Thea Watson

3. dubna 2017 v 16:24 |  Postavy - ženy
Hráč/ka: Sofia
Věk: 17 let
Povolání: studuje SŠ, pracuje jako servírka
Faceclaim: Alexis Ren
Bydlí v: Dům na předměstí


VZHLED
Thea je hubená, vysoká 168 cm, má dlouhé blond vlasy a hnědé oči. Nejkrásnější na ní je její úsměv. Má tmavší pleť, než je u blondýnek zvyklé, která je i dost náchylná na sluníčko-rychle se opálí. Tetování žádné nemá, i když chtěla, ale bohužel se jí rodiče nepodařilo přemluvit. Její styl oblékání je spíše sportovní, ale nebrání se i šatičkám a krátkým sukním.

POVAHA
Thea je tak trochu nezkrotný živel. Chvíli neposedí, vše musí vidět, všechny musí poznat. Hned na první pohled si můžete všimnout její hyperaktivity. Je ráda ve společnosti, žije tak trochu nočním životem-bary a kluby jsou něco jako její druhý domov. Možná se zdá neuvěřitelné, že i přes všechny tyto faktory studuje na (obtížné) střední škole a kupodivu nepropadá, i když od toho někdy nemá daleko. Je dost možné, že se vám bude zdát jednodušší, ale za jejím úsměvem se všechny nedostatky většinou ztratí. Je přátelská a vůči cizím lidem otevřená, což je někdy dost zneužitelné, ale i když na to několikrát doplatila, stejně zůstává pořád stejná. Je to veselá kopa, není vůbec těžké ji rozesmát, ba naopak, pravé umění je utišit ji. Nemá problém s oslovováním neznámých lidí, vlastně tohle dělá dost často, poněvadž se ráda seznamuje. Je upřímná a pokorná (tedy...ve většině případech), svůj život žije naplno a s radostí. Co se týče oblíbených věcí nebo jídel, její oblíbená barva je tyrkysová, z jídla má nejraději palačinky a také (tak, jako téměř všichni v jejím věku) miluje hudbu.

ZÁJMY
Thea velice ráda sportuje, jako malá dělala společenské tance, u kterých však nevydržela. Tanec však zbožňuje i tak, má základy baletu a moderna jí taky není cizí. Ráda plave, běhá a chodí do přírody. Také docela ráda čte a zajímá se o historii a dějiny umění. Ovládá hru na klavír a slušně zpívá, ale to možná jen tak pro sebe ve sprše.

HISTORIE
Thea se narodila v Londýně do vcelku bohaté rodiny, takže na co si ukázala, to vpodstatě měla. Její otec je právník a máma byla doktorka, pak však zůstala doma s jejím mladším bratrem a sestrou (dvojčaty). Oba rodiče podporovali Theu ve společenském tanci, dokud jí však neodešel partner a ona se rozhodla přejít na jiný druh tance-balet. U toho však taky příliš dlouho nevydržela, s učitelkou si nesedla a tak skončila. Časem vyzkoušela ještě street dance a hip-hop, dokonce jezdila rok i na koni. Nedávno se přestěhovali do Brightonu, kde její táta dostal lepší podmínky pro svou práci. Ve škole si Thea zvykla celkem rychle, koníček si však žádný zatím ještě nenašla. V pár klubech už byla, avšak má v plánu se více seznámit s místními a pokud možno spřátelit se, přátel totiž není nikdy dost.

GALERIE


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama