Dorian Shan

12. dubna 2017 v 19:40 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Annike
Věk: 30 let
Povolání: Tatér, alternative model
Bydlení: Dům na předměstí
Faceclaim: Chris Motionless/Cerulli


Vzhled:
I přesto, že je na světe už třicátým rokem, byste mu mohli tipnou nanejvýše 27 let. Jeho obličej je bez sebemenší vrásečky či vousu a pleť vypovídá o tom, že je o ní velmi dobře pečováno. Jedinou nedokonalost je možné sem tam najít na jeho vlasech - odrůstající černá barva, která odhaluje jejich přirozenou barvu, a to světle hnědou. Vlasy bývají po většinu času dlouhé po ramena, ale pokud si je dlouho neostříhá, můžou dosahovat až poloviny lopatek.Dokonce je možné ho občas zastihnout s kvalitním makeupem, ale to pouze tehdy, když se chystá na focení. Na svět se dívá hnědýma kukadlama, které rád zakrývá slunečními brýlemi. Pro jeho protáhlý obličej jsou velmi typické tři piercingy, zdobící dolní ret. Pokud se usmívá, odhaluje tak bílé a rovné zuby.
Celková výška se pohybuje okolo 185 centimetrů. Postava je spíše slabšího typu, až na poměrně široká ramena a nepatrné bicáky, díky kterým se může chlubit s vystouplými žílami na obou rukou. Ty ale nejsou na první pohled vidět, jelikož celé jeho ruce, včetně prstů překrývají tetování - stejně jako krk, hruď, boky, záda a menší část nohou.
Obléká se nejraději do elegantního oblečení, skládajícího se ze saka, bílé košile, kalhot a lesklých polobotek. Na druhou stranu mu nedělá problém si vzít obyčejné tričko s krátkými rukávy, které doplní černými džínami. Co se šperků týče, potrpí si na drahé hodinky a kromě již zmiňovaných piercingů nosí v uších tzv. tunely, díky kterým si ušní lalůčky udržuje roztažené na 20 milimetrů. Ta nejdůležitější věc, které by si měla povšimnou každá žena, je snubní prsten zlaté barvy na levém prsteníčku.

Povaha:
Ačkoli při prvním setkání může působit mile a bezstarostně, ve skutečnosti tomu tak úplně není. Opravdu milý bez jakékoliv přetvářky je pouze na své nejbližší přátele, rodinu a tím to hasne. K lidem, kteří ho osloví, aniž by se s ním nějak znali, bývá "milý" pouze z toho důvodu, že to bere jako povinnost - a ovšem pokud se oni nechovají nějak hrubě. Takové chování mu taky není cizí. Jestliže nemá svůj den, umí být pěkně protivný a na každém si vylívá vztek. Dokonce i na těch nejbližších.
Je to z velké části cholerik, takže stačí opravdu málo k tomu, aby ho někdo nebo něco naštvalo. Když už se tak stane, nedělá mu problém dotyčnému natáhnout a pěkně si na něj zakřičet.
Nutno zmínit, že je to také velmi žárlivý a tvrdohlavý typ, takže když má nějaké podezření ohledně své manželky - nedej Bože se kolem ní někdo motá, je schopen nejen dotyčnému pěkně "zmalovat ciferník" a manželku přivést k slzám, ale především se sebrat a na týden se zavřít někam dál od ostatních. On by však nikdy nevěry schopný nebyl!
Jistěže má i své světlé stránky. Pro své milované by udělal téměř cokoli. Kromě toho je vtipný, takže pokud se s ním někdy nudíte, je to velmi vzácná situace. Je to milující manžel a oddaný přítel, kterého dokáže zžírat svědomí, ublíží-li těm, na kom mu záleží.
Co ho dokáže odpudit, jsou cigarety, drogy a především alkohol, je-li ve velkém množství. On sám žádné z těchto látek nekonzumuje. Výjimku udělá jednou za čas, a to když si dá maximálně dvě skleničky alkoholu při nějaké příležitosti/slavnosti.

Zájmy:
Kromě toho, že je jeho velikou vášní tetování a modeling, naprosto miluje trávení času se svými přáteli. A to nejčastěji v kině, na bowlingu, či prostě jen u někoho doma na gauči s kyblíkem popcornu a zajímavým filmem. Je velký hokejový fanoušek, takže není divu, že si často zajede na stadion se podívat na nějaký ten zápas. Nemá-li příležitost se věnovat ani jedné z těchto činností, vezme si kytaru nebo knihu. Večery ale nejraději tráví s manželkou ať už doma, či na rande v podobě večeře.

Historie:
Narodil se v Daytonu, Ohiu do ne moc finančně zajištěné rodiny, což vedlo k tomu, že nemohl mít to, co měly ostatní děti v jeho věku od hraček až po oblečení. Základní školu si odchodil v klidu jako každý, i když nebyl zrovna oblíbený. Naopak. Nikdo se s ním moc nebavil, až na dva kluky z nižších ročníků. Toto mu vyhovovalo, ale teprve až na střední se objevily první problémy, jako například šikana. První rok jeho kamarádem nebyl nikdo. Zato se s ním "bavilo" spoustu starších chlapců, kteří ho nutili k nejrůznějším ohavnostem pod výhrůžkou fyzického napadení. Jednou z největších bylo, když ho donutili vloupat se do ředitelny a tam ukrást konkrétní dokumenty, které následně tyrani roztrhali a poházeli po škole. Ovšemže to svedli na prváčka Doriana. Naštěstí se zjistilo, jak to bylo a že ho chlapci šikanovali, takže z toho vyvázl jen s pár modřinami po útoku daných chlapců. Další roky na střední už probíhali v pořádku a nebyl pro něj problém si najít kamarády. Sice málo, ale přeci jen nějaké. V 18ti letech se na zájezdu do Anglie zamiloval do Londýna a chtěl se tam přestěhovat. To mu bohužel nevyšlo, a tak měl na vybranou: buď se přestěhovat do městečka jménem Brighton nebo zůstat v Americe. Vybral si ovšem tu první možnost a ve dvaceti letech se přestěhoval do malého bytu b Brightonu. Rok brigádničil, než si našel stálou práci coby začínající tatér. Tetování si zamiloval natolik, že se rozhodl potetovat i sám sebe. Každé jeho tetování, i přestože jich je hodně, má nějaký citový význam, či odkazuje na nějakou etapu v jeho životě. Jako tatér byl lepší a lepší, na základě čehož se dostal do jednoho z nejlepších tetovacích salónů ve městě a přišel si tak na slušné peníze. Díky nim si koupil vlastní domek na předměstí, kde žije dodnes. Ve svých 25ti letech se rozhodl zúčastnit internetové soutěže o nejlepší mužské tetování, a tak ho díky fotkám objevil nejeden fotograf, který ho přivedl na alternativní modeling. V současnosti se věnuje jak tetování, tak i modelingu. Dokonce uvažuje i o dětech.

Galerie:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama