Aaron Lens

12. dubna 2017 v 20:20 |  Postavy - muži
Hráč: Jakub
Věk: 27 let
Povolání: Učitel Kendó a Judo
Bydlení: Byt v jeho Dójo
Faceclaim: Neznámý model- Pexels.com


Vzhled:
Aaron je původem Ir. Má zrzavo hnědé vlasy a modré oči. Jeho obličej je ostře řezaný, avšak skrytý pod hustým vousem. Postavu má svalnatou, atletickou. Jakožto učitel kendó má spoustu šrámů, které mu způsobili žáci. Nejvýraznější je jizva v obočí, kterou mu udělal nepozorný žák mečem. Přes celé záda má tetování tygra, viz. fotka. Co se týče oblečení, rád nosí kombinace černé a černošedé, občas i světlejší barvy. Výška 198 cm.

Povaha:
Aaron je klidné povahy, kvůli letitému tréninku jej jen tak něco nevyhecuje. Do potyček se ovšem pouští, pokud je napaden, jedná ale tak, aby oponentovi nebylo příliš ublíženo. Ovšem jsou i situace, pokud někdo ublíží někomu jemu blízkému, že se mu zatmí před očima a neví o sobě. Zvláště pokud někdo bije ženu. Co se týče jednání s lidmi, miluje s nimi kontakt a je velmi sociální. Rád chodí na sklenku, ovšem nikdy se neopije, že by o sobě nevěděl. Má velmi rád ženy a vše s nimi spojené. Nenávidí machýrky a nabubřelce, ty mu dokážou zvednout krev. Nezáleží mu na finančních hodnotách, pouze na požitku ze života.

Zájmy:
Kendo, Judo, zábava, ženy, občas alkohol, knihy

Historie:
Aaron se narodil jakožto dítě dvou Irů. Ovšem ti se přestěhovali hned po narození za prací do Japonska.Zde se jeho otec živil jakožto právník a matka se starala o domácnost a o Aarona. Aaron tedy vyrůstal v Japonsku, učil se ale jak japonsky, tak angličtinu. Musel, protože jeho rodiče věděli, že tu nebudou navždy. Proto nakonec uměl oba dva jazyky perfektně. Vyrůstal jako normální kluk, do střední školy si jej nevšímali. Chodil v té době na Kendó, které ho neskutečně bavilo a dokonce mu šlo. Několikrát skončil jako vícemistr Japonska na šampionátech. Na střední škole se však vše změnilo. Začal být šikanovaný za svou barvu vlasů. Dopadlo to tak, že se vracel domů celý zmlácený. Proto začal chodit i na Judo. Rodiče zašli v té době do školy, aby šikaně zatrhli, ale to vydrželo jen týden. Poté to začalo znovu. Musel se proto bránit. To, že jej mlátili, mu pomáhalo se rychle posouvat dále a dále, jeho postup byl neskutečný. Za půl roku se jim již dokázal postavit a jakž takž se ubránit. Porazit je dokázal až ve třetím ročníku, to už si na něj nedovolili. Oproti Japoncům velmi zmohutněl a vzrost na konečnou výšku 198 cm. To mu pomohlo získat si respekt a v klidu dokončit střední školu. Na střední škole také potkal svou první lásku a přítelkyni, Mei. S ní odešel na vysokou školu, kde pokračoval v tréninku Kenda a Juda. Dále studoval právo, ale to ho moc nebavilo. Vše šlo krásně, dokud na konci prváku nenachytal Mei, jak jej podvádí s jedním jeho spolužákem a velmi dobrým přítelem. Popadl jej amok, zatmělo se mu před očima a kluka skoro umlátil k smrti. Na poslední chvíli jej odtrhli kluci z vedlejšího pokoje na koleji. Museli ho tahat tři a přesto do něj dál bušil. Kluk skončil na JIPce a Aarona vyhodili ze školy. Poté se přestěhoval zpět na okraj Tokia za rodiči, kde se dále učil Kendu a Judu. Zde se z něj stal "sukničkář", nevěřil moc ženám, proto si s nimi jen užíval a bavil se s nimi. Přesto vždy když viděl nějakou v nesnázích tak ji pomohl. Občas však byl také drsný. V jeho 26 letech zemřeli jeho rodiče při autonehodě. Proto se přestěhoval zpět do Dublinu, kde jej však nátura lidí nebavila a tak si nakonec otevřel Dójo v Brightnu, kde vyučuje Judo a Kendó.

Galerie:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama