Zoey Benwood

23. dubna 2017 v 0:02 |  Postavy - ženy
Hráč/ka: Birdy
Věk postavy: 22
Povolání: Psí útulek, přidělává si zpěvem na ulici.
Bydlí v: Byt
Faceclaim: Zoey DeutchVZHLED:

Zoey je nízká žena s oříškovýma očima, které zdobí dlouhé řasy. Hnědé, sem tam až bronzové vlasy,na jejichž konci se tvoří drobné lokny,ji ladně padají k lopatkám.Od Boha nedostala jen okouzlující tvář, ale i krásné tělo, které už zbláznilo spoustu můžu. Zoey je jedna z těch žen, co vypadají dobře i s make-upem i bez něj. Od svých patnácti let pečuje o své husté obočí, které je perfektně posazeno nad jejíma očima. Své rty často oživuje rtěnkou,nebo jim dodá svěžest pouze jen leskem. Její přivřená víčka zvýrazňuje, snad každý den, černá tužka. Má ale i dny kdy je její tvář úplně čistá, a nestydí se s ní jen tak vyjít do světa. Nemá vyloženě jeden styl oblékání, nosí to co se jí líbí a to na co má náladu. Od tepláků až k nádherným róbám. Umí brilantně chodit na podpatcích a miluje černou barvu.


POVAHA:

I když působí jako sebevědomá žena,má uvnitř sebe část, která má neustále z něčeho strach.Tu však nerada ukazuje lidem, aby toho nevyužili. Plachou a citlivou Zoey znají jen lidé, co jí opravdu poznají, nebo ti, co prostě vidí do lidí. Má ráda ironii a sarkasmus, ale její přátelé ji vždy říkali, že tyhle ty dvě věci neumí vůbec používat. I když se o to často pokouší. Věnuje se hudbě a dá se říct že pro ní dýchá. Ráda píše básně a dokonce i vlastní texty písní. Pomáhá jí to vyrovnávat se s emocemi a pocity, kterých je u ní skoro neustále spoustu. Je spíše nadaná na zpěv něž na hudební nástroje, ale ve svých devatenácti se začala učit na kytaru, a už je v tom celkem dobrá. Proto sem tam zajde na své oblíbené místo v parku, a ukáže lidem co jí baví a co ji jde. Je to dobrý způsob jak si přivydělat peníze. Jejím zlozvykem je, že si neustále pobrukuje nějakou písničku,co ji zrovna uvízla v hlavě. Má srdce na správném místě a ráda pomáhá lidem a také zvířatům.Proto má své pracovní místo v psím útulku poblíž Brightonu. Už druhým rokem je vegetariánka.Miluje květiny, nejvíce slunečnice..vždy obdivovala jak svou hlavu stáčí ke slunci.Nesnáší lidi co myslí jen na sebe, ale snaží se být chápavá a dávat druhé šance. I když je uvnitř zlomená, pokouší se žít šťastný život a být milá ve všech ohledech. Jakmile ale dojde na hádky, je schopná se svých úst vypustit věci co člověka opravdu zabolí. Když se s někým cítí dobře je neskutečně ukecaná a dokáže v sobě probudit i svou šílenou stránku. Už je to ale nějaká čas, kdy nepotkala žádnou novou známost na delší dobu, s kterou by si rozuměla natolik, že by otevřela své srdce úplně.


ZÁJMY:

Když má čas ráda si přečte nějakou tu knihu. Moc ráda čte a píše básně. Kdyby mohla poslouchala by celé dny hudbu a zpívala.Ráda si posedí za deštivých dnů s šálkem čaje nebo kakaa u okna, a jen tak přemýšlí. Miluje straší hudbu například Elvise nebo Sinatru. Má však ráda i tu novější, dává možnosti všem hudebním stylům. Občas chodí do posilovny, hlavě jí to pomáhá když má vztek. Také má ráda módu,filmy a její nejoblíbenější seriál, jsou Přátelé. Ráda se prochází po parku nebo si tam chodí roztáhnout deku a pozoruje nebe. Často kreslí nebo maluje. Je spíše umělecký typ,než sportovní.


HISTORIE:

Zoey se narodila v Bristolu. Má nevlastní starší sestru, s kterou se vídává opravdu málo kdy, žije totiž v Austrálii. Její rodiče nikdy nebyli svoji, žili pouze jako pár, ale né jako manželé. I když jsou její rodiče vcelku finančně založeni, ona sama žije celkem pokorný život. V období střední školy byla často zavřená doma,nevycházela skoro vůbec ven.Nakonec přestala chodit i tam. Rodiče jí zařídili domácí výuku. Trpěla totiž silnými záchvaty panické úzkosti, kvůli neustálím hádkám rodičů a šikaně,o které nikomu neřekla.Musela tak tedy podstoupit pár sezení u psychologů a psychiatrů. Brala léky a postupem času se její stav zlepšoval. O pár roků později jí její matka oznámila, že už se s tatínkem tolik nemilují a že už je dost velká aby to pochopila. A tak v sedmnácti letech začala co týden přejíždět z jednoho domu do druhého. A však ani u jednoho z rodičů se opravdu necítila jako doma. V téhle části života se snažila najít sama sebe,přebarvila si vlasy na blond,chodila po klubech,seznamovala se. V tomhle životním stylu se jí ale moc dlouho nelíbilo, přišla si jako bohatá fiflena, co jen pije a užívá si... i když tomu tak nebylo. Vrátila se tedy zpět ke své staré barvě,ke svému starému já. Po ukončení školy byla přijata na univerzitu kde však kvůli nátlaku bohaté matky a otce nenastoupila. Rozhodla se tedy, že si vyšlape vlastní cestu. Ve svých dvaceti si sebrala své věci a vybrala si Oxford. Tam se jí žilo opravdu hezky, ale zhruba po dvou rocích začali problémy. Její ex-přítel se nedokázal smířit z jejich rozchodem a dělal ji ze života peklo. A když nerada používala útěk jako řešení, stalo se ji to znova. Po pár probdělých nocích na nádraží, kdy nevěděla kudy kam, zabloudila právě tady do Brghtonu. Už je to rok co neviděla svou sestru a dva roky co neviděla své rodiče. Občas s nimi vede rozhovory přes telefon, jenže ty jsou tak krátké, že se to ani jako rozhovory považovat nedá. Takže žije sama,zhruba půl roku, tady v krásném Brightonu.

GALERIE:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama