Marleene Ciarra Harris

28. srpna 2017 v 19:58 |  Postavy - ženy

Hráčka: Miau
Věk: 22 let
Povolání: Řadový voják
Bydlí: garsonka
Faceclaim: Barbara PalvinVzhled:
Někdy drsná, někdy milá. Někdy s růží ve vlasech, jindy se samopalem v ruce. Kdo to je? Ano, naše Marleene, kdo jiný taky. Jak již padlo Marleene je žena velkých kontrastů. Působí jemně a něžně a přitom ejhle, ona je to vojanda. Marleene měří asi nějakých 175 cm což vzhledem k váze 63 kg z ní vlastně dělá průměrnou holku. Oproti parťákům z práce je ale pořád mrňous, i přesto však překlikuje kdejakého chlapa a to dokonce i vojáka! Být vojákem vyžaduje pevnou vůli, hodně odhodlání a sílu. Fyzickou sílu, kterou Marleene tedy skutečně disponuje. Je poměrně vypracovaná, nejde o žádnou bikiny fitness, která by měla svaly větší než muž, to rozhodně ne! Ale udržuje se a její tělo je pevné. Jak tedy bezpečně poznáte, že se blíží právě ona? Je typická svou polochlapskou trošilinku klátivou chůzí, podle toho ji pozná snad každý.

Marleene má skoro až porcelánovou pleť, polodlouhé světle hnědé vlasy, které se jí přirozeně prstýnkují a vlní. K hnědým vlasům jsou poměrně pěkným kontrastem její azurově modré oči. V očích má pořád takové jakési jiskřičky, takové hočící ohýnky, které jediné prozrazují toho čertíka, který se pod andělským úsměvem skrývá.
Na svůj obličej má poměrně velký nos. Marleene je poměrně malá, ale i přes svou malost překlikuje kdejakého chlapa - i vojáka. Zvláštností, kterou na sobě má je etování malého nevybarveného srdíčka na klíční kosti a minimalistické tetování čtyřlístku na ukazováčku.

Povaha:
Marleene je taková ... jiná. Je to milé děvče, které může působit ostýchavě a stydlivě, ale vlastně si tak lidi měří a vytváří si na ně obrázek. Umí být taky ale hodně drzá, když taková je tak je to proto, že je to způsob, kterým si drží lidi od těla.
Je to chvíle co nastoupila k vojákům, aby mohla bránit svou zemi, kterou miluje. Pracovala u americké armády, díky referencím pak neměla vůbec žádný problém nastoupit. Marleene je obtížně popsatelná - není to žádná šedá myška, ale taky nemusí vyčnívat vždy a za všech okolností. Marleene byla vždycky impulzivní a veselá, skrze práci se ale drží více zpátky a o všem více přemýšlí, teď už se nepouští bezhlavě do všeho, co se namane. Je dost cílevědomá a pokud si nastaví nějaký cíl, tak ho doslova uhání, dokud ho nedosáhne. Nerada se vzdává a umí být skutečně tvrdohlavá, je to poměrně drsná holka, která se schovává za milou tvářičku. Je to týmová hráčka a za své kamarády by dala ruku do ohně, očekává od nich ale totéž. Je dost soutěživá a umí sice prohrávat, ale raději pochopitelně vyhrává. Lépe než s holkami si asi rozumí z muži, možná právě proto, že lépe než kosmetice rozumí střelným zbraním. Pečuje a stará se o sebe, to ano, ale nikdy nebyla ten typický holčičí typ, který by znal každý odstín laku na nehty oblíbené značky, nejraději stejně chodí nenalíčená. Ráda cestuje a děsně ráda jí, jen nerada vaří, protože je na to naprostý antitalent. Marleene sice není hádavá, ale když ví, že má pravdu, tak si za ni bojuje. Umí odpouštět a to byla asi jednu dobu její největší slabina, nenechala na sobě sice dříví štípat, ale byla dost důvěřivá, teď už si dává větší pozor a někdy si drží možná až nezdravý odstup. Na svou práci je dost hrdá, nechlubí se na potkání, to zase ne, ale když padne řeč, je schopná o práci mluvit snad do nekonečna.

Zájmy:
Všechny myslitelné sporty. Od běhu, přes šplhání po skalách, surfing až po lyže. Marleene je dost akční, takže ji jen na to, kolik vypijete panáků v baru skutečně nesbalíte. Ovládá bojové umění musado, které je možné se naučit pouze u bojových jednotek. Taky hodně ráda a často střílí. Co je zajímavostí je, že se neumí moc malovat - makeup, řasenka - a končí, tu a tam červená rtěnka. Má sice ráda zvířata, jenže je dost vytížená a tak má jen morče Charlieho.

Historie:
Marleene vyrostla v New Yorku, jako malá holčička viděla veliký vzor ve svém tatínkovi. Chtěla být stejně statečná a odvážná jako on. Byl totiž voják a ona se v něm prostě viděla, byl odjakživa její největší vzor a vlastně asi i na tento popud se přidala k armádě. Maminka to sice neviděla ráda, ale se zatvrzelou Marleene by nepohl ani tank.Odmala měla jakousi divnou zálibu ve zbraních a hrála si sice s panenkama, ale taky kreslila více tanky než klasické princezny, díky čemuž si často sklidila výsměch od spolužáků. Marleene měla krásné dětství, které bylo takové obyčejně smutné, obyčejně veselé. Byla to snaživá holčička, která ve škole nepropadala, ale taky to nebyla vyloženě šprtka, byla spíš taková průměrná. Vynikala v tělocviku a v pohybových aktivitách. Odmala se věnovala gymnastice a tanci, skoro jakoby se na svou budoucí kariéru připravovala. Odjakživa tíhla ke sportu, chodila do nejrůznějších mimoškolních kroužků jako je fotbal, volejbal... Později začala chodit plavat a k poměrně širokému repertoáru sportů přidala i střelbu na střelnici. Testy k vojákům si vlastně zkusila jen tak z hecu, když se nedostala na požadovanou vysokou školu. Když se dostala, rozhodla se si magisterské studium dodělat dálkově a skutečně nastoupit. Když jí přišel návrh pracovat u armády UK šla po tom, protože Anglie byla vždy zemí, která pro ni byla atraktivní a jen těžko vysvětlitelně ji táhla. Proto je teď tady. Sama v cizím městě. Zatím je řadovým vojákem, ale pochopitelně se může vypracovat prakticky kamkoliv, chce to jen hodně píle, potu, odhodlání a absolvovaných kurzů. Teď bydlí v Brightonu sama v malém bytečku, rodiče však stále navštěvuje a má s nimi obdivuhodně hezký vztah.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama