Thea Livia Hansen

3. ledna 2018 v 1:59 | MIAU |  Postavy - ženy
Hráčka: Miau
Věk: 6 let
Povolání: nastupuje do první třídy
Faceclaim: Mckenna Grace, časem Maddie Bragg


Vzhled:
Thea je malý andílek, který je až nápadně podobný svému otci. Od blond vlásků, přes modré oči.
Pokud má skutečně něco po své matce, tak je to asi nosánek, ale více než vzhledu po ní sdědila vlastností.Z čehož pochopitelně Thomas není příliš nadšený. Thea je taková, jaké má být zdravé šestileté dítě. Je hubeňoučká a drobná, to asi po mámě, ale kdo ví, je jí přece šest, cokoliv se může kdykoliv změnit. Taky jí teď padaj zuby, takže je z toho trochu nešťastná, protože se ráda obléká a upravuje. Možná až moc na šestiletou holku, má vážně velký šatník. Často s tátou bojuje o to, co si oblíkne, on ji navleče do tepláků a neřeší. V tomhle má máma lepší smysl pro módu.

Zájmy:
Tak především hračky, ne ale kdejaké, má ráda dinosaury a dokonce jich snad stovku zná. Rozezná od sebe jednotlivé dinosaury a dokonce si sama čte o jejich době, vývoji a podobně. Thea má ráda hvězdy, v pokojíčku jí visí hromady modelů mléčné dráhy a planet a docela ráda je zkoumá. K vědě ji totiž vede předevšim matka. Thomas by z ní měl rád jednou malou právníčku, zatímco Ophélia měla vždy jasno. Bude to doktork stejně jako ona. Tak či tak Thea hraje na housle a Tom ji přihlásil na balet, s tím ale sekla, nechala se raději zapsat na fotbal, z čehož málem Ophélii omylo! Chtěla totiž, aby byla Thea křehká dáma. A jinak její zájmy? Lození po stromech, kreslení si, hraní si s hračkami, ale také četba. Na to, že je v první třídě umí skutečně plynule číst!. A škola? Neuvěřitelně se těší.

Vlastnosti:
Zatím se stále mění a vyvíjí, ale co víme bezbečně už teď je to, že Thea je dost cílevědomá, docela dříč. Ráda by byla jednou děsně slavná jako její máma a úspěšná jako oba její rodiče. Je hravá, asi jako všechny děti v jejím věku. Je docela přímočará to asi po tatínkovi a taky trošku rozmazlená. Protože Thomas si svou milovanou dcerku patlá jak jen může. Asi by si měl dát pozor, aby z malé Thei nevyrostla potvora zvyklá využívat přízeň svého tatínka neustále. Nadruhou stranu umí být Thomas nekompromisní a striktní, takže nejčastěji funguje stylem, něco za něco, ne vždy to ale dodrží, protože kdo by tomuhle andílkovi odolal že?

Historie:
Vzhledem k věku vlastně ještě není moc co psát. Thea vznikla z lásky? Vlastně vůbec ne, vznikla z divokého, tajného sexu dvou lidí, kteří oba zahejbali. Takže vlastně byla dost nechtěná. Ophélie dítě nechtěla, protože byla úspěšná doktorka, která nechtěla z cesty kariéry uhnout ani o krůček a Thomas? Zadadný chlap, který prostě zahejbal. Když se Thea narodila tak Thomas zkoušel s Ophélií žít, pro dobro dítěte, jenže najednou ten sex vlastně nestál za nic a už to mezi nimi nefungovalo. Sledem okolností se táta vrátil k Eleanor a Thea ji má moc ráda, ačkoliv se na ni nejdřív zlobila, že tatínek není s maminkou. Teď přijde do péče tátovi, takže se těší.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama