Osud

14. června 2017 v 20:38 | Miau |  Sdělení
Zdravím,
Protože si myslím, že žádné okecávky nemají smysl, tak jdeme rovnou na věc.
Jako vždy vás chci upozornit, že vaše zapsání bylo dobrovolné a prot je dobrovolné i splnění zadaného osudu. Jedná se pouze o návrhy, jak opepřit život vašich postav.Maybe Amelia Moon a Hanna Victoria Moriarty
Přišel jí balík, který měl být určený původně pro někoho úplně jiného. Patrně si nečetla adresu a balíček rozbalila
zůstala jen překvapeně zírat. V balíku byl bičík, pouta a nějaké další erotické pomůcky. Pak se teprve podívala na jméno
Hanna Victoria Moriarty stojí na štítku. Po chvíli pátrání a zjišťování už i ví, že Hanna tančí ve strip klubu. Zanese jí Maybe takovýto balíček?

Elia L. Cadwalader a Mathias Daniels
Právě teď a v tuto chvíli (rozuměj v moment, kdy to budete hrát) převrhla ve svém bytě svíčku. Nevšimla si toho a požár se rozšířil, musela tedy volat hasiče Mathias Daniels u ní byl v momentě a jako správný hrdina požár zdolal. Navíc při tom nejspíš byl mimořádně sexy. Škoda v bytě bud uhrazena pojišťovnou, toho se Elia nemusí bát.

Nathan V. Wellesley a Gaia Hansen
Gaia sice pracuje, ale má své práce plné zuby a doslechli jsme se, že Nathan hledá schopnou a šikovnou sekretářku. Ani neví kdo, nebo jak, ale dostala se k této informaci. A je to náhoda nebo snad osud, že ten muž, který se na ni v baru usmíval byl právě on. Kápne z toho Gaii nová práce či něco víc? Nebo také vůbec nic?

Joyce Evans a Booker Harland
Joayce přišla celkem nedávno o spolubydlící. Mia se rozhodla osamostatnit a odstěhovat. Podala si inzerát a očekávala, jestli se k ní tedy někdo nebude chtít přistěhovat. Ozval se jí Booker, který ale nhledal byt, pouze si spletl číslo. Joyce mu však stejně aktivně vše vysvětlila a popsala. Bude mít snad zájem ?

Garrett Wright a Kaia M. Trust
Garrett měl patrně velmi náročný den. Mohl být asi připitý, když volal Kaii, jestli zvedla ten hovor nebo ne to nevíme. Ale vypadalo to, že se patrně vydal k ní domů. Že by mu Kaia chyběla? Co jí asi tak chtěl ?

Elliot McCabe a Katherine Blackbourne
Elliot šel po ulici, hleděl si svého, asi telefonoval a najednou spatřil ujíždějící kočárek, naštěstí ho chytl a tak může být
vystresovaná matka Katherine jen a jen ráda, za to by ho měla pozvat aspoň na kafe ne ? Vždyť jí zachránil dítě!

Thomas D. Hansen a Eleanor Blackbourne
Thomas se choval poslední dobou dost zvláštně a to mohlo Eleanor trochu zneklidňovat, dokonce jí právě teď volá (v momentě kdy se to bude hrát), že s ní potřebuje mluvit, že je to vážné. Kruci o co přesně tu jde?


MIAU

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Veronika Synková Veronika Synková | 16. července 2017 v 22:17 | Reagovat

Jde-li se ještě přihlásit, přihlašuji Rosse McLouda. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama