Patrick Smith

1. února 2018 v 19:55 |  Postavy - muži


Hráč/ka: Alien
Věk postavy: 22 let
Povolání: Zaměstnanec kavárny / Ilegální závodník
Bydlí v: Dům na pláži
Faceclaim: Tom KaulitzVZHLED:
Patricka lidé poznají podle jeho dlouhých černých Cornows a volnému pytlovitému oblečení. Na jeho pravé tváři je malá piha a ve spodním rtu se nachází malá kovová ozdoba zvaná, jako piercing. Má celkem výrazné lícní kosti a čokoládové oči, které vás dokážou taky dokonale uhranout. I když se to na první pohled nepozná, díky jeho stylu oblékáni, tak je Patrick celkem dobře svalnatý a vypracovaný. Na jeho levém rameni se nachází tetování draka a na jeho pravé ruce na prstech se najde další. Čtyři prsty zdobí jedna číslice (0630).
Jak už bylo řečeno zaujme vás i jeho styl oblékání, který se skládá z velkých triček, které na něm doslova vísí, stejně tak i mikiny a pytlovitých kalhot. Jeho hlavu většinou pokrývá šátek kolem čela a čepice.

POVAHA:
Patrick je v celku veselý mladý klučina, který je svolný pro každou zábavu a nekalost. Je to spíše takový ten typ Playboye, který, když si usmyslí, dostane toho, koho v danou chvíli chce, dostane jej. Dokáže se , ale taky dost naštvat a to se potom rád hádá a provokuje ostatní někdy až tak, že ne jednou kvůli tomu dostal do huby, ale taky je ten typ, který nejde pro ránu daleko. Miluje pozornost ostatních, vyhledává párty a chodí často do klubů i se svou partou ve které je on Bossem. Je to prostě typický, arogantní fracek.
Je cholerik, takže by si měl každý nejdřívě ověřit v jaké náladě je, než se s ním vůbec někdo dá do řeči. Je velice zapálený do debat ohledně čehokoliv, když je na jeho tváři viditekný úsměv, ale jeho změny nálad jsou opravdu nevyzpytatelné a tak pokud se z ničeho nic jeho klidné chování změní na agresivní, jen proto, že se mu něco nezalíbilo, nebo se mu prostě jen nedaří, tak by se měli hodně rychle někam vypařit jinak by totiž dopadli při nejhorším s pohmožděnimani, nebo dokonce i se zlomeninami.

ZÁJMY:
Patrick se hodně zajímá o hudbu. Pouliční styly hudby, rap, hiphop. Se stejnou vášní se věnuje i autům a sem tam si zajede i nějaký ten ilegální závod z jedním ze svých autíček na které nedá dopustit.Za městem má dokonce i důkladně kkrytou základnu, kde se právě skrývají jeho auta a kde se schází s jeho crew a makají na vylepšení svých aut a domlouvají si věci ohledně závodění. Je o něm známo, že holduje alkoholu, drogám a vyžívání se v BDSM praktikách. Dále jej můžete potkat i ve skateparku, kde se také pohybuje na skateboardu se svou crew a nebo se tam jen tak poflakují a popíjejí lkohol nebo si zahulí.

HISTORIE:
Narodil se jedné rodině v Los Angels. Otec soudce a matka herečka. Je celkm jasné, že se z Patricka stal malý rznazlený kluk, ale když mu bylo 11, rodiče se rozvedli a on se i se svou matkou přestěhoval do Brightonu, kde žije vlastně do dnes.
Žije už sám a to v celkem velkém domě na pláži. Od svých 17 let hulí trávu a pije alkohol, ale od jeho 18 začal brát i tvrdší drogy. Ve stejném věku začal i ilegálně závodit a stal se 'Legendou' v těchto závodech, ve kterých vyhrává, jako nic.
Vztahy tenhle kluk opravdu nějak nehrotí. Známosti na jednu noc, nebo na více nocí bez jakéhokoliv citového závazku je u něj naprosto běžnou záležitostí. Opravu zamilovaný, ale už i jednou byl. Zamiloval se do jedné spoluačky jménem Charlotte, ale jakmile přišel na to, že se tahá s jíným, důkladně jí potrestal za její zradu k jeho citům a tak se teď vže jen bezzávazně.
Je zaměstnancem v místní kavárně, kde si taky vydělá nějaký ten peníz, ale opravdu hodně mu vynáší ptávě výhry v Ilegálních závodech a taky se někdy dostaně i do klubu, jako DJ o který se taky malinko zajímá.

GALERIE:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama