Osud č. 5

18. května 2017 v 11:31 | Blair |  Sdělení
Dobrý den všem Brightoňanům,

už jsou tomu víc, jak dva týdny, co jsme se s vámi podělili s novou várkou osudů pro vaše postavy, a proto přicházím s další! Věřím, že si s novými osudy poradíte a dáte nám na chat, nebo i do komentářů vědět, jaký jste měli úspěch a jaké byly vaše pocity!

Jako vždy vás chci upozornit, že vaše zapsání bylo dobrovolné a prot je dobrovolné i splnění zadaného osudu. Jedná se pouze o návrhy, jak opepřit život vašich postav. Nu, tak se do toho dáme ne? :)Emma Rose Stevenson se rozhodla k večerní procházce na pláži, od moře vanul příjemný vítr a proto neváhala a sundala si boty, aby si pláž užila se všm všudy, ale co se nestalo, nebohá Emma cestou šlápla na jednu z ostrých mušlí. Byl to snad osud, že kolem procházel Bennet McCabe, který se svými zkušenosti se staráním o opuštěná zvířátka byl schopen se o zraněnou postarat?

---

Bylo krásné májové odpoledne a Lila Peterson šla do místního pekařství pro pečivo, ale místo do pekárny zabloudila Lila do kavárny, kde jí ve vytrýně zaujal medovník. Jaká náhoda, že zde narazí na Iana Sheena, který s právě kupoval své oblíbené kafe, ale jak už tomu bývá, Lila se mu připletla do cesty a převrhla mu celé kafe na zem! Jak se s tím bručoun Ian vyrovná? Bacha Lilo, Ian není moc přátelský člověk!

---

V ulici, kde bydlí Elia Cadwalader v noci elektřina a když se Elia v noci probudila s žízní a šla si pro sleničku, tak zakopla v předsíni o botník. Pádem si si pohmoždila kotník, bude to vyvrknuté? Jasné je, že na nohu nemůže skoro došlápnout. Radíme navštívit doktora.

---

Když šel Kay McCabe do fitka, potkal Charlotte A. Fletcher, naše věčně nesmělá Char se Kaydena ale rozhodla zeptat na pár rad ohledně jejího work-outu. Přeskočí mezi nimi jiskřička a ze setkání se vyklube třeba i pozváí na víno? Nebo naše zamilovaná Charlotte zůstane věrná svému milému?

---


Práce velvyslance zabírá Nathanovi Wellesleymu dost času, ale když má chvilku vona, rád si v místní hospůdce vychutná kubánský doutníček, když se tomu tak jednou stane a Nate je ve výborém rozpoložení, nachomýtne se u něj lehce opilý Mathias Daniels a nechtěně mu polije sako černým pivem! Vznikne z této nešťastné náhody bitka? Nechme se překvapit!

---

Místní kráska Phoenix Storm při procházce v parku narazila na veverčí páreček, rozhodla se si ho vyfotit, ale v pozadí veverek seděla zády opřená o strom Morigan McKelly, která si právě četla knihu o historii Brightonu a vyrušil ji blek mobilu, Morigan si ale nevšimla veverčího párečku a domnívala se, že si Phoenix místo veverek fotí ji. Pohoršená Morigan tedy vstala a vydala se směrem k Phoenix, poperou se, nebo se z nedorozumnění vyklube příjemné holčičí odpoledne?


Doufáme, že se vám dnešní osud bude zamnouvat a v komentářích se zabíšete do dalšího kola!

Za Brighton Team,

Blair ☻ ♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Five Five | 23. května 2017 v 22:23

Elia & Nathan opäť O:)

2 Lila Lila | 24. května 2017 v 16:35

Mathias Daniels

3 Bee Bee | 24. května 2017 v 18:37

Maybe Amelie Moon

4 Žany Žany | 24. května 2017 v 20:38

Elliot McCabe a Joyce Evans

5 Mia Mia | 4. června 2017 v 18:00

Doufám, že mám ještě čas zapsat sem Bookera Harlanda O:) :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama