Shrnutí číslo 20

25. dubna 2017 v 20:23 |  Shrnutí

Dobrý večer všem

Je až neuvěřitelné (ale skutečně to tak je!), že tu máme již 20. díl shrnutí. Děkujeme, za Vaši přízeň a ochotu
sepsat tipy z vaších her. Doufáme, že se Vám na Brightonu líbí a jste spokojeni.
Zároveň se omlouváme, ale s vaší rostoucí aktivitou nelze všechny hry sledovat, proto budou od nynějška shrnutí většinově z tipů do shrnutí, které můžete jako vždy psát sem. A teď už pojďme drbat a pomlouvat!


Je to už nějaká doba, co jsme naposledy slyšeli o našem miláčkovi zbohatlém Thomasi Hansenovi. Událo se za tu dobu v jeho životě něco zajímavého? To bez pochyby -tedy pro toho, kdo považuje práci za zábavu - což on ano. Mimo jiné ale po dlouhé době vyrazil ven a potkal tam Lilu Peterson, vzhledem k červené barvě, která na ní dominovala a jeho chování býka - když vidí červenou- se na ni vrhnul a zasypával ji hromadou přeslazených lichotek, které jsou pro jeho hravou náladu tak typické. Dávej si pozor Lilo, je sice otcem, ale balit ženský stále umí. Ať se v tomhle ďáblovi nespleteš. Když Lilu lapají, hezky jí zpívají...

O kompak píšeme už dvacáté shrnutí v řadě? Ano je to Emília a a Garrett. Chvíli jste o nich možná neslyšeli, ale hodně se toho událo. Pár výletů, pár slz, pár zákazů mluvit o Garrettově rodině, pár zákazů dotýkat se Garrettových rtů. Páni ten Garrett ale vážně raději zakazuje než povoluje, a Em nezbývá než se s jeho nároky smířit. Nebo má snad v záloze i jiné možnosti? Na výlet to v brzké době nevidíme, ale jedno je jisté, Garrett si myslí, že manipuluje s Em a Em si myslí, že manipuluje s Garrem, tak jak to tedy je? Tento vztah zdá se nám poněkud komplikovaný. Asi jako Em, která vystudovala psychologii, aby pracovala v zoo. Že vám to nedává smysl? No nám taky ne.

Zkušební provoz zažívá Bar Tric. Na otvíračce se nám toho semlelo až až. Od návštěvy drogového dealera Nola až po rozzuřenou Lilu Peterson sápající se prakticky po všech kolem. Odnesl to nejblíže sedící Chris, který se sotva vyhrabal z nemocnice. No co je tohle za karmu? A může snad za Lilinu zuřivost Maybe? Nebo snad Angelo? Ten se jen nenápadně ochomýtal kolem s jistou Emmou. No kdo má tomuhle rozumět.

Stretnutie Freddyho v kaviarni s krásnou Cass sa spočiatku vyvíjalo dobre a došlo aj na flirtovanie. Postupom času si však Freddy uvedomil, že si z neho skôr uťahuje a z flirtu nebude nič. Cass napokon nečakane odišla a to bez toho, aby mu vôbec dala svoje telefónne číslo. Freddy si z toho však nič nerobí, berie to "športovne". Dievčat, ktoré sa hrali na nedostupné stretol už kopec a Cass určite nebola posledná.
Potom je tu Janice. Freddymu nežnosť väčšinou nič nehovorí, ale pri tejto kudrnatej kráske to šlo akosi automaticky. Vzbudila uňho ochranárske pocity a to nie len, keď visela z mosta a on si prirodzene myslel, že sa chystá skočiť. Ráno sa odhodlal urobiť jej raňajky, aj keď je na varenie antitalent a trochu zmätkoval. Nakoniec sa to však zaobišlo bez toho, aby urobil príliš veľký neporiadok. Vajíčka boli trochu presolené, ale tým sa aj tak nevenovali. Roznežnený Freddy mal chuť na Janicine pery. Túto rannú idylku však prerušilo zvonenie Freddyho mobilu, po telefonáte s manažérom sa vybral domov, s Jan sa však určite ešte plánuje stretnúť, vyraziť s ňou von, niečo podniknúť ako kamaráti.
S Heather sa do bytu vlastne ani nedostali. Rozhodli sa využiť výťah, pretože... tam sa to predsa lepšie ozýva xD
Kto Freddymu však naozaj prirástol k srdcu je Kit. Spoločne mali v pláne si pozrieť film, presnejšie horor. Kitty, ktorý si však na horory nepotrpí mal plno práce s rozptyľovaním Freddyho a to pokračovalo aj do sprchy, kde sa zase na rozptyľovaní naopak podieľal Freddy. Aj keď sa spolu dostali na ďalšiu métu, Freddy trvá na tom, že k sexu zatiaľ nedôjde, aj keď sa musí veľmi premáhať. Spoločne sa aj navečerali, pričom Freddy vyberal z Kitovej pizze rajčiny, ktoré tak nemá rád. V Kitových očiach sa kvôli tomu stal hrdinom. Po večery si šli ľahnúť, na čo Kit, ktorý sa už u Freddyho začal cítiť ako doma poznamenal, že Freddy spí na gauči. Nakoniec ale aj tak obaja skončili v posteli, zababušení do perín a maznajúc sa. Kit bude teda očividne Freddyho malá srdcovka.

David dostal pěstí od Angela, ten si May pěkně brání, dostal za to že mu nějaká nevymáchaná pusa řekla Mayino tajemství o tom, že jí praštil (samozřejmě Lila). UPDATE: David má nejspíše zlomený nosík. (pozn. red. Komu to vadí, prosím, ozvěte se)
Stephanie si zašla na kafe do hospody a zvládla ho celé vylít na Dannyho, který si četl knihu. Tak byla politá a on taky. Z šoku mu začala Stephanie utírat košili a kalhoty. Oba se cítili celkem trapně, ale nakonec se rychle rozkoukali a dokonce si i padli do oka. (pozn. red. Ach mladá láska)

Svět je malý. A o náhody tu není nouze. Podobným výrokem by mohl okomentovat Kit nalezení nevlastního bratra, Rileyho. Či tomu snad bylo naopak? Nenalezl mladý dědic hotelového impéria právě Kita? A co by nadějný umělec, nyní připoutaný na vozíčku, řekl na to, že jeho mladší bratr sáhl po soukromém detektivovi, aby ho vypátral? Ať tak či onak, zdá se, že si ti dva rozumí a Kit poprvé uznává, že rozlítaná povaha jeho otce má konečně něco do sebe, když přinesla takové ovoce. Otázka však zní: Jak ho přijme starší bratr, Dominic?

Brighton skýtá mnoho míst, kam může mladý profesor východních filozofií a bojových technik pozvat dívku. Brighton Pier? Perfektní začátek pro romantickou schůzku naplněnou řetízkáči, houpačkami či ruským kolem. Jak se zdá, v životě Darcy se nyní začíná vše měnit k lepšímu. Vždyť i její povolání, které není jen tak pro někoho, Jamiem nevadí - a pokud, pak si to nechává pro sebe a nezatěžuje tím mysl mladičké matky. Z dostupných zdrojů víme, že rande se vydařilo a nejen díky hromadě cukrové vaty, kterou pojídali cestou domů. A kdy bude příští schůzka? Zdá se že brzy!

Každá jeptiška se jednoho dne dostane na zcestí. Rozhodnutí, jak se svým intimním životem naloží dál, potkalo i červenovlasou Lilu, která se sice točí kolem mnoha mužů, ale jak se zdá, žádný ji nechce pozvat dál než na pohovku. A tam není tolik místa pro hrátky, že? Po prvotním odmítnutí nabídky bohéma Sunnyho zariskovala a sáhla po smělé a velmi drzé možnosti nechat se hýčkat Johannesem, novým návštěvníkem Brightonu. Ale kdo byl nakonec tím, co si odnesl sladkou tečku nakonec? Johannes nebo Lila? Podle několika útržků jsme si dokázali poskládat, že nadějný architekt se sobecky nechal uspokojit sám. Tak co dámy, jakpak se vám líbí možnost nechat se svázat a sladce mučit tímto modrookým krasavcem? A co ty, Lilo, zopakuješ si to, ale tentokrát u něj doma?

Že občas každý zatouží po společnosti? To je více než jasné. Není proto divu, že se malá May, momentálně běhající z jednoho zaměstnání do druhého, rozhodla navštívit chlapce, u něhož věděla pouze jméno. Jejich první a poslední setkání v čajovně ji zřejmě nenechalo chladnou a tak se rozhodla Rileymu alespoň trochu přiblížit svět obyčejných smrtelníků, neboť jak se zdá? Mladík patří do jiné ligy, což si Maybe uvědomila až příliš pozdě. Avšak nezdá se, že by Riley patřil k těm frajírkům, kteří nad vším ohrnují nos ale naopak - s radostí dívku pozval dál poté, co se jí jeho fenka Kindred pokusila srazit ze schodů i se všemi nakoupenými zmrzlinami, které přinesla barmanka na ochutnávku. Nejen dům a výhled na moře prakticky posadil May na zadek. I pohled na Rileyho v ručníku stál za to.
A co se vlastně dělo dál? Některé klevety tvrdí, že spolu strávili vášnivou noc. Jiní, že se naopak nic nestalo a chlapec se o malou milovnici jednorožců gentlemansky postaral. Ale co ten pád v kuchyni? Co ten třes rukou? Jaké tajemství chlapec skrývá před světem?

Že je alkohol metla lidstva a zametat se musí, to už ví každé dítě. Že však dokáže rozbíjet i počáteční vztahy? O tom se mohla přesvědčit chladně podvedená May, které její nejlepší kamarádka vrazila kudlu rovnou do zad s chlapcem, o kterého mladičká barmanka dozajista stála. Copak to se dělá vyspat se s potenciálním přítelem své kamarádky a svádět vše na alkohol? Za zradu se platí a karma na sebe dlouho nenechá čekat.
S usmyslením, že dostane každou ženu, na kterou si ukáže, měl Johannes život poněkud snadný. Ano, poněkud - do chvíle, než se mu do cesty připletla tatérka Skye. Jak se zdá, není z něj vůbec odvázaná a na kolena nepadá. A poslouchat rozkazy? Vypadá to, že ani takovou radost mladému architektovi neudělá. Snad právě o to víc Johannese přitahuje vše kolem této modrooké uličnice, která ho náramně pokouší, že už chlapec měl párkrát pěkně na krajíčku. Je snad Skye ona osudová žena, která vysvobodí tohoto prince s láskou ke svazování z jeho prokletí? Nebo bude jen další epizodou v jeho životě? Bacha, chlapče, aby ti její oči daly spát.

A více z CO SE STALO V BRIGHTONU JIŽ JEN VE ZKRATCE
Lila se vyspala s Angelem (přítelem May). Jeho začalo žrát svědomí, ale jí údajně ne. Takhle se kamarádky nechovají.
David uhodil Maybe - ta má teď monokla.
Stephanie se bojí zírat na Dannyho polonahé tělo.
Ve městě je údajně nový lovec žen - Kay. Byl spatřen s Violou i Gaiou. Že by nový milostný trojúhelník na obzoru?
Gabe a Phoenix se líbali!
Adam chodí s May? Huuuustý!

Na závěr Vám bohužel musíme oznámit, že z města se odstěhovala Kaia Trustová. Že by snad proto, že se jí nedalo věřit (= trustovat)? Nebo kvůli pletkám, ze kterých se snaží vyplést? Tak či tak doufáme, že se brzy vrátí, někteří víc než míň a vzpomínáme v dobrém <3
A kdopak nám to poutal dívku v kostele a poté ji pustil a omluvil se?
:D lol no lidi
Díky za pozornost a tipy posílejte i dále.
Karip
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama