Osud číslo 4

1. května 2017 v 21:19 | Miau |  Sdělení
Dobrý večer Brightone,

Ačkoliv víme, že máme kreativní hráče s kupou nápadu, tak Vám stejně přinášíme soupisku zásahů do života Vaších postav. Některé dobré, některé zlé, přihlášené postavy byly do osudů dosazovány čistě náhodně a tak doufáme a věříme, že budete spokojeni. Jen do toho milí zlatí. Nezapomínejte však, že je jen a jen na Vás jak se s osudem poperete, cílem má být hru okořenit a přilepšit, ne Vás znechutit, proto pamatujte !! Když má někdo např. podezření na nemoc, tak ji může ale nemusí mít, je jen na Vás jak se s tím poperete.... My pouze vnášíme inspiraci.... A teď už do toho...***
Mathias Daniels spěchal z nákupu domů tolik, že si ani nevšiml, že mu vypadla peněženka se všeho jeho doklady, tu však naštěstí našla Daisy Kimber, přinese mu ji? Nechá si ji? Podle dokladů snadno dopátrá kde bydlí... Vrátí mu peněženku? Zahodí ji? Nebo snad vezme peníze? Je jen na Daisy jak s nálezem naloží.

***

Proboha! Dobře víme, že Thomas Derreck Hansen má v teráriu obří krajtu, musel být pro něj šok, když dorazil domů a zjistil, že krajta nikde... Prohledal celý dům, ale ne a ne ji nalézt... Co jako teď ? Shodou okolností našla krajtu doma Lola Johansson ... Snad si těch Thomasových plakátů po městě všimla a hada jménem Drobeček brzy vrátí!

***

Phoenix Storm se při přípravě svého oblíbeného pokrmu řízla, zvonil jí telefon a ona se k němu vydala bez rozvahy a rozmyslu, trocha krve... Jenže sama se do nemocnice neodveze, bude muset zaklepat na sousedy. Elliot Alexander Jordan nevypadá jako necita a tak ji do nemocnice dopraví, nebo se pleteme?

***

Elia Cadwalader obdržela obří pugét růží, na nichž je napsáno telefoní číslo, je to skutečně dar od Dangelo Abatti, nebo se jedná o nějaký vtípek jeho kamarádů? Nebo je to snad jen omyl dodávkové služby?

***

Maybe Moon našla na zemi los, je to náhoda? Rozhodně osud, protože když si jej pořádně pročetla zjistila, že vyhrála velmi slušný balík peněz... Jak s nimi naloží? Bude to rozumná investice, nebo je prostě rozháže? Je vtipné, že chvíli na to potká Angelo Briston, který u stánku s kávou šacuje kapsy a hledá drobné... Zapomenout peněženku je vážně pech... Pomůže bohatá May Angelovi a na kafe ho pozve? Vždyť peníze skutečně snadno získala...

***

Johannes Walter si spletl telefoní číslo a smsku své známé poslal Skye MacQueen ... Zareaguje na to Skye? Budou si odteď dopisovat, nebo je to dokonce přivede někam ven na společné setkání? I takové omyly mohou lidi sblížit. (Sms zprávy lze hrát jako klasickou hru... pokud to budete chtít pojmout v tomto stylu)

***

Nathan Valerian Wellsley našel zatoulanou kočičku, je možné, že je z místní kočičí kavárny? Nebo je třeba někoho jiného?

***
Lila Peterson zdědila po prababičce velký skutečně prostorný byt... Prodá ho? Nebo si ho nechá? Jak s majetkem naloží?

***

Janice Ila Palmer si omylem odnesla z kavárny jinou tašku, než tu svoji. Nějako náhodou se ta její popletla s taškou Kaye McCabe, kdy na to vlastně přišli? Jak to vyřešili?


***

Gabriel Mack byl v lékárně pro dávku svých antidepresiv, jenže ta byla nějakým omylem vydána Abigail Smith, víme jistě, že lékárnice, která tak učinila byla okamžitě vyhozena. Jenže Gabeovi léky má teď Abigail a on její. Měli by se sejít a směnit, ještě, že byl Gabeovi dán kontakt.

***

Ainhoa Lara Toledo se rozhodla přestavět si nábytek doma, jenže při zvedání police jí ruplo v břiše a vypadá to na kýlu, neprodleně by měla vyhledat lékařskou pomoc, možná si nějakou dobu poleží... Na návštěvě v nemocnici byl teď i David Lewis Noel, pokud tu Ainhoa leží, tak se klidně mohlo stát, že si spletl pokoj a vešel k ní.

***

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA PŘÍŠTĚ V KOMENTÁŘÍCH POD ČLÁNKEM.
Za tým Brighton
MIAU
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aneko Aneko | 1. května 2017 v 21:30 | Reagovat

Emma Rose Stevenson

2 Vic Vic | 2. května 2017 v 15:18 | Reagovat

Ian Sheen
Charlotte A. Fletcher

3 Daemon Daemon | 2. května 2017 v 17:30 | Reagovat

Phoenix Storm
Kay McCabe
Benji Owens
Perseus Lockheart

4 Jane Jane | 2. května 2017 v 22:41 | Reagovat

Morigan McKelly

5 Lila Lila | 4. května 2017 v 13:20 | Reagovat

Mathias Daniel
Lila Peterson

6 Five Five | 7. května 2017 v 9:55 | Reagovat

Elia Cadwalader
Nathan Wellesley

7 Koko Koko | 8. května 2017 v 21:05 | Reagovat

Bennet McCabe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama