Shrnutí číslo 23.

18. června 2017 v 20:00 | Miau |  Shrnutí

Dobrý večer naši milí,
Tak jsme zase tady, stále si připadající jako brightonská superdrbny, ano neseme Vám to, po čem tak toužíte... Nač to prodlužovat, klikněte na "celý článek" a nechte se unášet drby, pomluvami a možná i kapkou lží, které jsou však založeny na pravdivých událostech.... A naši milí zlatí, nezapomínejte posílat tipy, protože bez Vás jsou naše shrnutí jen slabým (anglickým) čajíčkemTentokrát začneme zostra, dořbe si myslím uvědomujete Davida L. Noela, který tak nějak dealuje drogy, viděli jsme ho s Eleanor Blackbourne! To čučíte co? O jejich pochybných pilulkách jsme slyšeli dost, někteří jsme ji dokonce viděli lupat jednu za druhou, ale netušili jsme, že ji sto stále nepřešlo... Nebo se nakonec rozhodla odolávat a pilulku si nekoupit? David se ji ani nesnažil přemlouvat. Ze všech feťaček je prý ta nejhezčí nebo co... Jak by se na to tvářil Tom, tedy kromě nějakého toho plácnutí po zadku tu totiž proběhla i diskuze, jestli by měla či neměla dál brát. Víme, že se Eleanor drogami zbavovala bolesti svého onemocnění... takže ji vlastně ani za feťačku asi nepovažujeme. Chudera malá Lenn, život se s ní nikdy moc nemazlil, co si budeme nalhávat.

Chytla se rybička do sítě? Nebo byl sám lovec polapen? Eleanor a Thomas spolu tak nějak koketují a vypadá to, že mu naše milá Lenn snad i odpustila, přece asi nemá srdce z kamene tak, jako on. Ale vypadá, že i jeho kus ledu místo srdce pomalinku taje. Dělá to s ním Eleanor, nebo prostě jen přichází obleva? Tak či tak jsme je spolu zahlédli na párty na lodi a kromě želé panáků jsme viděli i spoustu svůdných pohledů, které by nás osobně tedy chladnými nenechaly.

Mimochodem co přesně znamenají ty polibky, které proběhly mezi Gabrielem a Daisy, nelíbal ještě relativně nedávno Phoenix? Na takhle stydlivého kluka je to teda nečekaný zvrat. On sám není žádný lamač dívčích srdcí a tento zájem ho upřímně překvapuje, zaráží a částečně možná i děsí. Jak se to vyvine dál? To se necháme překvapit, ale uznejte, že jsou skutečně sladcí...
Edit po pár dnech: Tak a je to venku! Gabriel konečně řekl Daisy o svém psychickém problému, se kterým měl sám dosti problém se vyrovnat. A že se jen týden zpět pokusil o sebevraždu? Je to snad součást jeho kouzla. My pochybujeme.

Protože píšeme prvotřídní bulvár, tak musíme rozhodně zmínit i stále častější schůzky Davida a Maybe, co jí proboha slíbil, že s ním tráví svůj volný čas dokonce ráda...? Nebo i přes svou neomalenost umí být dobrým společníkem a hlavně dobrým člověkem? Z tajných zdrojů víme, že u něj doma (co tam dělala?!) našla dosti slušný balík marihuany, rozhodla se to neřešit a to je asi pro ni osobně jen dobře, protože by se asi hodně zklamala. Kdyby jen věděla, že jeho malý domeček je až po střechu narvaný kokainem a pervitinem za tisíce a tisíce dolarů (nebo možná i víc?). Odpustila by mu snad, kdyby zjistila, že vlastně dealuje pro dobrou věc? To asi těžko, vzhledem k velkému rodinnému tajemství. Dávej si pozor Maybe, David je velkou záhadou a kdo ví, co se za tím optimistickým úsměvem skrývá... Jako jistě, nechat si od něj líbat břicho je jistě příjemné, ale co o něm vlastně víš?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama