Shrnutí číslo 21

16. května 2017 v 23:07 | Miau |  Shrnutí

Zdravíme všechny přiznivce Brightonu a přicházíme s novou várkou žhavých drbů...

Dozajista jste si již stačili všimnout, že obyvatelé Brightonu si na dramata a zajímavé zvraty skutečně potrpí. Intriky, pletky a milostné trojuhelníky jsou přesně tím, co nás -zvědavé uši- zajímá a vždy potěší, tak proč zdržovat ? Mimochodem v tipech jsme našli pouze jeden příspěvek, tudíž jsme na pochybách, zda má ve "Shrnutí" smysl pokračovat..


Kdopak z vás si všiml, že do města se vrátili dva někdejší obyvatelé? Ach ano, skutečně hovoříme o Malcolmu Greenovi a Davidovi Lewis Noelovi. Co je přimělo se do města vrátit? Inu, kdo ví, jedno ale víme - jejich kroky po městě jsou skutečně pod drobnohledem a dobře víme vše, co se kde šustne. Třeba Malcolmovi pokusy ulovit srdce May? Viděli jsme ho snad s Gaiou? Nebo se snažil udělat dojem na Miu? Kam vedli první kroky Malcolma ve městě? Nevíte? My ano, není to zase tak šokující, patrně se vydal obhlédnout, zda jeho označená místa, jsou stále označená. Viděli jsme totiž, jak se v parku škádlí s Miou. Jen moc nerozumíme, kdo je transsexuální kamarád, který by si přál být Marilyn, o kom to kruci Malcolm mluvil?

Davida jsme spatřili již na slavnostním otevření Garrettova baru Tric, přišel v míru, nebo jako nechtěná vzpomínka na hříšnou minulost neméně hříšného barmana Garretta? Konfliktům a střetům se poměrně taktně vyhnul, ale my prostě cítíme, že tomu tak nebude vždy. Slyšeli jsme, jaký je David bouřlivák a také něco o jeho pokusech rozjet vlastní drogový syndikát, co přesně to znamená? Bude snad zkoušet k drogám lámat nové oběti? Nebo se pokusí probudit spící zvíře v nejmenovaných již "čistých"? Řekli bychom, nechme se překvapit, ale stojíme skutečně o takováto překvapení?
Slyšeli jsme totiž i to, že David skutečně usilovně bojuje o pozornost krásky Maybe, se kterou se potkal iž snad potřetí, společné povalováníčko na lodi, na kterou se vloupali? To zní tedy skutečně romanticky, není ti ale May divné, jak rychle se vytratil z toho baru? Určitě něco skrývá!

Emília měla celkově na pilno, konečně se její snahy manipulovat Garretta vydařily? Nebo Garrett manipuloval jí, aby si myslela, že ona manipuluje.... kruci nějaké komplikované že? U nich dvou vlastně žádná nová věc... Nicméně jsme zaslechli něco o tom, že se Emília může pyšnit titulem ,,Garrettova holka" je to důvod ke skutečné pýše a hrdosti? Nebo by měla spíše rychle "hodit zpátečku?" ... A kdo je záhadná Madelaine, která bude u Garretta celý týden bydlet? Kdo je to Mad a proč přináší do jejich pofidérního vztahu hádky a mračna? Je vážně výhra být jeho holka? Mia o tom tedy dost pochybuje.

A co námi zbožńovaný (a jinými nenáviděný) workoholik Thomas Hansen? Slyšeli jsme, že si prošel osobní krizí. Je to skuečně pravda? Může za to skutečně krutá hádka s matkou jeho dítěte (ale ne jeho ženou) Ophélií? Slyšeli jsme doopravdy kruté věci, bude mít blonďák skutečně zákaz vídat svou dceru? Mimochodem co přesně znamená noc strávená u jeho bývalé přítelkyně Eleanor? Dávají to zase dohromady? Cožpak si nepamatuješ Lenn, že tenhle pracháč má místo srdce kostku ledu? Nebo ji snad přiměješ pomalu tát...? Tak či tak jsme je spolu viděli znovu, jejich setkání bylo plné letmých doteků a snah z Thomasové strany, ustrašená Eleanor je však poměrně sabotovala, jiskry ale cítíme a vidíme, jak to tedy je?

Všimli jsme si žraločích řečí, které padaly mezi Gabrielem a Daisy, skutečně je tak náročné připravit mentolový pudink? Myslíme, že Gabe pěkně kecá, prostě chce být zajímavý že, patrně to ale zabírá.
Kdo na něj ale také zabírá je Phoenix, která ho beze všech okolků již podruhé políbila, tak náš milý ťunťa neměl moc na výběr. Rýsuje se nám nějaký milostný trojúhelník ? Zatím to tak tedy skutečně vypadá! Jak to bude dál? Kdo ví, slyšeli jsme jen něco o rande, které nebylo bůhví co, takže pro kterou z dívek se Gabriel rozhodne? Nebo si nakonec najde někoho naprosto jiného? Nebo se rozhodne zůstat sám se svým čuníkem Mallcolmem?

Ako už viete, Kit bol v nemocnici vďaka vážnym zraneniam. Freddy ho prišiel dvakrát pozrieť. Na recepcií sa prihlásil ako jeho priateľ. Aký to šok, keď zistil, že sa už niekto prihlásil ako jeho priateľka! Ale nakoniec sa k nemu dostal a zistil, že Kit je ešte slušne v zajatí narkózy a že polovicu postele mu zaberá plyšový jednorožec od May. Stretnutie dopadlo dobre, aj keď sa Freddy hanbil Kita bozkávať pred zdravotným personálom. Druhá návšteva už však nebola taká ružová. Kit spomenul, že by mohli ísť na rande, ale Freddy, ktorý nikdy žiadne rande nezažil bol iného názoru. Dal mu jasne najavo, že on zásadne nerandí. Nakoniec síce povolil, ale napätá situácia nie a on odchádzal trochu naštvaný zatiaľ čo Kit bol sklamaný. Na tretíkrát si ho však vyzdvihol a šli na to sľúbené rande. Spočiatku všetko vyzeralo perfektne, kým sa neukázalo, že čašníčka je Freddyho fanúšička a žiadala od neho autogram... na prsia. Jemu to neprišlo divné, je na to zvyknutý, a tak jej požiadavku splnil. Kit ho však zahrnul výčitkami a jeho oči sa zaliali slzami. Freddy sa ospravedlnil a musel mu sľúbiť, že okrem neho nebude spať už s nikým iným. Rovno pred ním spálil papierik s číslom čašníčky v čajovej sviečke, aby mu dokázal, že mu neklame. Chytil ho za ruku a v rohu ich boxu sa udobrili objatiami. Idylku však narušil Freddyho telefón, volali rodičia. Nemohol ale zrozumiteľne odpovedať, pretože Kit ho s diabolskými iskričkami v očiach dráždil. Nakoniec si objednanú pizzu nechali zabaliť a zdekovali sa. Cesta k Freddymu domov bola dlhá, pretože sa často zastavovali. Flirtovali spolu, smiali sa, boli k sebe nezvyčajne nežní, zamilovane na seba hľadeli a keď Kita prepadol paranoidný strach z toho byť tak neskoro večer vonku, Freddy ho priviedol k iným myšlienkam fotkami, ktoré si spoločne urobili. Keď sa konečne dostali k nemu domov, Freddy sa odhodlal zaspievať mu pieseň, romantickú pomalú pieseň, ktorá je úplne mimo jeho rockového imidžu. Kita to nanajvýš dojalo a to ešte nevie, že tá pieseň je o ňom! V noci Freddy skoro vôbec nespal, pretože si je vedomý toho, že sa v spánku veľmi prevaľuje a nechcel Kitovi ublížiť, zranení má už dosť. Skoro ráno šiel teda kúpiť niečo na raňajky a celý zmrznutý potom budil spiaceho Kita, ktorý ho však svojimi objatiami rýchlo zohrial. Zohrial však aj jeho zdanlivo ľadové srdce svojou nehou a vrúcnosťou. Celé to stretnutie im príšerne pomotalo hlavy a obaja aspoň v mysli priznali, že im na tom druhom veľmi záleží. Obaja však majú z citov strach, nepripúšťajú si, že by z toho mohol vzniknúť vzťah a snažia sa tomu nejak zabrániť. Ale priznajme si... moc sa im to nedarí.

Děkujeme za tipy, které stále zasíláte,
Dobrou noc
Za tým Brighton

MIAU
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 4. května 2017 v 19:34 | Reagovat

pěkný blog
zvu tě na svůj, můžeš pomoct dobré věci (článek č.2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama