Hayley Smith

3. dubna 2017 v 15:59 |  Postavy - ženy
#35 Phoebe Tonkin, The Originals | TV's 100 Sexiest Women of 2014:
Hráč/ka: Hayley
Věk: 24
Povolání: Barmanka
Faceclaim: Phoebe Tonkin
Bydlí v: Městský byt


Vzhled:
Hayley na první pohled vypadá jako křehká dívenka, ale opak je pravdou. Pod tím vším oblečením mí celkem vypracované tělo. Je střední postavy, má hnědá menší očka, která ale jsou dosti i tak výrazná na jejím obličeji. Vlasy nosí zásadně dlouhé až do půlky zad. Ráda si opravuje své obočí a to je na ní i dosti vidět. Lidé ji mohou vidět zásadně v šatech, ale nepohrdne tím si vzít na sebe džíny s tričkem.

Povaha:
Hayley je dosti nevyvážené děvče. Miluje humor a ráda si dělá srandu, bohužel i občas v situacích kdy se to nejméně hodí. Je dosti tvrdohlavá a i to jí dost nepomáhá k tomu se s lidmi víc spřátelit. Stojí si za svými názory, i kdybych kvůli tomu měla vynaložit nějaké to fyzické násilí. Ambicióní je už od narození, pokud si něco umane jen tak se od věci neodtrhne. I když na první pohled vypadá jako obyčejná dívenka, občas nadávky jsou její druhý domov. Do jisté míry je dost splachovací, zkousne dost, ale pokud její vztek přeteče - vybouchne a je schopná po lidech hodit i nějakou věcí. Nenávidí, když někdo ubližuje druhým, především těm slabým. Je dobrosrdečná a odvahy má občas na rozdávání. Miluje italskou kuchyni, především pizzu a těstoviny.

Zájmy:
Nejraději je ve společnosti svých přátel, ale i tak si ráda zajde do přírody na nějakou tu procházku. Úplně ze všeho nejraději si strčí sluchátka do uší a pustí si svou oblíbenou muziku a vyběhne si zaběhat do parku. Když je ale špatné počasí nepohrne tomu si otevřít nějakou knížku a přečíst si jí. Miluje zvířata a proto, když může chodí do ZOO. Ráda tancuje a zpívá, ale nikdy se tomu nijak víc nevěnovala, než že chodila na školách do kroužků. Alkoholik zní zrovna není, ale sem tam si nějakou tu sklenku tvrdého ráda dá, úplně nejraději toto kombinuje s přáteli si vyjít do nějakého klubu. Ráda pomáhá ostatním a proto se snaží angažovat v růžných beneficích a nadacích.

Historie:
Hayley nikdy nepatřila do bohaté rodiny. Její rodiče sotva vydělali na nájem a na pokrytí všech základních věcí. Sarah, její matka, pracovala jako účetní v jedné malé firmě. Mathew, její otec, pracoval jako policista, kterého ale když bylo Hayley 8 let, zastřelili při službě. Byla jedináček a i když její rodiče měli jen ji, nijak ji nerozmazlovali, oni ani vlastně neměli většinou peníze na to jí něco koupit. Celou základní školu byla spíše jak šedá myška, z kolektivu nijak nevyčnívala, ale kamarády by dokázala spočítat na jedné ruce. Proto na střední školu nastoupila trochu dál než bydlívala, chtěla poznat jiné lidi a to se jí i splnilo. Z počátku na střední škole byla ve stejných kolejích jako na základní, ale to se časem změnilo a Hayley byla nejoblíbenější holka ve třídě, všichni se s ní chtěli kamarádi a sedět s ní v jedné lavici. To jí dost ale stouplo do hlavy a tak začala být trochu více nafrněná.
Nikdy zrovna učení nehodovala, školu tak nějak proplula s odřenýma ušima. Po tom co její otec umřel a ona začala chodit na střední, byla Hayley jak utržená ze řetězu. Začala chodit na diskotéky kde dokonce začala pít i alkohol, zde měla svou první zkušenost s drogami, k těm si ale nikdy cestu naštěstí nenašla a tak zůstala raději jen u alkoholu a cigaret. Kolikrát šla za školu jen aby mohla jít na diskotéku nebo do školy vůbec nešla, protože měla kocovinu. Její matka si s ní už nevěděla rady, kvůli tomu se kolikrát pohádaly. Když bylo Hayley 19 let její maminka umřela na rakovinu, nikoho jiného už Hayley neměla, její prarodiče už byli všichni taky mrtví a tak se rozhodla přestěhovat do Brightonu ve snaze zde začít nový život a najít si nové přátelé.

Galerie:


the vampire diaries phoebe tonkin hayley GIF
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama