Cassandra "Cassie" Penelope Maria Keener

1. února 2018 v 19:32 |  Postavy - ženy

Hráč/ka: Kayla
Věk postavy: 18
Povolání: Bez práce
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Lana ScolaroVZHLED:
Na první pohled vypadá jako velmi mladá dívka, tak okolo 16, když se ale podíváte blíž zjistíte, že asi až tak mladá není.
Na někoho také může působit dost uměle, ale veřte tomu nebo ne, na žádné plastice nebyla. Její jediná uprava spočívá v barvení vlasů. Není velkým tajemnstvím, že její přirozená barva je mnohem tmavší blond než jakou má nyní. Libuje si také v líčení, kterého používá někdy až moc.
Často ji potkáte s výrazným oblečením, které ji příliš kůže nezakrývá. A to platí i když je pozvaná na nějakou významnou událost, až už jde o ucenění různých cen nebo i o politický bankety, kam povětšinou kvůli rodičům musí.
Rada i nosí boty na štěklích, které jejímu drobnějšímu vzrůstu značně pomáhají.
Její tělo také zdobí několik tetovaní, mezi její nejvyraznější patří barevné tetování na předloktí.

POVAHA:
Odhadnout jaká je Cassie není vůbec těžké, je takový ten klasický party typ. Vždy se na sebe snaží strhnout pozornost a její jedno co si o ní myslí ostatní. Chce se zkrátka jen bavit. Ovšem, když ji někdo naštve dokáže být pěkná mrcha. Nikdy, ale nikomu neublížila, tohle zas nemá ráda. Dalo by se i říct, že násilí ji dost vadí. Ona spíš využívá slova a intriky. Nedělá ji ani problém užit si s přítelem svý kámošky. Tím by se dalo i říct, že není moc přátelský typ. V nejblížším kruhu si drží jen pár vybraných, převážně kluky. Ostatní více méně využívá, čemuž přispívá i fakt, že aby dosáhla svého nevadí jí jít i přes mrtvoly. Ovšem na druhou stranu, pokud patříš mezi těch pár vybraných, máš velké štěstí. Pro tyhle lidi, je totiž schopná udělat cokoliv.

ZÁJMY:
Nepatří mezi tajemství, že se ráda baví a strhává na sebe často i pozornost. Není večírek na kterém by nebyla. A ať už je kdekoliv, potkáte jí s cigaretou či s nelegální latkou. Mezi její největší chtíč patří kouření marihuany a šňupání kokainu a samozřejmě požívání alkoholu

HISTORIE:
Cassandra neboli Cassie, jak ji říká většina lidí, se narodila do prominentní rodiny. Matka baronka a otec politik. Jistě si umíte přestavit jak asi vypadalo její dětsví. Už od malička byla pod drobnohledem. Věčně sledovaná novináři, také byla brána na různé politické i jinak společenské události, kde se vždy musela chovat slušně a podle etiky. Proto ji také rodiče posílali na nejrůznější prestižní soukromé školy, kde se měla učit správné morálce a disciplíně. Tohle ovšem nebylo pro Cassie nijak výživné a proto i většinou pak končila v kancelářích ředitelů.
Matce se toto její chování natolik nelíbilo, že jí ve věku 12. let poslala na internátní školu do Švýcarska. Do Anglie se proto vracela jen zřídla a to jen na pár tydnů v roce. Avšak ani tohle ji nezabránilo seznámit se tam s dalšími dětmi prominentních rodičů, který byli na stejné vlně jako ona. Postupem časuse z nich udělala celkem slušná průserařská skupinka. Tohle celé, ale vyvrcholilo když měla 16 let. Jeden z profesorů je načapal jak kouří marihuanou na pozemcích školy. Netrvalo dlouho a ze školy ji vyhodily.
Její vyhození otce tak naštvala, že ji poslal na Britskou školu, která připomínala vojenskou akademii. Na této škole měla velmi tvrdou výchovou. Budíček v 6. ráno a v 8. večer už byla večerka. Cítila se jak ve vězení, tomuto pocitu nepomáhal ani vzhled jejího pokoje na škole. Čistě bíla místnost, jen s postelí, skříní a stolem. Nechyběli ani mříže na oknách. Avšak ani tahle škola jejímu vzpůrnému způsobu života, moc nepomohla. Netrvalo dlouho a našla způsob jak si do pokoje přepašovat nějaké ty omamné látky a alkohol. Nebyla tam ani rok, kdy jejím rodičům volali místní profesoři s navrhem, aby ji namísto školy zavřeli na odvykačku.
Tím i nastal její největší zlom. Jakmile nastoupila na odvykačku, začalo jí peklo. Místní sorta zavisláku si ji začaly kvůli jejím rodičům silně dobývat. Párkrát ji sem tam nějaký ten závislák i zmlátil. Všichni ji tam znaly, už jen z bulvárních článků, které se jen hemžily fotkami Cassie na večírcích. Po propuštění to však bylo ještě horší. Přetím ji novináři vyfotili jen na večírcích, ale teď ji sledovali neustále, jako by čekali kdy zase do toho spadne. A taky spadla.
Byl to ani ne mešíc, když ji media vyfotili jak znova šňupe kokain v obložení svých přátel v jednom baru. To byla pro její rodiče poslední kapka a tak se rozhodli pro radikální řešení. Zmrazili ji celý svěřenecký fond, který se ji zpřístupní až dovrší věku 30. let nebo pokud se do té doby nevdá.
S tímto rozhodnutím samozřejmě nesouhlasila, už ji nebavilo, jak ji rodiče mluví do toho jak žije svůj život a tak se jednoho večera rozhodla, že už pod drobnohledem žít nebude. Vzala rodičům klič od bankovní schránky , kde vybrala veškeré peníze v hotovosti, které tam měli. Ješte ten večer si koupila lístek na vlak a odjela do Brightonu žít život podle sebe.

GALERIE:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama