Blake d'Cohen

11. července 2018 v 22:09 | Miau |  Postavy - muži

Hráč: CikOn
Věk postavy: 23 let
Vzdělání: Student vysoké školy - konzervatoř (neaktivní)
Brigáda: Barman
Faceclaim: Colton Haynes

Vzhled
Na jakou část těla se poprvé podíváte, když vidíte někoho nového? Pokud patříte mezi ty, kteří poprvé nahlédnou do očí, tak v případě Blakea je možné, že se v nich ztratíte, nebudete vědět, jak se to stalo a co se stalo. A důvod? Jeho charisma? Kdo ví. Vysoký přibližně 183 cm. Hnědé, krátce střižené vlasy. Vlastně je to takový klasický účes klasického kluka z vesnice. Většinou si s nimi ani nic nedělá. Buď je nechá přírodně rozcuchané nebo je stačí projet prsty a nějakým způsobem je natvarovat do požadované formy. I když se může stát, že při nějaké slavnostnější události si s nimi bude chtít pohrát, ale s tak krátkým střihem z toho stejně nic moc udělat nejde a nikdy k tomu ani nedošlo a pravděpodobně ani nedojde. Ve skutečnosti v místě, kde vyrůstá nosí ve větší části kovbojský klbouk, který jeho vlasy stejně zakryje. Jeho tvář zdobí modré oči, které v různých světel mění odstíny na světlé a tmavé. Poměrně husté řasy dávají jeho pohledu náznak tajemnosti. Oči však nejsou jeho jedinou předností. Poutavé jsou také jeho plné rty, ze kterých dokáže vykouzlit široký úsměv, vypustit spousty přijemných, tak i nepříjemných slov. V části nad očima mu také dominuje jeho kompaktní obočí, které doplňuje jeho výrazné rysy v obličeji. Mezi ty méně výrazné se dají považovat pihy ve střední části. Vlatně v oblasti nosu a jemně na tvářích. Celkově jeho pohled vzbuzuje v člověku pocit, který v něm vyvolá mnoho otázek. Kdo vlastně ten kluk je? Nicméně.. Blaekův šatník je plný kostkovaných košil různých barev. Obyčejné jeany, mikiny, trička. Vlastně nic zvláštního. Je to prostý kluk, takže tady nehledejte žádný extrémní luxus, i když jako správný gentleman má schovaný nějaký ten oblek na neočekávané události.

Povaha
Povaha Blakea? Je to velice složitá osobnost. Jednou by se pro druhé roztrhal na 1000 kusů, aby jim pomohl, ale když ho to "něco" popadne, tak byste ho nepoznali. Pokud ovšem už nevíte jaký vlastně je a jaká je jeho minulot. Je to pracovitý mladík a dobrý přítel. Dokáže druhé vyslechnout a pomoc jim. Jeho problémem je však, že je emocionálně nedostupný. Je pro něj dost těžké mluvit o svých problémech a pocitech. Nikomu se nesvěřuje. Snaží se být tvrďák, přitom se nikdy nedopustil toho, aby ukázal svoje pravé já. To jaký opravdu je. Že má city, že dokáže k někomu něco cítit. Jeho osobnost je uzavřená v něm. Přestože má spousty známých a přátel, tak ještě nepoznal člověka, kterému by se dokázal otevřít. Proto je jeho pohled tak tajemný. Nikdo nový totiž nezná jeho minulost se kterou se nehodlá nijak chlubit. I když vypadá neškodně, tak je to nervák. Netrpělivý nervák, který se nebojí připojit do nějaké rvačky, která se ho třeba ani netýká. Taky se mu nedá vytknout jeho smysl pro humor a veselá povaha, i přes jeho depresivní minulost. Snaží se jít přes to všechno dál.

Zájmy
Jaké zájmy asi může mít člověk, kterýmu přišly do života nepříjemné překážky? Blakeovi hodně pomohla volná jízda na koních. Ticho, klid a vítr ve vlasech. Co víc si přát. Dále i psaní. Ne tak ale ledajaké psaní. Začalo to vypisování pocitů a pokračovalo až k písničkám. Pár jich i vzniklo ale nikdo je nikdy nešlyšel. Ty stvořené slova doplňuje hraní na kytaru. Teprve se to učí, není žádný profík ani odborník. Tohle jsou spíše koníčky, které dělá sám pro sebe, aby se nějak pocitově uklidnil. Poslední dobou je jeho velkým zájmem alkohol, kterému přišel na chuť, když se přestěhoval do města a začal vymetat večírek za večírkem. Který koníček ho dokope dál a který ho naopak potopí?

Historie
Jestli se má psát o osudech člověka, tak Blakeův není zrovna nejmilejší. Se svou rodinou vyrůstal už od narození na vesnici, kde se také narodil se svým bratrem, který mu byl ve všem oporou. Měli stejné koníčky i zájmy. Stejné názory i pocity. Tímhle to ale nekončí. Měli totiž stejnou i tvář a tělo. Ano, přesně tak. Blake je z dvojčete. Jeho bratr se jmenoval Damien. A proč jmenoval? Jelikož již není mezi námi. Jeho dnem se stal osudným, kdy jednoho rána vyjel na svém koni do údolí. Během dne však spatřil v úskalí starého pána, kterému chtěl díky své dobrosrdečnosti pomoc. To se mu však stalo osudným, když jeho koně splašili vlci a Damienovo tělo se zřítilo ze svahu dolů. Ještě toho dne, večera byl nalezen, ale jelikož jeho tělo ztratilo příliš krve a pohmožděniny byli až moc četné, tak na zranění podlehl. Blakeovi se život otočil vzhůru nohama a to byl první krok k jeho uzavřenosti. Nebylo to pro něj vůbec snadné, jelikož byl Damien jeho brácha. Jeho druhá ruka. Jeho přítel. Podnikali spolu všechny praštěnosti. Vyrůstali spolu 19 let a teď je to jen na něm, aby to dotáhl dál. Tam kam si to oba plánovali. Bohužel jeho otec tuhle ránu nezvládl. Přišel o jednoho ze svých synů. Život se mu kompletně zhroutil, a pár dní po smrti Damiena, se v kůlně oběsil. Jeho bezvládné tělo našla matka, která se z toho zbláznila. Blakeovi nezůstalo nic jiného než se postavit na vlastní nohy, protože už neměl nikoho, kdo by mu byl oporou. Staral se o svojí mámu 4 roky jak nejlíp uměl, dokud se její stav alespoň trochu nezlepšil. Viděl její pokroky a uznal za vhodné se v životě posunout dál. Proto se vydává z vesnice do města, kde se věnuje své přechodné brigádě a studiu.

Galerie:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama