Elizabeth Moonwolf

1. února 2018 v 19:12 |  Postavy - ženy

Hráč/ka: Lila
Věk postavy: 24
Povolání: Malířka, ale částečně si přivydělává jako barmanka
Bydlí v: Domek na pláži (bydlí se svým bratrem)
Faceclaim: Bonnie WrightVZHLED:
Před vámi stojí mladá žena, jejíž vlasy jsou zrzavé, možná trochu do rudá. Však když se ji podíváte do očí, tak zjistíte že je ma krásně jemně modré, její rtíky jsou drobonké. Co si budeme nalhávat, Izzy jak si nechává říkat od rodiny a známých je menší postavy. Lidé by ji typovali rozhodně na míň než ji vůbec je hlavně kvůli její výšce a mlaďonkému vzhledu, proto jí většinou lidé typují tak na sedmnáct let. Izzy chodí většinou oblekána do do sukních, korzetu, kabátu a vysokých kozaček, ale člověk jí může vidět i v obyčejných věcech. Na zátylku ma menší tetování kolibříka, které dostala od svého staršího brášky k osmnáctým narozeninám.

POVAHA:
Co se týče její povahy, tak Izzy je celkem klidná dívka, kterou jen tak nic ne vytočí, teda ne úplně. Jelikož se věnuje umění a někdy jí to nejde tak se u toho dokáže dost vztekat a nejednou si malém kvůli tomu podpálila byt. Takhle maličká dívenka je věrná co se týče ohledně vztahů až moc, možná i tak trochu majetnická, ale kdo by se jí divil že, přeci jen co je moje je moje. Izzy miluje snad úplně všechno, není snad žádná věc co by jí ani nechutnala. Nejraději má, ale pořádný steak, ale nebrání se ani salátu, i když tvrdí ze salát je pro králíky. Miluje dobré pití a k tomu i dobrou společnost, přeci jenom proč ne že. Kdo by čekal že zrovna tahle dívenka bude patřit mezi knihomolky sedící v knihovnách tak se plete. Jelikož je dost energická, tak ji člověk najde spíš v baru, ale ne posedávat, ale obsluhovat. Miluje lidi, společnost zábavu. Jediné co snad nesnáší, jsou falešní, na myšlení lidé, kteří normálním lidem jako je ona dělají akorát zle.

ZÁJMY:
Jak už jsem psala výše, tak Izzy se věnuje malování. Její obrazy (obrázky) nejsou zase tak známé, ale baví ji to. Přeci jenom u toho dost vypne a nemusí řešit žádné starosti a strasti. Další z věcí co dělá tak si ráda přečte nějakou tu knihu, né že by to dělala každý den, ale je to ujetý fanda do Harry Pottera (náhoda :D), takže když má zrovna volno, nic se jí nechce dělat tak za den knížku přečte bez problémů. Už jsem psala o tom že ma ráda i dobré jídlo a pití, že jí nedělá problém sníst velký steak, ale její postava je stále hubená. To vlastně díky tomu že Izzy chodí dvakrát do týdne cvičit, plus dělá box, jumping a chodí i na balet (ale tohle nikomu neříká), tak si udržuje stále dobrou postavu. Občas si sem a tam vyjede na koni, ale to většinou když je se svým bratrem (Ano zní to uchylně, ale není to tak jak to vypadá.) Ráda se chodí i bavit do místních klubů a poznávat nové lidi.

HISTORIE:
Elizabeth se narodila v Londýně, kde vyrůstala nejdříve se svým otcem a bratrem, jelikož její matka v jejích jedenácti letech zemřela. Všechno vypadalo báječně, její otec dělal právníka a její bratr akorát studoval na střední škole. Vedla si teda takový bezstarostný život do doby, než její otec byl zavražděn, jedním mafiánem, v ten den se ji obrátil život na ruby. Izzy bylo zrovna patnáct let, když za ní přijel do školy o deset let starší bratr, aby jí odvezl domů a řekl ji co se stalo jejich otci. Však velmi dlouho se z toho vzpamatovávala, úřady ji chtěli poslat do dětského domova, ale její bratr si ji vzal do péče a vychoval z ní, mladou, úspěšnou a milující dívku. Díky jejímu bratrovi začala i malovat,baví ji to, ale kdyz jí chytne vztek tak nejednou podpálila své obrazy. Nebýt v té chvilce jeho, tak vyhořeli a ona uhořela s nima, vzdy přišel v čas a zachránil jí. Od té doby bez sebe nedají ani ránu. Práce malířky ji ne zrovna moc dobře živila, proto si musela najít i druhou práci a to že dělá barmanku v jednom klubu. Proč ne že? Práce jako každá jiná a baví ji. Když oba mají čas tak spolu chodí běhat do lesa a nebo chodí ke koním, kde si vždy u žijí kopec srandy. Prostě je to jeho malá sestřička, takže jak jí řekl "Navždy tě budu hlídat, aby se ti nikdy nic nestalo a nikdo ti neublížil." Se svým bratrem se ve svých jedna dvaceti odstěhovala do Brightonu. Mají krásný domek na pláži, má tu i par přátel, se kterými chodí po sedět a pobavit se.. Však její život byl nelehký a co se týče vztahů, pár jich měla, ale nikdy to nedošlo tak daleko, že by s někým spala.. Možná čeká na toho pravého, možná jen má strach z toho co bude, ale stydí se za to, že ještě s nikým nespala, takže se tím moc nechlubí.

GALERIE:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama