Angelo Briston

3. dubna 2017 v 16:08 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Ruby
Věk: 20 let
Povolání: Brigádničí, studoval
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Jake Cooper


Vzhled:
Na první pohled vás zaujmou moje šedý oči , většinou vypadají děsivě a kamenně ale kdo mě zná blíž ví, že jsou to oči upřímné. Nad očima se rýsuje užší obočí které je většinou v nějakém zakroucení nebo tak. V nose mám kovový piers a ve rtu taky. Vlasy mám černý jak boty a věčně rozcuchaný, většinou nešáhnu ani po hřebenu natož po gelu nebo něčem takovým. Co vás dál může zaujmout na mé dokonalé pleti jsou tetování - mnoho tetování. Hlavně na rukách a hrudi. Každý tetování má svůj skrytý význam , což nikdy nikomu asi neprozradím. Mám ostřejší rysy v obličeji takže lícní kosti jdou na tváři více vidět. Jsem taky docela šlachovité postavy a moje plet je bezchybná. Po celý rok je moje plet nezdravě bledá až to může vypadat že jsem nějaký nesmrtelný. Mojí výškou taktéž vyčnívám. S 189 centimetry se nikam moc neschovám.

Povaha:
Každý říká že vypadám jako drsňák a taky trochu nedostupný. Ve většině případů je to pravda ale ve skutečnosti jsem hodnej a dokážu být i milej, teda jak na koho že. Povahově jsem trochu skeptik a introvert, nemám moc rád společnost a jsem raději sám než s kamarády. Řekl bych o sobě ještě že jsem melancholik. To vypovídá o tom že jsem nerad ve společnosti a většinou jsem tichý. Hlavně jsem rigidní, to je moje hlavní povahová vlastnost který se nikdy nezbavím. Nedokážu se nikomu a ničemu přizpůsobit ani kdybych fakt moc chtěl, to mi na sobě vadí. Ale když se s někým seznámím a padne mi do oka, tak vím, že pro toho člověka bych udělal naprosto cokoliv. Pro pár lidí můžu být přátelský. Nemám rád když mi někdo lže , přímo to nesnáším. Taky nemám rád přetvářky. Za to zbožňuji upřímný lidi který vám nelžou a řeknou vám všechno na rovinu.

Zájmy:
Mnoho zájmů nemám, jsem trochu líný něco podnikat nebo někam chodit. Když jsem byl mladší měl jsem koně kterého mi koupily rodiče k 11 narozeninám. Jezdil jsem na něm rád ale když jsme se stěhovaly do Brightonu tak jsme ho prodali. Občas se mi po něm zasteskne a celkově mi chybí sedět v sedle. Rád kreslím , většinou lidi který třeba projdou kolem mě a nějak mě zaujmou a já si zapamatuju jejich obličej. Taky hraju na klavír , ale teď už moc ne. Celkově jsem přestal dělat všechno co mám rád až na skate. Na něm sem dennodenně sedm dní v týdnu. Ale beru to spíš jako dopravní prostředek než jako nějaký koníček, i když mi to jako fakt jde.

Historie:
Narodil jsme se v srdci Anglie , takže v Londýně. Máma s tátou se o mě nikdy moc nezajímali a tak se o mě většinou staral můj o pět let starší brácha Jake. Jako dítě jsem byl vzorný a hodný. Doma jsem pomáhal a ve škole měl dobré známky. Než do doby kdy se to nějak zlomilo. Začalo to koupí mého bývalého oře. Černý hřebeček jménem Oskar. Rodiče si v půjčku na dům, kterou pak nemohli splatit a tak jsme se dostaly do dluhů. Prodej Oskara nepřicházel v úvahu a tak můj brácha začal chodit na různé brigády aby něčím taky přispěl. Za to s rodiči to šlo z kopce máma začla pít a táta jí mlátil. Vyhodili jí z práce a tak byla doma a pila. Táta ji za to nesnášel a většinou ji bil. Semnou to nešlo taky zrovna moc dobře. Ve škole jsme se zhoršil nebo tam vůbec nechodil a domů jsme přicházel v noci abych nemusel poslouchat hádající se rodiče. Takže většinu času jsem trávil s Oskarem nebo Emily. Bože Emily, moje největší láska, pomáhala mi a utěšovala mě když jsem to potřeboval , miloval jsem jí a ona mě. Byla neskutečná a nepostradatelná pro můj život. Byla to moje Emily. Máma kvůli alkoholu spáchala sebevraždu a tak jsem zůstal s tátou sám. Bratr , ten hajzl, nechal nás samotný a odešel bydlet ke kamarádovi někam do pryč. Nenávidím ho za to do dnes. Tátu vyhodily z práce a tak začal prodávat drogy. Jednou když jsem přišel domů táta tam nebyl. Sebrali ho policajti a odvedli k výslechu. Tak jako obvykle jsem šel za Emily, když jsem pro ní přišel začala mě utěšovat a šli jsme do parku. Odněkud na nás vyběhla partička zfetovaných blbců. Mě zmlátili a drželi mě u země, zatímco Emily tam ohmatávali a znásilnili jí. Bránila se, tak jí čapli za krk a ona se udusila. Já tam jenom tak uboze ležel a zemi a koukal jak umírá. Nikdy si to neodpustím když volala moje jméno. Do školy jsem chodil málo kdy, začal jsem kouřit a prodal jsem Oskara ač s těžkým srdcem ale v tu chvíli mi bylo všechno jedno. Táta zůstal v base a já musel do děcáku. Když mi bylo osmnáct nemohl jsem zůstat v Londýně a chtěl jsem někam jinam. Odstěhoval jsem se do Brightonu , našel si brigádu a pronajímám si byt. Na neštěstí se ke mě nastěhoval můj neschopný a mnou tolik nenáviděný bratr. Nejdřív jsem s ním nechtěl bydlet ale dává mi za to prachy a to se hodí.

Galerie:


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama