David Lewis Noel

21. dubna 2017 v 0:08 |  Postavy - muži
Výsledek obrázku pro keno-weidner

Hráčka: Miau
Věk: 24 let
Povolání: Oficiálně opravuje motorky (neoficiálně dealuje)
Faceclaim: Kenu Weidner


Vzhled:

Obyčejně neobyčejný David je odhadem asi nějakých 175 cm vysoký. Není to žádná sláva, ale taky to není úplný skřítek. Nikdy nepotřeboval vyčnívat z davu svou výškou, protože tozvládal ve všech jiných jen myslitelných ohledech.Co vás na Davidovi zaujme v první moment? Rozhodně jeho tetování, ať chcete nebo nechcete, prostě sami sebe přistihnete, jak si jeho omalovánky prohlížíte a snažíte se je pochopit a rozpoznat co nejvíce malůvek, které na sobě má. A že je skutečně na co koukat. Nejčastěji se lidé ptají co to pro něj znamená a jaký má význam tamto a toto a tadytoto, na to obvykle jen protočí oči, nebo nakrčí ret a vydá něco podobného zavrčení. Nevysvětluje kérky, nepopisuje proč... Prostě je má a tečka, některé pro něj význam mají a jiné má protě proto, že je má a chtěl je mít.. Nic složitého pro pochopení. Navíc mu kérky sluší a toho si je celkem vědom. Ostatně na jeho udržovaném a lehce vypracovaném těle jsou takové malůvky skutečnou ozdobou. Na jeho poměrně ostře řezaném obličeji dominují jasné, čistě zelenkavé oči, které působí dojmem, že vás snad sleduje pořád a na každém kroku, ale jeho drsnému vzhledu dodávají jakousi měkkost a snad možná i lidskost. Působil by jako opravdový drsňák se vším všudy, jen kdyby ho ty oči nezrazovaly. Co je asi i zajímavé je jeho účes, boční strany hlavy má vyholené a dlouhé vlasy má pouze uprostřed. Má je promelírované a probarvené do blond tak, že se jeho přirozená hnědá barva působí jako odrosty, je to tak však schválně. Také jsou pro něj typické vousy, o ty si skutečně dbá a celkově o sebe pečuje. Je to paradox, ale právě nedbalý vzhled zabere nejvíce času. Co se týče stylu oblékání, tak ten tak nějak koresponduje s jeho zájmy a sice motorkami. Nejčastěji má na sobě nějaké obyčejné bílé či černé tričko, přes něj černou koženou bundu a džíny. Jeden den ho uvidíte v teniskách džínech a kožence, druhý den mu nedělá problém nahodit košili, či něco společenštějšího. Právě kontrast tetování košile se mu líbí. Na rukou nosívá černý korálkový náramek, na kterém je zlatý symbol berana - jeho znamení.Vlastnosti:
Popsat Davida není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Je to poměrně impulzivní chlapík, který se někdy až moc snadno nechá vyprvokovat. Pro ránu nejde daleko a proto se snaží zůstat většinu času v klidu a nezaplétat se do konfliktů, protože se dobře zná a nechce žádný průšvih. Ten si totiž jaksi nemůže dovolit. Když se rozčílí, tak vidí rudě a je zaslepený svým afektem. Na tom se ale aktuálně snaží pracovat a naučit se svůj vztek zvládat. Někdy je dost sprostý, což se také snaží krotit, to ale neznamená, že od něj nějaké to "ráznější" slovo neuslyšíte. Dave je takový bouřlivák a snad možná drsňák. Rozhodně není hloupý, ale taky nepatřil k premiantům třídy, má skutečně velmi dobrou prostorovou představivost a také logiku, například v pokeru je jen obtížně porazitelný.. David si vždy jel svoje bez ohledu na to, co se od něj čeká, nebo co by měl. Už jako dítě neměl problém někomu napálit, když se mu nelíbilo jak se dotyčný choval. Prostě si vždcky každého srovnal do latě tak, jak potřeboval. Co se týče jeho přístupu k životu, je to takový ten typ ,,po mě ať potopa". Žije teď a tady a plánuje si svůj život užít pořádně a se vším všudy. Má rád kluby, má rád diskotéky, rád tančí, miluje rychlou jízdu na motorce, nechá se tetovat. Prostě taková ta pomyslná rebelie. Nedělá to ale pro nikoho, nedělá to kvůli nikomu, dělá to proto, že to tak prostě chce a že jej to tak baví. Jde do všeho bezhlavě a pohlavě, tedy skoro do všeho. Často se mu stane, že se po prohýřené, protančené a propité noci s kamarády probudí polonahý vedle jedné, dvou, či jednou dokonce tří slečen a nemá ponětí jak se tam vzal. Není to tedy žádný lovec, který musí mít každou sukni, které se mihne, má ale několik svých kamarádek a na těch si své chlapské potřeby vybíjí. Co se nějakých vztahů a intimností týče, tak je nikdy moc nechápal a nebyl toho příliš velký zastánce, pro něj bylo vždy výhodnější mít pár kámošek na noc -některou, nebo všechny- a hotovo. Ony věděly co se po nich chce, on věděl co po nich chce a nikdo neotravoval s láskou, nebo společným bydlením. Postoj ke zvířatům a přírodě? Asi žádný, tohle šlo vždycky mimo něj, tedy alespoň co se domácích mazlíčků týče. Možná tak psa, ty má rád, ale moc nechápe, proč si někdo pořizuje třeba morče, nebo kočku.

Zájmy:
Střelné zbraně, motorky, krásné ženy, alkohol, dobré jídlo, cestování počítačové hry a film.

Historie:
Dvacetčtyři let zpět přišel na svět David Lewis Noel, rodilý Brightoňan, který se sice nenarodil se zlatou lžičkou v puse, ale také se nenarodil do karavanu. Obyčejná, průměrná rodinka, obyčejný průměrný a ničím nezajímavý řadový dům, se stejnou poštovní schránkou jako sousedé, se stejnými zažloutlými záclonkami a buclatou paní, vodící svá dítka do školky. Ano, dítka. David měl dvojče a sice Zaca Jamese. Ačkoliv se jako děti vzájemně zlobili a provokovali, tak se měli i přes všechna úskalí a kanadské žertíky skutečně rádi a již od malinka spolu měli skutečně pevný a přátelský vztah, který nemohlo pokazit nic an ikdo. Bratři Noelovi byli nerozluční, podobní asi jako oheň a voda. Zac byl racionální, klidný a smířlivý, zatímco David byl již od malička drzý, nenechavý, rvavý a divoký. V dětství mezi sebou rozdíly neviděli, v dospívání ano a celkem si to dávali vzájemně sežrat, ale v pozdnější adolescenci si k sobě s bráškou našli cestu a jeden na druhého nedali dopustit. Zac pomáhal Davidovi proplout školou, psát s ním úkoly ... později taháky a David Zaca učil opravovat motorky. Jako dospívající býval klidně i celé hodiny zavřený v jejich garáží a předělával, opravoval a zlepšoval své vozítko. S bráchou na tom pracovali celé dny, aby si mohli splnit velký sen a spolu vyjet na několika měsíční motorkové putování po vysněné Americe. UŽ jako malí kluci si s bráškou slíbili -při sledování pořadu o motorkách v televizi- že jednou budou mít oba motorku, na které společně projedou celou ameriku. David svou motorku sestavil svépomocí a Zac stále vyčkával, až bude rodina v lepší finanční situaci, aby mohl jednu ojetinu, také dostat a následně opravit. Po dlouhém sezení nas inzeráty pročítání prodejců našel David konečně jednu skvělou, za slušnou cenu a ojetou jen minimálně a celý nadšený to šel sdělit Zacovi (novou motorku si totiž ani jeden dovolit skutečně nemohli). Ten se pro ni rozhodl hned následující den jet. Pak přišla ta hrozná zpráva, byl to zrovna den jejich narozenin, kdy do Zacova auta - přivážejícího motorku - napálilo auto, které
dostalo na náledí smyk. Do dnešního dne leží Zac v nemocnici už jen s velmi malou nadějí, že se probere. Udržují ho na přístrojích a David a celá rodina se skutečně modlí, že se jednou probere, jenže tomu nikdo z nich po takové době pořádně nevěří..... Samotná nemocnice a přístroje stojí neskutečné peníze a proto se David jako slepý k houslím dostal ke drogám,
k jejich prodeji a dealování. Již dříve si nějaké drogy - extáze - vyzkoušel, pro něj to však nebylo nikdy nic, co by ho táhlo, nebo lákalo. Nikdy ho to nezajímalo, to se ale změnio, když dostal nabídku drogy prodávat. Porotože přišel na to, že se tím dá nejen zaplatit nemocnice a dluhy rodičů, ale ještě mu zbude spousta peněz na jeho vlastní radosti, zájmy a záliby. Aby na chvíli nemyslel na to, co se tu stalo odjel pryč z města. Peněz měl na to dost a tak na rok možná dva zmizel, teď se ale vrací zpět s velkými plány. Rozjet menší drogový syndikát?
image

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama