Valerie Alcott

3. září 2017 v 19:56 | MIAU |  Postavy - ženy

Hráčka: Dominika
Věk postavy: 24 let
Povolání: Forenzní psycholožka
Bydlení: ZDE
Faceclaim: Adelaide Kane


Vzhled:
Snadno lze říct, že se Valerie můžu pyšnit plnými rty, kterých si každý všimne okamžitě na jejím srdcovitým obličeji. Právě ty se tyčí pod úzkým nosem. Její oči mají barvu sieny, většinou. Pravdou je, že hnědé odstíny v nich mají pré. Karamelová zápasící s tmavě čokoládovou. Světlé odstíny nalézající se v jejích očích byste ale už v jejích vlasech těžko hledali. Je až zarážející, jaký konstrast barev hrajou její černé vlasy proti její světlé pleti. Valeriiny vlasy ji už nepadají podél zad, ale jsou čestvě ostříhány pár centimetrů nad jejími rameny. Valerie byste bez podpatků hledali těžko, se svými 162 centimetry se neřadí mezi nejvyššími. Každopádně, její postavě nechybí typické ženské křivky. Své tělo si drží v patříčné kondici pravidelným cvičením. Po jejím těle se nachází znaménka, hlavně na jejích zádech a trupu. Její záda jsou také poznamenány jizvičkami z pubertálních let, kdy Valerie trpěla na akné. Jsou to také jediné jizvy, které ona na těle má. Své tělo ozdobila jedním tetováním pod levým prsem, kterým je citát z knihy Pýcha a Předsudek. Tetování "Most ardently," je vytetováno jednoduchým fontem připomínající písmo psacích strojů.

Povaha:
Osobnost Valerie je mnohdy těžké popsat, ale zároveň je to až moc jednoduché. Je směsicí egocentrického otce a příliš kritické matky, směsicí přílišné lásky a opovržení. Valerie sama o sobě tvrdí, že je takovým rádoby géniusem. Pro honbu za přesvědčení, že samu sebe může najít i ve věcech, které nevyžadují titul si zkusila vše; ať už se jednalo o balet, volejbal, hru na housle, divadlo, nebo třeba poezii. Pravdou se pro ní stala krutá realita, že ne všichni mohou být Sylvie Guillem, Zhu Ting, Paganini nebo Shakespear. Tento hon za poznáním jí přívedl k mnohým zájmům, ve kterých sice nevyniká, ale miluje je každým coulem své duše. Mezi její další zájmy patří i literatura, převáždě období romantismu a realismu.Jakožto velká podporovatelka feminismu a emancipace žen miluje knihy Jane Austenové a Mary Wollstonecraftové. Ráda se kryje za metaforami a museli byste být jí opravdu blízcí, aby vás nechala nahlédnout do jejího nitra. Lidem se zdá přehnaně kritická, ona sama na to nahlíží tam, že už při prvním setkání s člověkem ho dokáže odhadnout a nerada se schovává za přetvářku a sladká slůvka s hořským podtextem, tudiž nemá žádný filtr, který by spolikal špatné věci, které si právě ona myslí. Jestli se ale právě tato věc stane, můžete si být jisti, že Valerie pro vás vždy bude ramenem, na které se můžete vybrečet i kotvou, která vás zabrzdí, když bude třeba. Její loajalita k přátelům je až podivuhodná a nesnadno dobytná.

Zájmy:
Literatura, balet, cestování, hraní deskových her.

Historie:
Alcott. Mnoho američanů by vám povědělo, že to jméno někde slyšeli, většina by vám ale neřekla kde přesně. Oba Valeriini rodiče jsou úspěšnými chirurgy, kteří své 'poslání' berou smrtelně vážně. Stojí na špici svého oboru ve státech a právě to vždy čekali od svých dvou dětí; Valerie a její starší sestry Michelle. Když se Michelle ve svých 18 letech jako správná dceruška vydala na stáž do Evropy, Valerii odešel nejlepší přítel. Ve 14 letech si neměla komu pobrečet a většinu času trávila v ulicích New Yorku, kde se chytla špatné party. Ne že by ona sama dělala nějaké problémy, jen se pro ní ulice staly lepším domovem, než přemrštěný loft někde v Manhattenu. V ten moment se zamilovala do New Yorku; do rušných ulic, svítících neonových nápisů, podzemních party, nezletilého pití alkoholu, žlutých taxíků, zatrpklých obličejů. New York se pro ní stal ptačím hnízdem, ze kterého se sama bojí vylítnout. Střední školou prolétla jako ptáček, s čístým štítem, perfektním průměrem. Její rodiče se už připravovali na to, jak se jejich další dcera vydá na profesionální dráhu chirurga. Opak byl pravdou. Po tvrdé práci si chtěla užít, slíbila rodičům, že po volném roku, který jí samozřejmě budou sponzorovat se na vysokou opravdu vydá. Ten volný rok paradoxně prožila jako většina vysokoškoláků; plný bezesných nocí, red bullu, nočních procházek, nikotinu, občasné MOLLY. Nebylo to dost, na popud rodičů začala studovat forenzní psychologii, jelikož se za svých potulkách městem setkala s mnohými individuii a to jí fascinovalo. Ihned po vystudování se jí dostalo nabídky od její milované sestry, aby se k ní přidala ve Spojeném Království, konkrétně v Londýně. Valerie neváhala, i když vztát se sé komfortní zóny v podobě 'Velkého Jablka' bylo těžké, ihned si zabalila kufry a odletěla. S čím nepočítala bylo to, že při svých potulkách Anglií si zamiluje jedno město a to Brighton. Se svými akademickými výsledky byla přijata k místímu policejnímu oddílu, aby zpracovávala profily duševně nemocných kriminálníků a na konci léta se zabydlela právě v onom městě.

Galerie:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama