Malcom Green

4. května 2017 v 23:21 | Blair |  Postavy - muži
Hráč/ka: Blair
Věk postavy: 29
Povolání: Barman
Bydlí v: Loft
Faceclaim: Malcolm FrebergVZHLED:

Na první pohled Malcolm zaujme jsou bujnou hřívou a jasně modrýma očima. Vlasy nosí většinou svázané do culíku, či drdolu, jen opravdu ojediněle ho uvidíte s volně rozpuštěnými vlasy, které svou délkou sahají po ramena. Když na jeho tváři uvidíte ten roztomilý úsměv, neobejde se bez vrásek kolem očí. Dost často si nechává narůst několika denní strniště, které většinou přeroste v téměř plnovous, když se ale oholí, vypadá jako dvacetiletý mladíček. Je vybaven atletickou postavou, jejíž dominantu tvoří čiroká ramena a lece vypracovaná hruď a břicho, nikdy nebyl na fitness nebo jiné posilování, většinu svých svalů nabral při hraní fotbalu a prácí v lese.

POVAHA:

Malcolm je celkem pohodář a takový sluníčkář. Nepleťme si ale slovo sluníčkář se slovem sukničkář, to on rozhodně není, jeho divokým létům odzvonilo a teď se místo lovení nechává spíš lovit on aneb, slečna musí mít jiskru a zápal, aby ho zaujala a on měl snahu se o ní zajímat, čím občas může působit dost nafoukaně. Jako barman dokáže být dost upovídaný, ale někdy je prostě rád sám a přemýšlí o nesmrtelnosti brouka... Nesnáší, když je někdo nemístný a nedejbože někoho uráží, nedělá mu problém použít fyzickou sílu, ale rozhodně to nevyhledává. Je dost citlivý na své vlasy, děsně nerad chodí ke kadeřníkovi a nejehorší je, když mu v nich hrabe někdo, od koho to nežádá.


ZÁJMY:

Rád si zahraje fotbal, občas hraje na kytaru a někdy ho taky můžete zahlédnout hrát pocker. Jednou z jeho zálib je činčila Kevin, kterého si nedávno pořídil a celkem mu přirostl k srdci. Rád čte, většinou klasiky, ale nepohrdne i beletrií moderního světa. Také je velkým milovníkem všech různých čajů a vodních dýmek, proto je čajovna jeho oblíbeným místem.

HISTORIE:

Malcolm vyrostl v Brightonu, když mu v 15ti umřel táta, šlo to s ním trochu z kopce, začal pít a stýkat se se špatnýma lidma, nikdy však nefetoval, občas si zahulil, ale nikdy nic horšího. Nikdy nězažil velkou lásku, ale věří tomu, že jednou přijde, v baru jí nasevíruje sleničku červeného a bude s ní mít tři děti...Pár let žil v Bristolu, kde se rád nechával vydržovat staršíma paničkama, což mu vyhovovalo a on nemusel hnout ani prstem. Skončil s tím před přesně dvěmi lety a dvěmi měsíci, kdy ho jednou načapal manžel jedné z dam a vyústilo to až v to, že na něj manžel vytasil zbraň, chvilku se s Malcolmem honil po zahadě a nakonec ho střelil do pravého stehna, kde má až do teď ošklivou jizvu. Postřelený Malcolm svého útočníka zažaloval na ublížení na zdraví, ale vše dopadlo v Malcolmův neprospěch, nejen, že jeho žádost byla zamítnuta, ale také ho onem manžel obvinil ze znásilnění jeho ženy, které bylo prokázáno testem DNA (ano paninka se nehodlala rozvádět a na vše svému manželovi kývla) a proto za to byl potrestán trestem odnětím svobody na dva roky, které si odseděl v Londýnském vězení. Po dvou letech a dvou měsících se vrací do svého rodiště, kde si kupuje činčilu a stěhuje se do loftu v přístavní části Brightonu, kerý dostal jako dědictví po své nebohé matce, která zemřela, když byl M. ve vězení.

GALERIE: 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama