Charlotte ,,Lotty" Greenwood

2. května 2017 v 14:16 | MIAU |  Postavy - ženy


Hráčka: NaiTenshi
Věk: 22 let
Povolání: herečka alternativního divadla
Faceclaim: Zoella (Zoe Sugg)
Bydlí: Městský bytVzhled:
Lotty vždy byla malého vzrůstu. Už ve školce měla o hlavu míň jak její vrstevnící. I přesto, že má neskutečnou slabost pro čokoládu a vše sladké, pyšní se celý život štíhlou postavou. Jejímu obličeji dominují velké modré oči, drobnější nosík a menší ústa. Zejména díky rovnátkům, které nosila téměř celou pubertu má zuby rovné.

Vlastnosti:
Na první pohled působí jako silná extrovertka, ale není tomu tak. Ve skutečnosti si v blízkosti drží pouze malou hrst dobrých přátel a barům, či divokým oslavám se vyhýbá. Mezi její klady bezprostředně patří ochota pomoci druhým a schopnost obětovat se, což se jí několikrát krutě vymstilo. Citově není dvakrát stabilní, takový uplakánek. Toho moc dobře využívá zejména ve vztahu, kdy její drobná postava budí dojem, že jí její partneři/partnerky musí opečovávat a ochraňovat. Od dětství má krásný vztah k přírodě, její bratr jí často brával pod stan, nebo jen tak na jednodenní výlet. Doteď si nejméně jednou za měsíc dopřeje vycházku mezi nedotčenou zeleň. Je vegetariánkou od svých patnácti let, kdy poznala svého nejlepšího kamaráda George. Maso jí prý vubec nechybí, sama objevuje a vymýšlí spoustu vegetariánských receptů, na kterých si její okolí vždy moc pochutná. George i ostatní jí přemlouvají, aby je všechny sepsala a vydala kuchařku, toho se však Lotty poněkud ostýchá. Je také velice inteligentní - na základní škole vyhrála mnoho matematických i literárních soutěží, dokonce je i členkou Mensy. Talent má i hudební - její matka je učitelka zpěvu, tudíž vedla Lotty i jejího bratra Henryho k hudbě už od dětství. Ve třech letech začala hrát na klavír, v deseti přidala i hru na housle. Jestli má v něčem mezery, tak j to sport. Na základce kolikrát předstírala nevolnost, aby se nemusela účastnit hodin tělesné výchovy. Posilovně se vyhýbá obloukem a sladké miluje nadevše.

Zájmy:
Herectví, hra na klavír, občasně i housle, knihy, konzumace sladkostí a příležitostně i kresba

Historie:
Lotty se narodila na okraji Londýna do rodiny učitelky zpěvu a taxikáře. Na malou sestřičku se tehdy těšil i pětiletý Henry. Vše bylo jako z pohádky, rodinné štěští však netrvalo dlouho. O dva roky později jejich otec umírá na rakovinu slinivky a rodina se stěhuje do Bristolu k prarodičům. Tam prožili Lotty i Henry krásné dětství plné přírody, protože je jejich strýc, který bydlel v sousedství, často brával stanovat. Jejich matka v nich zase rozvíjela hudební talent, Lotty usedla ke klavíru, Henry zase vzal do ruky saxofon a kytaru. Jako malé temperamentní holčičce se Lotty hraní moc nezamlouvalo, netrvalo však dlouho a účastnila se mnoha soutěží. Z počátku se jí nedařilo, matka nad ní chtěla snad i zlomit hůl. Postupem času se lehce prokousala a později nosila domů diplomy a čestné uznání.
Vždy byla spíše samotářka a bratry Henry byl jejím jediným přítelem. Toto tvrzení platilo víceméně celou základku a střední. Její spolužáci ji pokládali za nudnou, páč nosila dobré známky, hodně četla a do dění ve třídě se moc nezapojovala.
Po střední odešla do Londýna na konzervatoř. Z počátku chtěla studovat hru na klavír, ale to ještě nevěděla, co všechno se jí připlete do cesty. Poznala Alberta, mladého začínajícího herce, který Lotty ukázal krásu hereckého umění. Přidala se do hereckého souboru, což se jí stalo osudným. Ač se Lotty alkoholu vyhýbala, na oslavě postupu souboru do celostátního kola to opravdu přehnala. Ona i Albert. Když usedal za volant, aby spolu s Lotty odjeli domů, nikdo ho nezastavil a neřekl mu, ať neusedá za volant. Lotty osudovou nehodu zázrakem přežila jen s lehčím zraněním, pro Alberta to však byla jízda poslední... Po tomhle incidentu byla Lotty vyhozena z konzervatoře, na herectví zanevřela a věnovala se prodeji sama sebe. Z úplného dna ji vytáhl až George, když jí pozval na představení ,,Zkrocení zlé ženy". To Lotty dalo zpět krev do žil a spolu s Georgem a Henrym se přestěhovala do Brightonu a založila zde alternativní herecký soubor.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama