Samuel Davion Jensen

24. března 2017 v 16:23 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Bee
Věk: 31 let
Povolání: Knihovník
Faceclaim: Matt Bomer
Bydlí v: Městský byt


VZHLED:
Samuel je vysoký něco kolem 180 cm, má sportovní postavu na které si dává záležet, chodí každý den běhat a pravidelně navštěvuje fitko. Jeho hnědé vlasy má vždy učesané na stranu, když ho však uvidíte někdy brzy ráno kdy si jde jen zaběhat, trčí mu vlasy na všechny strany. Má krásné modré oči, když se do nich zahledíte na delší dobu úplně se začnete ztrácet. Občas jeho tvář zdobí strniště ale spíše má tvář důkladně oholenou. Když ho prvně zahlédnete, vypadá jako když do deseti neumí počítat, ale nenechte se zmýlit, je velmi inteligentní a sečtělý.. Nenechte se zmást jeho výrazem který naznačuje nemluv na mě, ano často se tváří zamyšleně, až jakoby by se mračil, on se však nikdy žádné konverzaci nebrání, ba naopak rád si povídá. Oblékaný chodí asi jako každý jiný, ale nejraději nosí svetry nebo jednobarevné košile..

POVAHA:
Samuel je velmi přátelský člověk, rád si povídá s lidmi a často jim vnucuje svůj názor na jeho oblíbené knihy a nutí lidi kolem sebe je číst. Když ho potkáte v knihovně kde pracuje, tak si řeknete že je to hrozně tichý člověk, taková ta šedá myš v rohu, ale opak je pravdou, jakmile vyjde z knihovny je jak divé zvíře, často na někoho vesele pokřikuje nebo taky naštvaně nadává.. Je hrozně urážlivý, ale vždy ho to hned po chvilce přejde a hned se míří omluvit. Rád se baví ať už v baru nebo jen tak s přáteli doma u piva. Po ránu bývá často nepříjemný a nevrlý, proto se mu raději všichni vyhýbají.. Je velmi pečlivý a má skvělé organizační schopnosti po dlouholeté práci v knihovně.. Rád pracuje sám, protože jak on říká na knihy člověk potřebuje klid.. Když jeho práce končí okamžitě se míří bavit, baví ho jen tak okukovat ženy nebo se poflakovat s kamarády..

ZÁJMY:
Mezi jeho největší zájmy patří samozřejmě knihy, rád čte a čte skoro pořád, před spaním, ráno, odpoledne, v práci a někdy si chodí jen tak sednou někam do kavárny či čajovny kde si dá dobrý nápoj a čte třeba půl dne.. Patří mezi ty čtenáře kteří když dostanou do ruky knihu nemůžou se od ní odtrhnout. Taky rád cvičí, jeho návštěvy ve fitku jsou pravidelné a nikdy si je nedovolí vynechat.. Mezi jeho další zájmy patří čtenářské kroužky které sám pořádá, ať už pro děti či dospělé.. Když si k němu přijdete půjčit nějakou knihu, jistě mám poradí tu nejlepší ale nevyhnete se dlouhému rozhovoru o knihách který lidi často nudí.. Rád tráví čas s lidmi co má rád a plánuje různé naučné výlety.. Dokonce sám jednu knihu píše, s tím se ale zatím moc nechlubí.. Rád je jen tak v knihovně a zajišťuje chod knihovny, hlavně ho baví organizovat knihy v knihovně, rád se taky baví se zákazníky a poskytuje jim vše informace které potřebují znát. K práci v knihovně taky patří revize knihovních sbírek a vyhledávání a poskytování informací.. Miluje pročítání starých spisů ke kterým má jako knihovník přístup, baví ho listovat těmi starými cáry papíru..

HISTORIE:
Samuel se narodil v Americe, přesněji v LA, proto když přichází do Bringhtonu je překvapený počasím které se mu moc nelíbí.. Narodil se do bohaté rodiny která časem o vše přišla. Jeho matka byla právnička a otec no bůh ví, ale jedno je jisté, že to kvůli němu přišli o peníze, matka se sním rozvedla a i se synem se odstěhovala pryč.. Nakonec vyrostl jako spokojené dítě, chodil do školy, pak šel na střední, výšku no prostě dokázal to co vždy chtěl, až na jeden jeho velký sen, mít vlastní knihu kterou lidé budou milovat, pomalu a jistě svou knihu píše, ale nápady docházejí a proto to stěhování, hledá po světě novou inspiraci, možná i partnerku, kdo ví co tenhle trochu podivín vůbec od života chce.. Když mu bylo něco kolem dvacítky tak požádal svou dlouholetou přítelkyni o ruku, která samozřejmě řekla ano, ale osud sním měl jiné plány a ze svatby nakonec sešlo, občas si na ní vzpomene ale stále má pocit že se nakonec rozhodl dobře, stavila ho do nepříjemných situacích jako že si má vybrat mezi knihou nebo jí, mezi jeho psím přítelem a jí a tak jí poslal k vodě. Nadevše miluje své štěně německého ovčáka, který je taky pěkný magnet na holky, no prosim kdo si nechce pomazlit malé štěně, často se sním jen tak prochází po parku a nahání sním děvčata, ale není to žádný proutník.

GALERIE:


Výsledek obrázku pro matt bomer

Výsledek obrázku pro matt bomer glasses

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama