Shuri Maraya

17. června 2018 v 12:54 | Miau |  Postavy - ženy
Hráčka: Nikka
Věk postavy: 24 let
Povolání: Malířka
Faceclaim: Amanda Stenberg
Bydlí: ZDE



Vzhled:

Shuri je tmavé pleti. Má černé kudrnaté, středně dlouhé vlasy a tmavě hnědé až černé oči. Je hubená, ale není anorektička.


Povaha:
Shuri je velmi kretivní člověk s bujnou fantazií a odhodláním jít si za tím co chce. Miluje dlouhé procházky po louchách, kde jsou květiny, které trhá a většinou z nich plete věnečky. Je až příliš upřímná a strká nos do cizích věcí, protože ji to prostě zajímá. Často maluje do bloku vymyšlené postavičky, které pak vmísí do příběhů, které občas píše. Je dost tvrdohladá a je schopná vám vnutit i to co nechcete. Na svůj věk vypadá hodně mladě, ale to jí nevadí. Miluje také zvířata a má psa australského ovčáka Lokiho.

Koníčky
Malování, zpěv, focení, dlouhé procházky, květiny

Historie:
Shuri se narodila v Kalifornii do rodiny velmi bohatých lidí. Avšak přestože byli její rodiče často na pracovních cestách, tak Shuri i její sourozence, dva bratry a sestru, měli velmi rádi. Nejvíce si Shuri seděla se svou o dva roky starší sestrou Yarou, ale samozřejmě měla ráda i svá o čtyři roky starší dvojčata Deona a Marcuse, kteří ji i Yaru bránili, jelikož byli jejich mladší sestřičky. Když Shuri nastoupila na základní školu, téměř okamžitě si našla kamarády a všichni ji měli rádi a to hlavně proto, že nosila do školy sladkosti a zvala děti domů k bazénu. Její dětství bylo opravdu bezstarostné. Ve škole byla jedničkářka a ve sboru i v kroužku kreslení byla nejlepší. Když její maminka čekala další dítě, malého Daniela, byla s ní Shuri hodně času na zahradě a díky tomu začala mít ráda květiny a naučila se pěstovat i zeleninu a ovoce. Na střední škole si Shuri našla první nejlepší kamarádky, kamarády i kluka, ale s kluky to bylo složitější a žádný vztah jí nevydržel dlouho. Ve druháku se rozhodla přihlásit do pěvecké soutěže na škole a vyhrála první místo a dostala se až do celostátní soutěže, kde skončila druhá, z čehož měla ona i její rodina neskutečnou radost. Na škole se však o ní začali šířit pomluvy, že krade, lže a pomlouvá, což ona nesnášela, takže to rozhodně nebyla pravda. Přes letní prázdiny, které trávila s rodinou na chatě v Kanadě se však všechno uklidnilo. V Kanadě si našla i první dlouhodobější vztah s Jadenem, který byl také z Kalifornie, ale rozešli se, když bylo Shuri 20, protože ji podvedl. Od té doby si Shuri na kluky dávala opravdu pozor. Ale zpět na střední. Ve třetím ročníku její známky byly nejlepší na celé škole a dostala vyznamenání ředitele školy. Nerada se tím však chlubila, protože si připadala jako šprt, což rozhodně nechtěla, ale škola jí prostě šla. Ve třetím ročníku byla také jedna z nejoblíbenějších holek na škole, ale díky Jadenovi si kluků moc nevšímala. Na maturitní ples ve čtvrťáku šla s Jadenem a vyhráli společně soutěž o krále a královnu plesu, z čehož měla hroznou radost a o jednom z víkendů, kdy její rodiče byli pryč s Danielem, tak uspořádala největší večírek roku. Samozřejmě u toho byli i její starší sourozenci, kteří z toho byli nadšení a pozvali i své přátelé a skončilo to tak, že v domě bylo přes dvěstě lidí. Naštěstí se v domě skoro nic nerozbilo a než se rodiče vrátili, bylo vše jako v den jejich odjezdu a nikde ani známka po největší párty roku. Pár dní poté co dodělala školu se přestěhovala do Brightonu, kde maluje své obrazy většinou venku v parku. Pořídila si také psa, australského ovčáka Lokiho.

Galerie:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama