Bennet McCabe

12. dubna 2017 v 20:13 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Koko
Věk: 25
Povolání: Grafik, vlastník záchranné stanice pro opuštěná zvířata
Bydlení: Dům na kraji města spojený se stanicí pro opuštěné zvířatka
Faceclaim: Ian Nelson


Vzhled:
Nevím, kde bych začal, popisování mého vzhledu mi nikdy moc nešlo. Asi začnu tím, že mám černé vlasy jak popel, ano možná nejsou tak, černé přiznávám. Bude to tím, že si je pravidelně barvím. Ano barvím si je a lžu svému okolí, že ne. Co není to přeci zločin, kdo mě neznal, když jsem byl mladší tak to prostě nepozná. Vlasy si většinou vyčesávám nahoru, dbám si o ně. Mám hnědé oči a pár lidí mi tvrdil, že se mnich dá najít záblesk zelené, já ho tam však nikdy neviděl. Možná je to jen nějaká balící hláška nebo tak. Na svůj věk vypadám celkem mladě. Také se mi stává, když mám nějakou schůzku ohledně své záchranářské stanice pro zvířata, že se mě ptají, zda na to nejsem dost mladý, ale já si to nemyslím. Můj mladičký vzhled občas rušilo strniště. Nevydrželo mi na tváři však nikdy déle jak týden. Oblíkám se, jak by to řekl, spíše normálně, sportovně rozhodně ne formálně pokud to není nějaká hodně důležitá schůzka. Nejspíše mě potkáte v kalhotách a nějaké tričku nebo mikině. Holky tvrdí že jsem roztomilý, holky mě tak často neobletují jako mé dvojče Kaydena. Ano mám dvojče, nejsme jednovaječné dvojčata tak, jsem trochu rozdílní, ale pár znaků se tam přece jen najde. Moje postava je štíhlá, pár svalů se tam rýsuje, ale není to žádná ta vysportovaná postavička z katalogu. Nikdy jsem nechodil cvičit, svaly mi narostli asi jen díky práci ve stanici.

Povaha:
Svou povahu bych dokázal shrnout jen pár slovy, ale nemůžu vás o to ošidit. Dalo by se říct, že jsem skoro opakem svého dvojčete Kaydena. Jsem velice milý a zdvořilý. Držím se motta jak ty na mě tak já na tebe. Pokud ke mně budete hrubý a nepříjemní nebudu na vás milej a příjemnej. Jsem velmi energický a zapálený do věcí, které mě baví. Nejdříve musím vše důkladně zvážit a promyslet než se pustím do práce, musím nejdříve zjistit, zda to bude vůbec fungovat, nedokázal bych se do něčeho vrhnout po hlavě a jen zkoušet jak to dopadne, na tohle byl odborník můj bratr, v tom jsme byli hodně rozdílní. Kayovi je, úplně jedno jaké jeho činy budou mít následky, on by si klidně vyrazil do baru a pokud mu někdo nesedne nebo bude chtít mít poslední slovo Kay mu jednoduše ukáže kdo je tam pán, ano občas mi to přišlo skvělé, že se dokázal bránit, to já jsem byl spíše posránek. Ne že bych se bál, taky jsem se občas dostal do nějaké rvačky nebo tak, ale rozhodně bych nikdy v životě žádnou schválně nevyvolal. Nikdy jsem neměl potřebu se někde dostávat do problému, jak jsem říkal, Kay je normálně přitahoval. Vždy jsem si musel dávat pozor na pusu, co před ním říkám, je blázen do výzev a já bych těžko dokázal nějakou splnit. Mám rád svůj klid a rozhodně se takové zábavě jako je závodění a další podobné koníčky co má Kay vyhýbám. Jsem rád že, společně sdílíme lásku ke zvířatům, jsem rád, když mi přijde pomoc, jsem dokonce rád, nikdy mi nevadilo, že je sukničkář, ano měl jsem často tendenci ho o tom poučovat, věděl jsem vše, co kdy provedl, nikdy jsem neměl chuť ho nějak soudit, je to moje dvojče a já ho mám rád. Občas mě dokázal vytočit a to jsem celkem klidný člověk, ale vždy mě to po pár hodinách přešlo, občas jsem mu dokonce záviděl, holky ho chtěly, běhaly za ním jak slepice za flusem. To jsem mu ale nikdy neřekl a ani neřeknu. Občas mi někdo řekl že jsem suchar, nebyl jsem tolik vtipný, mám celkem špatný smysl pro humor, často pronesený vtip ani nepochopím a tak jen předstírám, jak vtipné to bylo. Jsem prostě takový ten přátelský typ, rád se seznamuji s novými lidmi, miluju, když se o nich něco dozvídám. Baví mě se bavit jen tak s někým cizím v kavárně. Jsem rád, když poznám někoho, kdo nezná mého bratra, lidé mají často tendenci nás porovnávat. Někdy jsem na to líp já a někdy zase on. Dal bych se přirovnat taky k ňoumovi, ale to mi naštěstí lidé nahlas neříkají. Nevím co bych vám o mé povaze ještě řekl, nejspíše jen to, že až mě poznáte tak si mě prostě musíte zamilovat. Má skvělý výtvarný talent, estetické cítění a tvůřčí schopnosti proto má skvělou práci jako grafik.

Zájmy:
Moje zájmy jsou celkem rozsáhlé. Čemu se věnuji totálně na plno, je moje záchranná stanice, miluju své zvířata. Momentálně se u mě ve stanici nachází díky bohu jen pár zvířat. Kůň, kterého jsme odebrali ze špatných podmínek se má už teď skvěle a myslím si, že se na něm bude moct dokonce už začít jezdit. Těším se, až ho konečně osedlám. Jako další člen má stanice je divoké prase Elliot, ano Elliot přesně jako nás nejstarší bratr, Kayden ho tak pojmenoval prý je mu podobný. Já sním celkem vycházím, ale Kay ho nemůže ani cítit a tak je to i na opak. Elliota jsem si vzal, když jeho matku zabili při sečení kukuřice, nebo něčeho takového. Je to miláček. Dále tam mám dva pejsky, bernardýna jménem Sally a zlatého retrívra, oba jsou to moji miláčkové rád se s nimi jen tak procházím po lese nebo někde venku v přírodě. Retrívr se jmenuje Ouda, hloupé jméno co, dali ho k nám jeho majitelé když mu bolo jedenáct let, že už se o něj nemůžou starat, já jsem je však týden na to potkal s novým štěnětem, teď je Oudovi 14 a je to nejlepší pes na světe, ujal jsem se ho a nenabízím ho ani k adopci, když mámě více psů u sebe pořádám různe akce, jako třeba dobrovolné venčení. Pak mám ještě jednu malou sovičku pálenou, našel jí Sally při procházce v lese, měla zlomené křídlo a tak jsem se jí zase ujal. Není to jen zábava, je prostě život, o ty nebohé zvířátka se prostě nikdo nepostará a lidé jsou občas krutý. Dále rád trávím čas se svým bratrem, jen už trochu jinak než kdysi. Když jsme byli děti byla to mnohem lepší sranda, ale já jsem jiný, změnil jsem se a jsem prostě moc rozumný na to abych dělal nějaké riskantní věci, ale stejně bych za něj položil život, kdybych musel. Kay je dokonce tak štědrý, že občas mé stanici daruje malou finanční pomoc, také tu má červeného huskyho jménem Cherry, je to dokonalí pes a Kay ho zachránil už hrozně dávno. Je to skvělý pes, dokonce se na něj hodně lidí ptalo, že by ho chtěli adoptovat, ale nikdy jsem to nemohl dovolit, on už jsem prostě patřil a Kayden ho měl rád. Tak to je asi vše k mému největšímu hobby. Dále se rád seznamuji s novými lidmi a trávím čas s přáteli nebo rodinou. Rád si zajdu jen tak na procházku nebo navštívit nějaký jiný útulek. Samozřejmě mám rád i svou práci, která mě živí. Rád jezdím na kole anebo vytáhnu jen tak brusle. Jiný druh sportu ani neprovozuji, nemám na to jak to říct vlohy.

Historie:
Když jsme přicházeli na svět, byl jsem to já, kdo uviděl světlo jako první. Máme ještě jednoho bratra Elliota myslím, že na nás jako malej žárlil, ale teď spolu celkem dobře vychází až na Kaye samozřejmě.
Jako dítě jsem byl hrozně neposedný, nevydržel jsem na jednou místě ani chvilku, stále jsem musel někde šmejdit a to samé můj bratr Kayden. Bylo to super dětství, užili jsme si spousty zábavy, udělali spousty průšvihů a Kay nás z toho dokázal vždy dostat. Bylo to super dětství, ale všechno jednou končí. Jednoho dne jsme i přes přísný zákaz rodičů, jsme vyrazili společně do lesa, cesta byla super, ale pak začalo hrozně pršet. Tohle nás ale stejně nedokázalo zastavit. Došli jsme až k jedné propasti, wow jak byla velká, ale podjela mi noha a já věděl, že je se mnou konec, že jsem mrtvý, ale ne. Chytil jsem se jedné větve která tam jen tak trčela a držel se, co to jen šlo. Nevěděl jsem co dělat, kdyby tam nebyl Kay byl bych už dávno mrtvý. Vytáhl mě nahoru a mě to úplně změnilo, věděl jsem že nemůžu tolik riskovat, věděl jsem že mi zachránil život a tak jsem si řekl, že musím být ten rozumný, který mu bude moct pomoc když se mu něco přihodí nebo stane. Musel jsem ho hlídat, i když o tom on sám nevěděl, vždy jsem ho pozoroval, jestli nedělá něco špatného, ale on se nakonec , chytl nějaké party a já zůstal sám než si také našel partu kde jsem našel přátele. Byli to super lidi, ale mě chyběl můj brácha. Rodiče ho poslali do internátní školy a já ho za tu dobu skoro vůbec neviděl. Sám jsem se dostal na uměleckou školu a dokončil vysokoškolské vzdělání s výtvarným zaměřením a začal pracovat jako grafik. Vybudoval malou záchranou stanici a začal se zase vídat zase se svým bratrem.

Galerie: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama