teenage období nebylo vůbec dobré. Jak dlouho to trvalo? Podle jejich rodičů celé věky, ale mohly to být tři roky? Přibližně ano.
Se vším se následně srovnala, ale skutečně se musela odstěhovat, protože to na ní všechno padalo každou chvíli. Byla dospělá, takže to nemusela řešit. Odcestovala do Brightonu, kde si chtěla vyčistit hlavu od všeho, co jí provázelo.

GALERIE:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama