Torrie O´Brian

21. května 2017 v 22:47 | Miau |  Postavy - ženy
Hráč/ka: Charie
Věk postavy: 21 let
Povolání: Studentka práv
Faceclaim: Madelaine Petsch

VZHLED:
Na první pohled vás u Torrie zaujmou její vlasy. Má je dlouhé, lehce vlnité a především ohnivě rudé. Vlasy si nebarví, nikdy to nedělala, tohle je její přírodní barva. Při pohledu do jejích očí neuvidíte zelenou, jak jste nejspíš u zrzek zvyklí, ale temně hnědou s nádechem do zlata. Oči má orámované hustými řasami, které jakoby ukradla mrkací panence. Rysy v obličeji má ostré, pevné a bez jakékoliv chyby. Na akné a podobné kožní nemoci nikdy netrpěla, takže se to nemohlo na její pleti ani ukázat.
Její postava nepatří k těm vyšším. Na přehlídkovém mole by se rozhodně ztratila. Se svou výškou 160 centimetrů pomalu nedosáhne ani nohama na zem, když sedí na židli nebo na jakékoliv pohovce. Její oblečení se skládá snad ze všech kusů oblečení co najde. Miluje šaty, má ráda kalhoty i sukně. Ohledně módy si sice dává pozor, ale pokaždé to tak nějak sedí.
POVAHA:
Torrie byla už od malička rebelkou. Neposlouchala rodiče, nedávala pozor ve škole, ale i přes tohle všechno měla dobré známky. Má snad na každou věc svůj vlastní názor, který si nenechá nikým vyvrátit. Možná proto se s ostatními hodně hádá, moc lidí to nepřekousne.
Není urážlivá, jen hodně tvrdohlavá a když si něco usmyslí, jde si za tím. Klidně i přes mrtvoly. V hloubi duše je to hodná dívka, která když chce, dokáže lidem i pomoci. Ale má na to svá měřítka, nepomůže každému. Jen tomu, kdo si to podle ní doopravdy zaslouží.
Je to milovník jídla, pizza, lasagne, špagety, hranolky...dobře, je to milovník nezdravého jídla. A aby to na ní nešlo vidět musí chodit pravidelně do posilovny. Její postava rozhodně není zadarmo. Jako malá byla kulatá jak koule, takhle už nikdy nechce dopadnout.
ZÁJMY:
Na prvním místě je samozřejmě jídlo, sice je to jako záliba zvláštní, ale je to tak. Potom nedá dopustit na své kamarády. Které sice ztratila, jelikož se musela přestěhovat do nového města, ale neustále si dopisují a volají. Posilovnu nemůže ze svého života nikdy vystrnadit. Začalo to jako boj o hubnutí a stal se z toho koníček, který už nadosmrti bude patřit k jejímu životu. Zbožnuje dobrodružství a adrenalin. Vyhledává proto každou možnou chvíli kdy by někam mohla neohlášeně vlézt, vyšplhat na něčí střechu, skočit bungee nebo cokoliv co jí v krvi onen adrenalin zvedne.
HISTORIE:
Narodila se v Irsku. Vyrůstala jen s babičkou, jelikož rodiče ji opustili hned jak se narodila. Díky tomu se nejspíš stala také odolnou vůči lidem, uzavřená do sebe, se svým názorem a jasným postojem.
Babička byla pro ni vším. Především skvělou kuchařkou a takhle začala její tlustá fáze života. Od deseti let až po skoro dospělost vypadala jako otesánek. Ale rozhodla se s tím bojovat a začala cvičit. Od té doby je sama se sebou spokojená a nemá si na co stěžovat.
Bohužel se musela od babičky odstěhovat. Především kvůli univerzitě. Chtěla studovat práva, tak nějak ji ten svět zaujal a táhl k sobě. Ani nevěděla proč, až později se dozvěděla, že její rodiče byli také právníci, takže je to nejspíš dědičné.
Ve svém milostném životě to měla jak na houpačce. Jednou nahoře a potom znovu zprudka dolů do hlubin. Vztahy jí nikdy moc dlouho nevydržely, většinou to ukončila sama, jelikož jí to přestalo bavit. Nesnáší stereotyp a pomalu ale jistě se každý vztah stane stereotypním.

GALERIE:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama