Emma Christine McLean

27. srpna 2017 v 21:17 |  Postavy - ženy


Hráčka: Blair
Věk postavy: 27
Povolání: Praktická lékařka
Bydlí v: Městský dům
Faceclaim: Emilia ClarkeVZHLED:

Emma je drobnější postavy, se svými necelými 160 centimetry by rozhodně nemohla být supermodelka, či účastnice soutěže miss. Výšku ale kompenzují jiné přednosti, především její husté dlouhé hnědé vlasy a světlé šedo-zelené oči. Její oválný obličej zdobí velké plné rty, které si často maluje rudou rtěnkou. Sice by o Emmě mohl leckdo říct, že je malinká, ale kdyby vyrostla o pár centimetrů, tak není vůbec k zahození. Má celkem slušnou postavu, za kterou by se nemusela stydět lekterá hollywoodská herečka.

POVAHA:

Na první pohled může působit jako milá osůbka, ona dokonce i mile působit chce. Je to éterická duše, všude je jí plo, je sebevědomá a cílevědomá. Ten kdo ji nezná by o ní mohl říct, že je úžasná, ale opak je pravdou. Často je velmi škodolibá a pomstychtivá, někdy si jde za svým tak moc, že je schopna jít i přes mrtvoly. Dřív taková ale nebyla, v jejím životě začli hrát velkou roli peníze a tím se z milé Emmy stala bezcitná holka, kterou zajímá jen kariéra a nová kabelka od Michaela Korse.

ZÁJMY:

Ráda nakupuje, všechny takové ty holčičí věci. Má doma velkou sbírku bot, která asi hraničí s nemocí. Když není v práci, tak ráda jezdí na kole nebo si zaběhá. Což není tak často, jelikož je dost často v práci, každopádně si snaží uržovat si svojí postavu a tak se hlídá. Je to sice paradox, bývávala milovnicí jídla, ted jí zdravě, nebo skoro vůbec.
V práci je jako drak, milá a zapálená, její práce ji baví, je to její život... Což se nemůže říct o vztazích se jejími kolegy, je dost odměřená a nepřátelská.

HISTORIE:

Emma vyrostla v Brightonu, v ne moc zámožné rodině, což jí občas stavělo do pozice outsidera, když ale dostala stipendium na Los Angeleské univerzitě, tak se jí změnil svět. do té doby to byla slušná holka, nevinná a milá. Když se ocitla ve státech, cleý její život se změnil, našla si tu nové kamarády a ze slušné holky se stala trochu nafrněná nanynka. Nicméně byla stála sama sebou a nic jí nebránilo si po chvilce prožít románek s jedním krásným Američanem, bylo to pro ni něco nového a krásného, do té doby, než jí přetaly stačit peníze a do cesty ji nevstoupil jeden lékař, u kterého vykonávala praxi. Byl o dost straší než ona a mohl si dovolit jí vydržovat. Najednou se z Emmy stal někdo jiný, někdo cizí a proto její románek s mladíčkem skončil a ona si později pro peníze vzala doktora. Nikdy však ale na svou vysokoškolskou lásku nezapomněla... když dostudovla, začala u svého muže v nemocnici vykonávat praxi, byla více méně spokojená, ale asi před dvěma měsíci dostal její manžel už třetí ifarkt a podlehl mu. Emma po smrti svého muže dostala všechyn jeho peníze a proto se stěhuje zpět do rodého Brightonu, kde si kupuje městský dům a začíná pracovat v místní nemocnici. Příčina infarktu jejího muže je dosud neznámá, ale mezi jejími kamarádkami bylo dost známo, že poslední dobou s mužem nevycházela...
Od svatby se se svou vysokoškolskou láskou neviděla, ale to jí nebránilo žít povolný život počestné ženušky, která si sem tam odběhla o dům dál... Je jasné snad jen jedno, po smrti svého muže se nehodlá znovu vázat, jeho peníze jí zajistí a ona se bude moct soustředit jen na kariéru. Zaujme jí snad někdo natolik, aby obměkčil její srdce a vyvolal v ní jiné city, než zášť a touhu po penězích?

GALERIE:


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama