Andreas Leadvar

13. září 2017 v 23:57 | Mars |  Postavy - muži

Hráč/ka: Azetour
Věk postavy: 20 let
Povolání: Student literatury
Bydlí v: Dům na předměstí
Faceclaim: Alex Hoegh Andersen


VZHLED:
Andreasovou hlavní dominantou je na první pohled určitě slušně vypracovaná postava. Není to tak, že by denně trávil čas nějakým pracováním na sobě, ale spíše si jen tak občas zajde zaběhat, chodí na procházky a při příležitosti si i zacvičí s přáteli. Avšak když k němu člověk přijde o kouse blíž, určitě mu neuniknou výrazné modré oči, v nichž se dá snadno ztratit, velmi tmavé, v určitých úhlech pohledu až černé relativně krátké vlasy, po stranách o něco kratší. V každém případě vždycky zaujme hlavně jeho upřený pohled a někdy možná až příliš zamračený výraz, který je jeho každodenní samozřejmostí. Vousy má zatím celkem nevýrazné, ale po stranách se sem tam (pokud zrovna není oholený) zjeví i náznak větších kotlet, avšak na jiných místech stále nic. Na jeho průměrně vysoké postavě však kromě vypracování není nic moc dalšího zajímavého, většinou si ho lidé ani nemusí všimnout, jelikož často nosí svěšená ramena a ruce v kapsách.

POVAHA:
Nikdy nebyl příliš hovorný - alespoň co se týče nových známostí. Tak jako tak upřednostňuje neverbální, většinou až možná příliš tělesnou komunikaci, která dává jasně najevo, co je pro něj důležité. Nepotřebuje příliš slov, aby se pokoušel získat, co chce, ale pokud jsou zapotřebí, umí jich využít. Jenže aby se odhodlal k nějakému činu, musí ho dotyčná osoba opravdu hodně zaujmout, jinak opět svěsí ramena a odkráčí jako naprostý asociál pryč. I přes svou částečnou stydlivost a určitou zvláštní schopnost odrazovat od sebe většinu lidí si rád užívá, když už má tu možnost. Alkohol ani ženy mu nejsou cizí. Vždycky si chtěl najít někoho, kdo s ním vydrží, ale prý je tak strašně nesnesitelný, že to ani není možné. Největší nevýhodou je určitě přehnaná žárlivost a často i sobecké chování, přestože se pro svou milovanou (když zrovna nějakou má) snaží udělat první poslední, ať už se jedná o psychické či fyzické potřeby. Mezi jeho dominanty naopak patří slušné vychování, schopnost se v případě potřeby dobrým způsobem vyjadřovat a zejména pak manipulační schopnosti na dobré úrovni.

ZÁJMY:
Mezi jeho přední zájmy patří literatura (proto ji také studuje), divadlo, běhání, bavení se s přáteli i bez přátel v nějakém klubu, popřípadě na jiných zábavných místech.

HISTORIE:
Někteří by řekli, že měl celkem složité dětství, ačkoliv on na něj opravdu rád vzpomíná. Hraní si na zahradě s rodiči, pískoviště na každém rohu, obletován všemi, ale nakonec jaksi vnitřně prázdný. To bylo na tom to největší kouzlo. Mohl dostat všechno, na co si vzpomněl. Alespoň do svých šestnácti let, kdy byl donucený se začít osamostatňovat a postupem času se i odstěhovat od rodičů, kteří nakonec zastavili proudění jejich peněz do jeho kapsy. A tím teprve začal ten správný život. Brigády, studium a neschopnost postarat se sám o sebe. Snažil se najít si někoho, kohokoliv, kdo by mu pomohl. Hlavně ženu, ale vždycky po pár týdnech se milenka ztratila, aniž by se chtěla stát jehi přítelkyní. Ponocování, zvláštní období života plné alkoholu a večírků. Všechno se změnilo až s příchodem na školu, na studium literatury, kdy na tolik akcí přestával být čas. Přesto si sem tam najde místo na nějakou pařbu, zajde na nějakou sklenku, popřípadě sehnat si někoho na noc. I tak se hodně uklidnil, snaží se chovat mnohem vychovaněji a jeho slušnost získává atraktivitu i na jiných místech než doma a ve škole.

GALERIE:
_ 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama