Johannes Walter

3. dubna 2017 v 16:38 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Koko
Věk: 23 let
Povolání: architekt
Faceclaim: Brant Daugherty
Bydlí v: Dům na předměstí


VZHLED
Když tohohle muže potkáte na ulici, jako první vás nejspíše zaujmou jeho oči, jsou jasně modré a orámované hustými řasy. Hustější obočí jeho oči ještě více zvýrazňuje. Jen zřídka ho uvidíte z tváří zarostlou vousy, občas mívá pár denní strniště, ale většinou ho hned sundá. Jeho vlasy nejsou skoro nikdy nijak upravené, jak vstane tak jsou celý den, rád říká, že na svém účesu pracoval celou noc, což je vlastně taky pravdy. Jeho sportovní postava občas také uchvátí pár žen, jeho břišní svaly se rýsují pod upnutými tričkami. Ano skoro většinou měl na sobě tričko a mikinu, do práce však chodil skvěle upravený, nějaká košile a kalhoty a mohlo se vyrazit. Když ukáže řadu svých bílých zubů, holky, z něj často nemůžou spustit oči. Když není teplo tak ho můžete ještě zahlédnout v jeho kožené bundě a proužkovanou šálou. Je vysoký něco kolem 178 cm. Není moc velký, ale sílu má obrovskou, bůhví k čemu jí využívá. Na první pohled vypadá jak svatý, ale opak je pravdou. Jeho zvrhlá povaha celý tenhle skoro dokonalý vzhled ničí. Měl piercing v levé bradavce ale při jednou zápase v boxu mu jí spoluhráč vytrhl, od té doby se bojí že by mu to mohl někdo znovu udělat, proto si na svou levou bradavku nenechá ani sáhnout, když už se o to někdo z jeho dívek pokusí dá jí to pěkně sežrat.

POVAHA
Jeho celý život je čistý naplánovaný,disciplinovaný a celek bohatý. Je taky hrozně prázdý, nikdy neměl stálou přítelkyni které by říkal jak moc ji miluje, měl však mnoho otrokyň.Jeho povaha by se dala popsat pár slovy. Je totálně posednutý kontrolou, když ho někdo neposlouchá, rozhodně mu to netrpí, ne že by rozkazoval cizím lidem, ale těm co patří jemu. Ano jemu, kdo ho jednou potká a jemu se zalíbí, má vstupenku do jistého pekla. Umí dobře manipulovat s lidmi, vždy je dokáže přesvědčit k tomu, co on sám chce, je to hrozný puntičkář všechno má své místo a pokud k němu přijedete domů a budete dělat nepořádek bude rozhodně naštvaný, nemá rád takové ty lidi co dávají moc najevo jak se vlastně cítí, takové to poskakování, tleskání, pištění. Jakmile pozná někoho takové nejraději by ho někam zakopal. Jakmile se ocitnete jednou u něj doma v jeho herně, znamená to že jste jeho, nenechá vás být, nenechá vás dělat si co chcete, bude vás kontrolovat na každém kroku, který za svůj den uděláte. Jeho zvrácená povaha ho nutí svou ´´oběť ´´ sledovat každý den. Je tak posedlej kontrolou že vám bude diktovat, co můžete sníst a co nikoliv, nalajnuje vám rozvrh podle něho a pokud má jeho vyhlédnutá oběť přítele, je mu to úplně jedno, trvá to však hrozně dlouho, nejdříve se seznamuje, pak sleduje, fotí a nakonec přijde na řadu jak on říká ´´ovládnutí´´. Dokáže člověka vážně ovládnou, nejdříve od něj lidi utíkají, ale nakonec zvoní u jeho dveří a prosí ho aby to udělal znovu. Když ho začnete poznávat a dozvídat se o něm pár věcí tak on už jistě o vás ví úplně vše. Největší vášní je pro něj jeho mučírna, najdete tam hrozně moc věcí které rád používá pro svoje holčičky.

ZÁJMY
Zájmy těch je tolik že je všechny ani nestíhá. Jeho největším zájmem je rozhodně sex, je to sexuální maniak, který snad nemá nikdy dost. Rozhodně si sním, ale popovídáte i o normálních věcech, jako jsou auta, knihy, počasí a dokonce i nějaké videohry. Rozhodně ho nezaujmou nějaké žvásty o práci, té má až nad hlavu a nerad se o ní baví ve svém volném čase. Rozhodně ho dokážete vytáhnout na pivo a kulečník. Rád jezdí na kole a celkově tak nějak sportuje, chvilku vyučoval box a sám zápasil, ale po nějaké době s tím skončil. Rozhodně ho můžete potkat jen tak na procházce nebo někde v kavárně na dobré kávě, zatím se jeví jako normální člověk plný normálních zájmů ale je všechno jen ne normální. Nikdo z jeho rodiny neví co je zač, snaží se to skrývat, jak to jen jde. Jakmile se za ním zavřou dveře mučírny stává se zněj někdo jiný. Nikdy v životě by neuhodil holku, ale pokud si zaslouží potrestat, udělá to. Rozhodně netrpí odmlouvání, vzpírání se a nevyhovění jeho požadavku. Jeho zálibou je svazování, které si rád zkouší na svých holčičkách. Občas má jen jednu, někdy dvě. Rád používá různé sexuální pomůcky, aby je buď uspokojil, nebo jen mučil. K jeho trestům patří napřiklad výprask nebo vám zakáže se udělat nebo se ho dotýkat. Nikdy nezažil vášnivý polibek, pro něj je to vždy jen obyčejný polibek bez citů a emocí. Říká, že až potká osobu, která ho polibkem přivede, do varu vezme si jí. O toho sice hodně napovídá ale tohle myslí rozhodně vážně. Jednou z jeho zálib je nakupovat pro svou '' přítelkyni'' dárky, plánovat různé překvapení a dávat jí prostě vše na co si vzpomene. Má rád svůj klid a je naštvaný když mu ho někdo naruší.

HISTORIE
Jako malý se narodil do šťastné rodiny v Německu, jeho otec byl skvělý právník, to se mu také hodilo v dospívání, když měl problémy. Jeho matka nepracovala, nesměla se nijak namáhat ani rozčilovat, nikdy nevěděl proč. Byl to hlavně on, kdo jí rozčiloval, když přišla puberta. Dokud byl, malé dítě vše bylo v pořádku. Najednou tu byla puberta a sní, přišlo mnoho problémů. Jako teenager byl velice agresivní a uzavřený. Nakonec přestal chodit do školy a našel si brigádu. Pracoval v jednom klubu pro pány. Pracoval tam jako barman a potkal svou dlouholetou kamarádku, Ellie se živila jako prostitutka. Ta záhy svedla a ukázala mu, co znamená dobrý sex, od té doby se cítil lépe a vyrovnaně. Vystřídal pár holek, ale nikdo nebyl jako Ellie vždy se za ní vracel. Představila mu dívku jménem Sarah, byla milá mladá a hezká. Hledala dominantního partnera a on se toho rád ujal. Od té doby se jeho agrese zmírnila, začal opět chodit do některé ze škol, odkud ho předtím vyloučili za násilí a našel způsob, jak se vyrovnávat, alespoň částečně. Jeho matka mu řekla že někde ve světě žije jeho bratr, chtěl ho poznat. Několikrát se matky ptal proč svou starou rodinu opustila, nikdy mu to však neřekla. Věděl že si matka z bratrem píšou, nikdy mu však nedala přečíst ani řádek. Nakonec vystudoval vysokou školu a začal se živit jako architekt. Tahle práce ho bavila, ale ne více jako utěšovat svou sexuální touhu. Čím více žen a holek poznával, tím více prahl po kontrole. Dostal nabídku na stavbu nějakého domu v Bringhtonu a přijal jí. Nové město nové lidi, těšil se na to až potká pár nových lidí, matka mu nakonec přiznala, že tam bydlí jeho bratr, okamžitě ho kontaktoval a sdělil mu že by se sním chtěl sejít. Odstěhoval se do Brightonu a koupil si tam menší domeček, sousedi ho sledovali, co si to asi nosí nahoru na půdu, samozřejmě že si tam nosil věci pro jeho novou mučírnu.
Nakonec se rozhodl pro způsob života, že jediný vztah, který kdy bude, tolerovat bude založený na sexu a poslušnosti. Postupem času sám propadl touze po kontrole a nutkání ovládat všechny a všechno kolem sebe.

GALERIE: 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama