Austin Gray

16. června 2017 v 14:02 | Mars |  Postavy - muži
Hráčka: Nik
Věk postavy: 31
Povolání: Psycholog
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Tom HiddlestonVZHLED:
Do vašeho zorného pole se dostal vysoký muž, kterého už od pohledu můžete zařadit mezi sportovně naladěné jedince. Jeho postavě neschází vyrýsované paže, břišní svaly ani nohy, které stále ještě nejsou úplně dokonalé, no a co by to bylo za muže bez výrazných žil na rukou? Pleť je celoročně bledá a prozatím bez jediné vrásky. Hlas má velmi typický a to hluboký a mužný.
Obličej, kterému dominuje výrazná spodní čelist a lehce propadlé tváře, doplňují světle hnědé a lehce kudrnaté vlasy, které téměř nikdy nemůžete spatřit neupravené. S vlasy barevně ladí rovné, ne příliš huňaté obočí, pod nímž jsou k nalezení uhrančivé modré oči. Dále tu je středně velký rovný nos a tenké rty, skrývající rovné a bílé zuby. Co se vousů týče, ty taktéž barevně ladí s vlasy, ale pouze když nějaké má, co se moc často nestává. Když už si vousy nechá narůst, nejedná se o nic jiného, než o strniště kolem úst.
Má rád košile a polokošile, které moc rád nosí, ale pokud má svůj línější den, obleče se jednoduše do obyčejného trička a džín - ostatně džíny jsou to, v čem bývá oblečen nejčastěji. U bot dává přednost polobotkám, ovšem pouze pokud nemá v plánu si jít zaběhat či vykonávat jiný sport. Většinu svých outfitů doladí drahými hodinkami na levé ruce.

POVAHA:
Sice jako malé dítě byl spíše samotář, ale to se během dospívání změnilo a teď by nedokázal strávit ani den bez něčí přítomnosti. Jsou tu výjimky, kdy je třeba podrážděný, z něčeho zklamaný atd. a to zapříčiní, že je zkrátka opravdu radši sám s knihou ve svém bytě. Je velmi přátelský a čas od času i vtipný, ale pokud se naštve, lítají hromy a blesky. Dobrá zpráva je, že naštvat ho není jednoduché, ovšem nezná-li daný člověk správné téma či taktiku jak ho vytočit. Při konverzaci se co nejvíce to jde vyhýbá své minulosti, a proto se necítí moc dobře, když se ho na ni někdo moc vyptává. Na co nedá dopustit je jeho veganství, které bere opravdu vážně, ale nikomu to na rozdíl od jiných jedinců nikomu nepředhazuje. Nebylo by těžké z jeho známých najít pár lidí, kteří o tom ani neví. Zkrátka kdo se nezeptá, nic nezjistí. Je hodně majetnický, takže co je jeho, na to zkrátka nikdo nesmí ani sáhnout. Rád se obklopuje drahými věcmi a dává je na odiv - pouze na odiv! Hodně lidí mu předhazuje, že by si konečně měl najít nějaký vážný vztah, který by vydržel alespoň déle než rok, ale on sám vyloženě nikoho nehledá - jak on sám říká: "Co padne do klína, to je." a tím se i řídí. Nedá se říct, že by vyloženě holdoval alkoholu, ale když je ve společnosti, kde se pije, napije se také. O oslavách, příležitostech, špatných dnech atd ani není třeba mluvit. Zato od cigaret se drží co nejdál to jde. Na ženách ho nejvíce přitahuje sebevědomí, ovšem ne přehnané a smysl pro humor. Je to muž, takže jistěže i nějaký ten sexappeal.

ZÁJMY:
Jak už tedy postava napovídá, jeho velkým koníčkem je sport, kterému se věnuje v podobě běhu, cyklistiky a též si rád zajde do posilovny. Nerad vysedává doma sám - pokud nečte nějakou zajímavou knihu - takže když si nekrátí svůj volný čas sportem, tráví ho s přáteli někde venku. Nebudeme si nic nelhávat, jako snad každý muž má rád ženy, což i potvrzuje jeho 'sukničkářská' minulost.

HISTORIE:
Narodil se na venkově na malé rodinné farmě, kde vyrůstal spolu se svou o tři roky starší sestrou Emily. Navštěvoval místní školu, kam nechodilo moc dětí, tudíž neměl moc přátel a byl spíše samotářský typ dítěte. Rodiče ho nutili se učit, takže to byl vždy premiant třídy až do doby, kdy nastoupil na střední školu. Též ho nutili hrát na kytaru, na kterou v současnosti umí hrát celkem dobře, ale moc často ji do ruky nevezme. S Emily život na venkově nesnášeli, ale nikdy si nedovolili se o tom před rodiči jen slovíčkem zmínit, tudíž to přetrpěli až do doby, kdy Emily dospěla a odstěhovala se do Londýna. V té době patnáctiletý Austin za ní často jezdil a přebýval u ní někdy i přes víkendy a později i prázdniny. Emily si vydělávala jako burleskní tanečnice a když to Austin zjistil, začal ji párkrát navštěvovat v klubu, kde vystupovala spolu s dalšími dívkami. Jeho to zaujalo a seznámil se s několika dalšími tanečnicemi v onom klubu, mezi kterými byly dokonce i dívky jeho věku. S mnoha z nich začal mít pletky a po nějakém čase tam navštěvoval spíše je a ne svou sestru. Ta to zjistila až po nějaké době, a proto zakázala Austinovi, aby ji více navštěvoval, ale i tak do Londýna jezdil dál. Ve svých osmnácti letech se tam i přestěhoval a poznal mnoho žen, se kterými i poté něco měl - nejednalo se však o záležitosti delší než na jednu až dvě noci. Sestru ani rodiče už tolik nevídal, jelikož měl moc práce se studiem na vysoké škole. Tu úspěšně dokončil, získal diplom a od té doby se živí jako psycholog. Během té doby se dokonce stal vegetariánem a později veganem. S již zmíněnými pletkami ale pokračoval nadále až do pětadvaceti let. To si konečně uvědomil, že to tak dál nepůjde a pokud si nechce zkazit pověst, kterou si upřímně už za těch deset let pohnojil dost, musí přestat. Od té doby měl dva vážné vztahy, ale déle než půl roku mu ani jeden nevydržel. Rozhodl se začít od znovu a tak se v sedmadvaceti přestěhoval do Brightonu, kde žije až dodnes.

GALERIE:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama