Elliot McCabe

22. dubna 2017 v 22:30 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Žany
Věk postavy: 28
Povolání: Architekt
Bydlí v: Byt
Faceclaim: Chris PineVZHLED:

Elliot má světlé vlasy, takový špinavý blond až světlehnědá. Většinou si je nějakým stylem upravuje, aby nevypadal jako strašidlo. Navíc si je prostě kvůli svému povolání upravovat musí, protože do firmy nemůže chodit neupravený. Má celkem malé oči, které mají lehce mandlovitý tvar a jsou pronikavě modré barvy. Asi si jich na něm všimnete hned jako první věci, pokud vás teda nezaujme jeho vysportovaná postava. Je celkem vysoký, ale na muže tak akorát. Měří tak okolo 185 cm. Tvář mu často zdobí lehké strniště, které mu do dává na věku, takže může působit ještě o něco starší než ve skutečnosti je.

POVAHA:

Co se týče jeho povahy, tak je to poměrně klidný člověk. Jentak ho nic nerozhází a sám se snaží se mírnit, když už nastane situace, co rozhodí i jeho. Není jich moc, ale najdou se. Je hodně zodpovědný a dává si dost často pozor na to, co říká, co by měl říkat a co zase neměl. Asi je tak vybzikaný ze všeho kvůli své práci. Jak začal pracovat, tak se celkem usadil. Ale stále v něm sídlí kapka toho, jak se choval, když ještě neměl pořádně všech pět pohromadě. Takže se dokáže i bavit. Když odhodí všechny své zábrany a přestane myslet na práci a na to co by měl ještě udělat, tak dokáže být i vtipný. Ovládá hlavně ironii, má ji rád a baví ho. Jenže to se tedy musí nejdřív uvolnit, aby ji použil. Je taky takový, že mu nedělá problém s někým prostě nevyjít. Málo kdo mu sedne a nesnáší nezodpovědnost a hloupost. Taky kouření, to mu teda vadí dost. Když je v přítomnosti někoho, kdo kouří, tak mu většinou řekne, aby v jeho přítomnosti nekouřil. Alkohol mu tolik nevadí, ale že by ho vyhledával se taky říct nedá. Zkrátka má rád, když je vše jasné a bez komplikací. A je taky celkem trpělivý. Teda. Ve věcech, které si dělá sám, ale jakmile má někomu něco vysvětlovat a on to hned na poprvé nepochopí tak je z toho lehce na nervy. Ale tu nastává ta situace, že sám sebe krotí.

ZÁJMY:

Má rád rýsování a kreslení. Navrhuje rád budovy a proto taky dělá to, co dělá. Vedle toho ještě rád vaří, protože má nepopiratelně rád dobré jídlo a má za to, že to co si uvaří doma, je o dost lepší než to, co mu uvaří někde jinde. Proto ze zásady nechodí někam na jídlo. Ještě rád sportuje a udržuje se v kondici, ale tím asi jeho zájmy končí. Jednoduše jen navrhuje, vaří, jí a sportuje. Možná si ještě občas přečte nějakou knihu a nebo si chodí zaplavat, ale plavání vlastně patří ke sportování.

HISTORIE:

Elliot měl vždycky poměrně lehký život. Narodil se jako první dítě jednomu mladému páru a nebyl nijak zanedbávaný. Pak se mu narodili dva bratři, dvojčata. Bannet a Kayden. No logicky jejich rodiče museli pozornost nějak ventilovat mezi všechny tři, ale on to nějak speciálně neřešil. Prostě si vystačil. Své bratry měl vždycky rád, dost. Ještě aby ne, když je to jeho rodina. Jenže jednou začal jeho bratr Kay dělat nějaké nesmysly, kraviny a hlouposti prostě a tak se na něj začal dívat z jiného úhlu pohledu, jelikož nesnášel tu nezodpovědnost, která se nesla všude, kde Kay jenom prošel. Přestal s ním vycházet, celkem se s ním i hádal a prostě jejich vztah dost ochabl. A trvá to doteď. Se svým druhým bratrem vycházel a vychází dobře. I tak byl on vždycky spíš samostatná jednotka a tak se asi ve dvaceti odstěhoval do svého vlastního bytu. Pořád studoval a nakonec se živí jako architekt pro jednu ze zdejších firem. Ta práce ho baví a naplňuje. Žije vlastně úplně normální život bez nějakých komplikací, skoro jako každý jiný. Jen je teda dobře finančně zabezpečený, díky své práci.

GALERIE:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama