Shrnutí číslo 22

22. května 2017 v 23:44 | Miau |  Shrnutí
Dobrý večer Brightone,
Vzhledem k tomu, že tento článek má v celé "sadě" shrnutí číslo 22 je úvod už poněkud zbytečný, stejně ale bude. Vzhledem ke zkouškám a maturitám naše rpg tak nějak "zelo" prázdnotou, tudíž jsme nedostali ani moc tipů na to, co se vlastně odehrálo, pokud se chcete ve shrnutí vyskytovat a pomoci nám ho psát posílejte své tipy SEMEmília a Garrett, to je tu každé shrnutí, spoustu z Vás už to pravděpodobně nebaví, ale pokud tu stále nějací fanoušci tohoto ujetého -od začátku rpg trvajícího- vztahu jsou, tak prosím, čtěte dál... Garrett se snaži usilovně, aby vymyslel způsob, jakým své malé otrokyni Mii (tedy vlastně své přítelkyni Mii - ups) dokázal, že mu na ni záleží. Čekali by jste kytky? Sladkosti? Dárky? Parfémy? Výlety? Ne... Garrett ji na důkaz své přízně prostě unesl, počkal až bude unavená, nechal ji naložit do auta a ujel s ní. Romantika? Jak se to vezme, unavená Mia ani neměla dost síly na to, aby ho zbila... Jak jejich únos probíhal? Víte o tom někdo něco? Viděli jste je někde? Takže únos je nová definice lásky? Nebo tihle dva s láskou nemají co dělat?

Thomas Derreck Hansen se dal do lovu! Ale do jakého lovu, patrně se rozhodl vzdát Ophélie, po posledním dosti ostrém rozhovoru a výhružkách, které mu vstřelila do obličeje se rozhodl, že poslechne své srdce. Na mušce má svou bývalou přítelkyni Eleanor, které tak ošklivě zlomil srdce, postesklo se mu po jejím sarkasmu a sexy stylu oblékání? Patrně, proč by ji jinak bral ke svým koňům... Vyjížďka patrně stála za to, protože joint na tajňačku v trávě je prostě rebélie se vším všudy, pak ale přišel nenadálý zvrat! Totiž ta krabička plná léků, Tom si všiml jak Lenn lupe jednu extázi? za druhou a ta si to pak krutě slízla.

Slyšeli jste to? David a May byli zase spolu, vloupání na loď zní jako zábava, dokud vás nechytnou... To se tentokrát nestalo a David to celé bral jako velkou srandu i v momentě, kdy se zjevil majitel, před kterým se naštěstí schovali, pak jsme slyšeli něco o tom, že se snad nechají potetovat a tak ji čapl za ruku a odtáhl pryč rovnou pod jehlu tatérovi. Že je David potrhlý a vyhledává adrenalin víme, kdo by ale čekal, že s sebou strhne i tuto křehkou dušičku?!

Drb číslo dva na účet naší divoké dvojky (ale ne PÁRU!!!) ! Ten byl dokonce i velmi brzy potvrzen, David naši jemnou krásku May donutil se nechat potetovat, sám je velkým fanouškem tetování, jak vidíme jeho zhýzděné a počmárané tělo a tak s sebou vzal tentokrát i Maybe, ta si nechala vytetovat jednorožce a David berana, drželi se při tom vzájemně za ruce a slyšeli jsme něco o společné projížďce na motorce, tedy to zní zajímavě. Nechá se May strhnout divokým a adrenalinem prosáklým životem tohoto bouřliváka? Nebo se raději straní a uteče jak jí budou nohy stačit? Tak či tak May si obě možnosti dobře promysli, protože už i tobě začíná být jeho chování kapánek podezřelé ne? Co ten balík, který měl u sebe, tolik peněz s sebou obyčejný smrtelník zkrátka nenosí....

Mimochodem městem se rozšířil drb o návratu tajemné a záhadami opředené Kai, je to pravda, nebo si něčí bujná představivost její návrat jen vybájila? Jak by asi na návrat reagoval Adam? Lekl by se, nebo je skutečně po uši zamilovaný do Charlotte, s níž by chtěl třeba i dítě ? Nemohla Kaia utéct třeba proto, že by byla těhotná? No přemýšlejte, najednou se po ní slehla zem! To přece nemůže být jen tak!... Přišla snad Kaia proto, aby byla družičkou na Adamové svatbě? Ano ano slyšíte správně, dokonce velmi správně, náš pokušitel, hříšník a nenechavec, který nahlídne pod každou sukni bude mít svatbu. Zkrotí ho snad Char, nebo bude dál klátit vše co potká, teď už s hodností "pan" ? Co myslí Char? Nemá trochu pochyby? No my bychom tedy měli!

Romantika, nebo ne? Gabriel Mack vyrazil na rande s Phoenix Storm, tentokrát do kina, jejich rande ale asi nendopadlo tak jak mělo, nebo jo? Proč potom pořád Gabe mluví o fialce a kdo se za touto přezdívkou skrývá? Že by naše výrazná Daisy Kimber ? Nebylo by se čemu divit, s tou se zná už nějaký ten pátek a ví toho o ní podstatněji více, navíc byla první dívka, kterou se odvážil někam pozvat - tedy první v Brightonu. Bude to milostný trojuhelník, nebo to nějak dopadne? Neviděli jsme je teď spolu v parku? Jak se tam tak jako povalovali?

Z TIPŮ:
A co Kit a Freddy, tak tahle dvojice nás tedy skutečně zajímá.... Freddy si potreboval si utriediť myšlienky a city, ktoré v ňom Kit vyvolal. Popritom Kita celý čas ignoroval, správal sa odťažito, na jeho správy reagoval úsečne a našiel si výhovorku, aby s ním nemusel ísť von. Potreboval čas pre seba. Avšak prišlo jedno pochmúrne upršané poobedie a Kit sa ozval znova, tentoraz bol ešte neodbytnejší a znel zúfalo. Freddy pochopil, že sa niečo stalo, ale Kit telefón nedvíhal. O chvíľu neskôr mu volal z telefónnej búdky z námestia celý uplakaný. Bežal za ním aj napriek tomu, že bez dáždnika premokol do poslednej nitky, ale keď našiel Kita, bol na tom rovnako. A tak spolu sedeli celý premočení v telefónnej búdke, Freddy ho objímal a nechal ho vyplakať. Dozvedel sa, že jeho matka zomrela pri prestrelke v nákupnom centre. Freddy sa ponúkne, že s ním pôjde do Ameriky na jej pohreb. Chce mu byť oporou a zároveň môže navštíviť rodinu, a vybaviť si záležitosti ohľadne nového CD. Takže sa obaja idú baliť a unáhlene odlietajú mimo Brightonu.
Děkujeme za přízeň a tipy, máme vás moc a moc rádi
za tým brighton
(cítící se jako superdrbna)

MIAU
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama