Mathias Daniels

23. dubna 2017 v 11:24 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Lila
Věk postavy: 27
Povolání: Hasič
Bydlí v: Dům na pláži
Faceclaim: Andre HamannVZHLED:

Před vámi stojí celkem vysoký a pohledný muž. Jeho kouzelný a milý pohled si každý hned zamiluje. Své hnědé vlasy nosí většinou rozcuchané. Jeho krasné zelené oči pronikají vším na co se podívá, miluje své nedbalé strniště na tvářích, které si opatruje víc než co jiného. Jeho milý úsměv musí na první pohled okouzlit, každou dívku která se s ním sejde. Jeho tělo doplňuje pár krásných kousků tetovaní, kterými se rád chlubí. Většinou nosí pracovní oblečení, ale nedělá mu problém si na sebe vzít i společenské oblečení. Poslední dobou ho všichni mužou vídat zásadně v hasičském úboru.

POVAHA:

Mathias je velmi zabavný mladý muž. Má rád dobrou společnost a ženy. Občas je to trochu výbušný typ, ale ženě by neublížil. Jeho úsměv je vzdy jen upřímný a okouzlující. Vztah momentálně nemá a asi ani zatím nechce. Užívá si svůj poklidný mladenecky život, plný sexu a adrenalinu.

ZÁJMY:

Nejraději chodí do posilovny aby si udržel kondičku, má rád dobré jídlo (hlavně pořádný flák masa), dobré pití. rád jezdí v rychlých autech a na motorkách. Jeden čas jezdil i motocross. Zahraje si rad football a ragby. Takze tak nějak ma rád všechny sporty. Nemá rad pomluvu, když mu někdo lže primo do očí. Patří mezi ty věrné chlapy, ale když je svobodný tak je to sexuální mašina. Miluje hlavne sex v požární stanici ve voze. Nebrání se ani skupinovému sexu.

HISTORIE:

Mathias se narodil ve Francii, kde žil do svých pěti let. Jeho otec uz ho od útlého věku vedl k motokrosu. Jeho matka umřela v jeho sedmi letech. Dlouho mu trvalo než se s tím srovnal. Školy mu šly celkem slušně, ale jeho docházka nebyla výborná.. Po škole se jeste chvilku věnoval motocrossu, ale po nehodě vo mel tak s tim přestal. Poté se dal k hasičům, tahle prace ho naplňuje a baví ho. Patří mezi jedny z nejlepších. Ve svých 22 jsi nechal udělat první tetování na žebra, nyní mu tetování zdobi i ruce. Hodně často ho děvčata mohou vídat v posilovně a nebo běhat po pláži. Má dva německý ovčáky, jednu kočku. V garáži má motorku a Subaru. Takze děvčata a dámy těšte se.

GALERIE:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama