Nicholas Erik Jefferson

18. března 2018 v 21:17 |  Postavy - muži
Hráč/ka: Archers
Věk postavy: 28 let
Povolání: Lektor surfování, občas pomáhá v rodinném baru
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Andreas EriksenVZHLED:
Nicholas se dooprvady nikdy nemusel obávat o tom, co si o jeho vzhledu myslí ostatní. Byl neodolatelné dítě, v době puberty netrpěl na akné a rychle vyrostl. Do toho přidejte jeho vášeň k surfování a běhu, díky které má dodnes pružnou a svalnatou postavu, a není divu, že se po něm brzy začaly ženy otáčet.
Tvář má klasicky oválnou, ale s hranatou čelistí a výraznými lícními kostmi. Tváře mu většinu času pokrývá strniště a dodává mu na ležérně nedbalém vzhledu spolu s rozházenými hnědými vlasy, jež přeci jen trochu zesvětlilo slunce. Přímý nos je důkazem toho, že z těch mnoha bitek, do kterých se zapletl, mu ho nikdo nepřerazil. Možná i díky tomu má na přitažlivě vykrojených rtech často samolibý a domýslivý úšklebek. Pod rovným obočím naleznete světle modré oči s náznakem šedé. Většinu času jsou nevypočitatelné, podobně jako jeho povaha. Pokud se nerozhodne jinak, tak z nich nic nevyčtete, v pokeru by vás mohl obrat o poslední pětník.
Je vysoký 188 centimetrů, a jak už bylo řečeno, je dobře stavěný, přestože se nedá označovat za žádného kulturistu. Není jeden z těch nadšenců, co tráví hodiny v posilovně, ale rád si zaběhá, zasurfuje či zaplave, zatímco v baru často nosí ty nejtěžší krabice. Není pro něj tudíž těžké udržovat se v kondici. Nehledě na jeho časté noční dobrodružství se ženami, i tady se přeci nějaké ty kalorie spálí. Pokožku má mírně opálenou, což je v Londýně nezvyk. Často však cestuje.
Jak už ukazuje jeho nedbalost k vlastní image, nejpohodlněji se cítí ve sportovním oblečení. Dále však nepohrdne klasickými džíny a obyčejným trikem. V jeho šatníku dominuje černá a bílá, občas záblesk červené či modré. Má však slabost pro značkové boty. Oblek má všeho všudy jeden, v životě ho stejně moc nepoužívá.


POVAHA:
U Nica nikdy nevíte, co můžete čekat. Jeho život je jedním velkým zmatkem plným ukvapených rozhodnutí a nečekaných obratů. Na první pohled to možná nepoznáte, Nico je sympatický, dokáže být okouzlující, když se snaží, ale v jeho těle jako by stále zůstávala jakási těkavá energie. Jediné uzemnění představuje jeho sebedůvěra a věci, které má rád. V tu chvíli je pevný jako skála, neoblomný a tvrdohlavý. Kupříkladu surfování, nikdo z rodiny ho v tom zrovna nepodporoval, ale on si za svým snem stál a postavil kolem něj svůj život. Nikde se necítí tak sám sebou, jako právě na surfovacím prkně.
Někdo by mohl říct, že je trochu arogantní a no… měl by pravdu. Nejde o to, že by se vyloženě naparoval, ale je si niterně jistý úspěchem, protože ho většáinou dokáže. To způsobuje cílevědomost, kterou vzal bůh ví odkud. Nejhůře se to asi projevuje ve vztahu k ženám. Nikdy neměl zájem se usadit, známosti na jednu noc jsou u něj téměř na denním pořádku. Nikdy ženám nic neslibuje, prostě má rád sex, to se stává, přeci jenom je to chlap.
Nikdy nebyl přehnaně tolerantní, v tomhle ohledu je spíše takový zlatý střed. Nemotá se do věcí ostatních, které se ho přímo nedotýkají. Kupříkladu nemusí gaye, ale dokáže se s nimi normálně bavit. Něco jiného je to u žen, přeci jen, dvě dívky v posteli… no jo, je to parchant, ale co se mu hodí do krámu, to bere mnohem lépe.
Má smysl pro humor, občas prostoupený sarkasmem a ironií, ale není jednoduché se s ním nudit už jen proto, že často udělá něco nečekaného. Jako když začne zpívat, protože nehraje hudba a on s vámi chce tančit. Nebo se rozhodne, že ve dvě ráno je skvělý čas na vycházku po pláži. A nebo co tak zkusit skok padákem? Žijeme jen jednou a to právě teď. Možná je díky tomu označován za impulsivního a lehkomyslného, ale to mu nevadí. Ke štěstí mu to stačí.
Nedá se říct, že by byl hloupý. Jeho filosofické chvilky během alkoholového opojení jsou přímo pověstné. Školu dokončil s dobrým průměrem, ale nikdy neprojevil touhu vzdělávat se dál. Svět na něj čekal a on si raději poradil se selským rozumem a logikou, než aby se bichloval všelijaké zbytečné znalosti.
Rychle se pro něco zapálí a dokáže ze sebe vydat všechno. Vášeň pro věc je něco, co v něm jeden musí obdivovat a mnohdy je to právě to, co na něm ženy okouzlí nejvíce. On životem jen neproplouvá, ačkoliv by se to tak mohlo zdát. Žije každou chvílí, každým prchlivým okamžikem, vychutnává si jej a prociťuje naplno. Díky tomu nepotřebuje k životu mnoho. Je svým způsobem šťastný, až na občasné chmury. I jeho se občas dotkne osamělost.


ZÁJMY:
Budu se opakovat s jeho posedlostí surfování. Jeden by tomu nevěřil, v chmurné Anglii, ale je tomu tak. Zvykl si dokonce i na zdejší chladné vody, přestože rád cestuje do teplejších krajin. I cestování tudíž patří mezi jeho zájmy. Dále si vždycky rád zaběhá, zaplave anebo zahraje volejbal. Jako by se spíš narodil pro slunné pláže Maimi, než pro deštivou Británii.
Nikdy nepohrdne dobrou knihou, především detektivkami. Rád se úprobírá zápletkami, odhaduje vraha. Je to jedna z mála věcí, která chce trpělivost a jemu nepřijde nudná. Při čtení se na chvíli zklidní a vypne. Přestože byste to netipli, je také skvělý kuchař. Má rád kombinování chutí, v baru to zůročí alespoň u míchání těch nejlepších koktejlů, ale doma dokáže tvořit mistrovské kousky. Jen se tím nikde nechlubí. Občas něco zabrnká na kytaru anebo zazpívá, ale většinou jen když má dost dobrou náladu.


HISTORIE:
Narodil se v Londýně, kde prožil většinu svého dětství, navštěvoval místní školu a v zásadě nebyl ničím výjimečný. Až na to, že ho vždycky přitahovalo moře. Miloval jeho bezbřehost a nespoutanost. Vše bylo spečetěno ve chvíli, kdy se s rodinou vydali na dovolenou na Floridu. Tam se poprvé učil surfovat a naprosto tomu propadl. Nebylo lehké v této zálibě pokračovat, když se vrátili do Británie, ale našel si způsob, přeci jen v Londýně je možné všechno. I centrum s výukou surfování. Rodiče doufali, že jde o pomíjivou zálibu, že si najde něco stálejšího, ale on byl stále přesvědčený, že tohle je to, co chce v životě dělat. Po práci vzal práci v rodinném baru, který měl zdědit a vést, ale tohle privilegium přenechal mladšímu bratrovi. Sám si odkládal peníze, žil v malém skromném bytečku na kraji města a kdykoliv měl dost peněz, bral si dovolenou a odjížděl do USA, či alespoň do blízkého Španělska.
Účastnil se několika soutěží, vyhrál ceny, jenže světe div se, sláva nikdy nebyla nic pro něj. Ve svých dvaceti dvou letech se rozhodl zůstat nějakou dobu právě na Floridě, kde začal pracovat jako lektor surfování. Byl tam spokojený, vedl svůj nevázaný způsob života, po nocích se toulal po barech, ráno učil, odpoledne dospával před další noční jízdou. Když však přišla zpráva z domova, že je matka nemocná, neváhal a vrátil se.
Matka onemocněla na rakovinu prsu. Pokročilé stádium, nedalo se nic moc dělat. Poslední chvíle jejího života pro něj byly těžké, byli si s mámou blízcí. Po její smrti už zůstal v Británii, otec potřeboval vypomáhat v baru, když byl zdrcený žalem. S bratrem se toho zhostili a starali se i o třetího sourozence, nejmladší sestru Kate, které bylo teprve třináct. Po roce se vše umírnilo, Nico opustil stálou práci v baru, začal pracovat ve stejném sportovním cetru, kde předtím bral lekce a přestěhoval se do Brightonu. Do práce dojíždí skoro denně, občas v Londýně zůstane, aby jednu noc zaskočil v baru, ale v zásadě se život vrátil do zajetých kolejí. Stále si odkládá peníze na cestování a sní o slunečných dnech na pláži. V Brightonu si však zvykl a domek na pláži dokáže považovat za svůj domov.


GALERIE:


https://i.mdel.net/i/db/2015/1/332904/332904-500w.jpg

https://scontent-vie1-1.cdninstagram.com/vp/334c17272ae5f1727c1e67ee27747713/5B333DE3/t51.2885-15/e15/10684352_1417736608532043_735785016_n.jpg

https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/3ba104fa703bfe80d1a2341d4c8f845c/5B400BFE/t51.2885-15/e35/15253116_697307090420086_7390081223835516928_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTM5NTIxMzQwMzI0MDM1NjUyMw%3D%3D.2
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama