Daniel Moonwolf

19. února 2018 v 15:16 | Blér |  Postavy - muži

Hráč/ka: Blér
Věk postavy: 34
Povolání: Profesor
Faceclaim: Dan Stevens

VZHLED:
Dan je celkem vysoký urostlý muž s jasně modrýma očima. Viz foto. B)

POVAHA:
Na první pohled je to dost klidný člověk, spořádaný a čistotný mladý muž. Jeho mimika za něj mnohy udělá většinu povídání. Neříkám tím, snad že je mlčenlivý, naopak, když s někým najde společnou řeč, tak je k nezastavení, hlavně pak, když je v práci. Jako profesor se pro svou práci dokáže opravdu nadchnout. Jeho hlavními obory jsou literatura a tělovýchova, ale ve volném čase se věnuje kresbě a focení, avšak jen na amatérké úrovni. Jeho smysl pro humor je rize Britský, dokáže být dost sarkastický a škodolibý.

ZÁJMY:
Krom zmíněného fotografování se dost věnuje sportu, se svou sestrou chodí rád běhat. Když byl u armády, sloužil v parašutistké jednotce, takže když má možnost, rád si skočí. Má stále platný zbrojní pas, proto na něj můžete občas narazit na střelnici.

HISTORIE:

Vyrostl se svou rodinou v Londýně, má o deset let mladší sestru Beth, kterou střeží, jako oko v hlavě. Když odešel ze střední, rozhodl se jít do armády, byl poslán do Iráku, kde byl celé tři roky, než jim zemřela matka. Po její smrti se vrátil a rozhodl se vytudovat vysokou školu a stát se profesorem literatury. Jeho otec byl zásadně proti, měl být právník, jako on, ale jemu se ta práce hnusila. Když byl ale jeho otec zavražděn, musel studium na chvíli přerušit a starat se o svou sestru. Dost to trvalo, něž se mu podařilo ji dostat do své péče, ale když si našel práci a bydlení, tak to vše nakonec dopadlo. Chvilku se živil, jako knihovník, při čemž mohl dál studovat. Nakonec školu ale dodělal a svou praxi získal na unverzitě v Londýně, kde žili se sestrou až do nedávna, když mu ale nabídli práci na Brightonské univerzitě, tak nabídku okamžitě přijal a odstěhovali se sem. Pokud vás zajímá jeho osobní život, tak nehledejte, žádnou obří lásku, či bývalou ženu. Vystřídal za svůj živost dost holek, nikdy však nebyl děvkař, ale taky nebyl moc vztahový typ. Rozhodně není na kluky, to by nám tu ještě chybělo. Haha.. Takže pokud vás Dan zaujal, možná má některá zbloudilá místní duše šanci... who knows...

A to je asi tak všechno, víc už toho nevycucám. Jo a taky ještě nějaký ty fotky B))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama