Texas Antonio

6. prosince 2017 v 14:25 | Karip |  Postavy - muži
Hráčka: Markett
Věk: 20
Bydlí v: Městský byt
Povolání: Student, fotbalista
Faceclaim: Thomas Hayes


Vzhled:
Nestává se, že by ho s jeho výškou lidé přehlíželi, to opravdu není možné. Ale kupodivu nebyl dlouhán odjakživa, vytáhl se až v průběhu dospívání. Co se týče genetiky, žádná kouzla se nekonala, nepovedlo se takové to zajímavé spojení hnědých vlasů a modrých očí, takže je z něj vzhledově obyčejný kluk s hnědýma očima. Světle hnědé vlasy si jednu dobu nechával narůst pořádně dlouhé, v té době to byl asi nějaký trend, protože spoustu jeho kámošů do toho šlo taky, ale později pochopil, že to není úplně jeho styl a vrátil se zpět do normálu. Hodně lidí ho považuje za šampónka, ale pravda je taková, že jak se probudí, tak vyráží do světa. Nikdy o svůj vzhled příliš nedbá, nepřijde mu to jako podstatná složka života. Jako malej kluk to řešil, protože se mu hloupá děcka smála za to, že má větší nos, to nesl dost těžce, neměl se rád, ale později poznal, že nos jako nos, je to úplně jedno a teď už to fakt nehrotí. Sem tam se stále najde nějaký vtipálek, který to musí okomentovat, ale jak říkám, už to i on sám bere s humorem. Je na něm vidět, že je sportovec, hodiny posilování a tréninků se jen tak neztratí, takže, dámy, je co obdivovat. Já osobně však více než postavu preferuji ten jeho roztomilý úsměv, kterým by dokázal rozzářit snad celé město. Je celkem zimomřivý, takže dominující postavení v jeho šatníku tvoří mikiny a bundy, v tričku ho můžete vidět pomalu jen na hřišti, och ano, fotbalový dres je jeho nejoblíbenějším outfitem. Nebudu vám nic tajit, mezi dívkami se řadí k těm velmi oblíbeným cílům, jsem tedy velmi zvědavá, která nakonec uloví jeho srdce.

Povaha:
Hádali byste k němu spíše negativní vlastnosti, že jo? Že jako fotbalistovi mu jistě stoupla sláva do hlavy, že se zajímá jen o sebe. Namyšlený frajer, který by si nejradši nasadil korunu, kdyby mohl. Že to bude chamtivý, úzkoprsý, bezohledný sobec, který si o sobě myslí bůhví co. Kdepak, jste na omylu, jste na špatné cestě. Kdybych to mohla říct jednoduše, je prostě zlatíčko. Pozná, když se člověk necítí nejlépe a je vždy ochoten nabídnout pomocnou ruku, svou laskavost by mohl rozdávat. Velkou roli u něj rovněž hraje trpělivost, bez té by se nikam nedostal, bez té by byl v tomhle světě ztracený. Snaží se se všemi vycházet, udržovat dobré vztahy, neříkám, že vždy úspěšně, každý děláme chyby, ale snaží se, to se cení. Neskutečně obdivuju tu jeho odhodlanost zůstat optimistou, touhu být stále veselý, protože věřte mi, v životě se mu stalo pár incidentů, které bych ani v nejmenším nepovažovala za zdařené, nemá to lehké, ale i přesto se snaží rozdávat radost a být tu pro ostatní jako kamarád, na kterého se můžete spolehnout. Je hrdým starším bratrem malé princezny, takže si pište, že mezi jeho vlastnosti patří také starostlivost. Řadí se mezi poctivce a pečlivce, klamání podle něj není správná volba. Dokáže vidět krásu v maličkostech. Ale nebudeme tu z něj dělat nejúžasnějšího člověka světa, i on má nějaké své mouchy. Třeba v určitých situacích je poměrně nejistý, troufám si říci, že někdy až zbabělý. Třeba co se navazování kontaktů týče, když už v něm je, tak je všechno parádní, ale dostat se do toho, prostě nepatří k těm, kteří by dělali první kroky. V mnoha směrech je též zdrženlivý, což vede k tomu, že neukáže, co v něm skutečně je, až moc řídící se pravidly, čili pak působí nevynalézavě a ústupně. Ovšem asi jako každý z nás je někdy pěkně tvrdohlavý, takže nemyslete si, že nedokáže jít za svými sny, ten když se pro něco nadchne, je připraven za to bojovat, umí si stát za svými názory, když mu to za to stojí. Což mě vede k tomu, že někdy je až moc soutěživý, sice vždy hraje fair-play, ale nasazení, se kterým si jde pro vítězství, je někdy skoro až nezdravé. U něj je to komplikované, prostě vždy záleží na situaci, může se vám zdát, že ho znáte jako svoje boty, ale pak vás překvapí a zaskočí, protože na jeho chování mají vliv okolnosti. Někdy jsou dny, kdy ho nerozhodí nic, někdy se zase do stresu dostane během mrknutí oka, náladě neporučíte. Došla jsem však k závěru, že nebudete litovat, pokud se rozhodnete otevřít mu dveře do vašeho života. Dokáže být skvělým přítelem, nenechá vás ve štychu. Pokud i on ve vás pozná přítele, stanete se jeho rodinou.

Zájmy:
Fotbal. To je to, pro co vstává a pro co usíná. Pro tuhle aktivitu žije, pro tu se narodil. Náklonost k tomuto sportu projevoval snad už v břiše matky svým ustavičným kopáním. Od klučíka jen tak hrajícího si s míčem se doslova dokopal až tam, kde je dnes, čili na post kapitána družstva. Sice pilně studuje, ale podle mě stejně skončí u fotbalu jako profesionální hráč a až zestárne, stane se trenérem, aby svůj talent mohl předávat jiným, s jeho láskou k dětem si dovedu představit, jak učí malé fotbalisty. Kromě hraní i rád fandí, živě nebo u televize, to je fuk, vždy se do zápasu zažere a sledovat vypouštění jeho emocí může být vážně sranda. Miluje pročišťování si hlavy během a hudbu, takže když to zkombinujeme, vyjde nám, že ho často můžeme vidět poklusávat ulicemi se sluchátky v uších. Je králem večírků, rád s kamarády vyrazí to někam pořádně rozjet, s alkoholem samozřejmě včetně, pokud by mu nevyšly jeho pracovní plány, dá se na degustátora vín, lol. Hodně lidí si myslí, že sport a moudrost nejdou dohromady, toto tvrzení vyvrátím, protože Texas je skvělý student. Jo, v matice stojí za hovno, ale nefláká to, škola ho baví. Dokonce se řadí k těm, kteří preferují knihy před filmy. A víte, co taky miluje? Auta. Takže romantika je podle něj nasednout do káry a vyrazit na cestu bez cíle, prostě jen tak jet s větrem v zádech a rádiem na plné pecky. A jen taková zajímavost, kolem mičudy se sice točí jako mistr, ale na tanec je úplné poleno. A v kreslení též vázne. Nemůže excelovat ve všem, že jo. Je to taky jen člověk.

Historie:
Pokud v jeho jménu hledáte nějaký hlubší význam, vzdejte to, nenajdete ho. Nepochází z Texasu a jeho rodiče k tomuto státu nemají žádné citové pouto. Dokonce ani nešlo o to udělat vtípek s jeho příjmením, protože v Texasu se nachází město San Antonio. Když se v březnu roku 1997 v brightonské porodnici narodil chlapeček, dostal zkrátka toto jméno, protože se rodičům líbilo, tečka. Prožil krásné dětství, rodina byla bezproblémová, žádné konflikty, žádné trable, dočkal se i vysněného sourozence, takže skutečně si nebylo nač stěžovat. A to i přesto, že se narodil s achromatopsií, čili úplnou barvoslepostí. Nikdy neviděl barvy, avšak to neznamená, že je pro něj svět černobílým, kdepak, tahle porucha mu ve štěstí nebrání. Jasně, byly kvůli tomu obavy, hlavně když byl dítě, to se to děsně hrotilo, aby ho vůbec pustili do školy a tak dále, ale zmáklo se to. Není to něco, co by dokázal přejít velkým obloukem, samozřejmě, že by rád ty nádherné barvičky kolem sebe vnímal, ale tak víte co, postupem času se naučil si tu krásu představovat. Dokáže se ze světa radovat stejně jako ostatní. Procházel životem jako každé normální dítě, poznával nové lidi, učil se nové dovednosti, vyvíjel si svou osobnost. Vážnější zdravotní komplikace nastaly v jeho sedmnácti letech, tak si tak hrál svůj milovaný fotbal, když v tom při pokusu o hlavičku přišel od protihráče takový faul, až z něj zůstal ležet v bezvědomí na hřišti a následně v nemocnici. A touto událostí byl poznamenán na celý život. Doktoři se nejdříve domnívali, že se jedná o otřes mozku a retrográdní amnézii, avšak nakonec skončil s diagnózou prosopagnosie. Není schopen rozeznávat tváře, dokonce nerozezná ani tu svou vlastní. Plno lidí se k němu otočilo zády v domnění, že je ignoruje, ale pravda je taková, že on je prostě jen nepoznal. Tuhle svou vadu již nese těžce, takže prosím, vyhněte se hloupým hláškám typu: "Ukaž mi na fotce" nebo "Hádej, kdo jsem". Bolí ho to, hlavně ve chvíli, kdy nepozná lidi, které má rád, nemůže za to. Tak či tak se však snaží vnímat svůj život optimisticky a naplno si ho užívat. Bere se jako obyčejného člověka, který má stejné možnosti jako každý jiný. Nezahodil své sny, k fotbalu se vrátil, a i když sem tam omylem přihraje soupeři a schytá bídu, nehodlá se vzdát. Nehodlá opouštět něco, co miluje. Nezapomněl, jak se používá úsměv, můžete ho na jeho tváři vidět velmi často. Pere se statečně a problémům bravurně nakopává prdel. Rozhodně je zajímavým člověkem, poznat ho stojí za to. Nebude se zlobit, když mu dáte šanci a rozhodnete se světu nakopávat prdel společně, rád vás přijme do party. A bude vám do smrti zavázán, když ho přijmete takového, jaký je. Když ho přijmete s jeho chybami. Jako my všichni má dobré i špatné dny, ale ať už je situace jakákoli, jedno ví jistě - Chce prostě… žít.

Galerie:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama