Shrnutí

Shrnutí číslo 23.

18. června 2017 v 20:00 | Miau

Dobrý večer naši milí,
Tak jsme zase tady, stále si připadající jako brightonská superdrbny, ano neseme Vám to, po čem tak toužíte... Nač to prodlužovat, klikněte na "celý článek" a nechte se unášet drby, pomluvami a možná i kapkou lží, které jsou však založeny na pravdivých událostech.... A naši milí zlatí, nezapomínejte posílat tipy, protože bez Vás jsou naše shrnutí jen slabým (anglickým) čajíčkem

Shrnutí číslo 22

22. května 2017 v 23:44 | Miau
Dobrý večer Brightone,
Vzhledem k tomu, že tento článek má v celé "sadě" shrnutí číslo 22 je úvod už poněkud zbytečný, stejně ale bude. Vzhledem ke zkouškám a maturitám naše rpg tak nějak "zelo" prázdnotou, tudíž jsme nedostali ani moc tipů na to, co se vlastně odehrálo, pokud se chcete ve shrnutí vyskytovat a pomoci nám ho psát posílejte své tipy SEM

Shrnutí číslo 21

16. května 2017 v 23:07 | Miau

Zdravíme všechny přiznivce Brightonu a přicházíme s novou várkou žhavých drbů...

Dozajista jste si již stačili všimnout, že obyvatelé Brightonu si na dramata a zajímavé zvraty skutečně potrpí. Intriky, pletky a milostné trojuhelníky jsou přesně tím, co nás -zvědavé uši- zajímá a vždy potěší, tak proč zdržovat ? Mimochodem v tipech jsme našli pouze jeden příspěvek, tudíž jsme na pochybách, zda má ve "Shrnutí" smysl pokračovat..

Shrnutí číslo 20

25. dubna 2017 v 20:23

Dobrý večer všem

Je až neuvěřitelné (ale skutečně to tak je!), že tu máme již 20. díl shrnutí. Děkujeme, za Vaši přízeň a ochotu
sepsat tipy z vaších her. Doufáme, že se Vám na Brightonu líbí a jste spokojeni.
Zároveň se omlouváme, ale s vaší rostoucí aktivitou nelze všechny hry sledovat, proto budou od nynějška shrnutí většinově z tipů do shrnutí, které můžete jako vždy psát sem. A teď už pojďme drbat a pomlouvat!

Shrnutí číslo 19

19. března 2017 v 21:22

Zdravíme všechny příznivce Brightonu,

Přicházíme s další dávkou zajímavých informací, co se v
našem RPG světě za posledních pár dní událo a že je co číst!
Nebudu úvod natahovat, stejně nás zajímá to, co je pod perexem
tak jen do toho. !

Shrnutí (18)

26. února 2017 v 19:24
Je neděle, a proč se rovnou nevrhnout na všemi očekávané další shrnutí? Pojďme se podívat, co nejzajímavějšího se za poslední dobu ve městě událo.

Shrnutí (17)

7. února 2017 v 20:38
Krásný únorový večer všem obyvatelům Brightonu,
Pojďte si přečíst drby posledních dní. Zaznamenáváme stále větší aktivitu a to nás velmi těší! V posledních dnech se osudy našich obyvatel velmi šíleně zkomplikovaly. Jen do čtení, stojí to za to, některé části jsou prakticky jen z vaších tipů, děkujeme, že se na rekapitulaci týdne podílíte ♥

Shrnutí číslo 16

29. ledna 2017 v 17:20
Zdravíčko, dnes jsem se toho ujala já. Není jasné kdo? Přeci Karipka, s pomocí Miau a tipů od vás, tak se pojďme podívat, co nového město Brighton zažilo v uplynulých dnech.

Výsledek obrázku pro 16

Shrnutí číslo 15

17. ledna 2017 v 12:32 | Miau
Dobrý den BRIGHTONE,
Takže jsme se rozhodli, po krátkém váhání, že Vám shrnutí i přes jeho délku poskytneme. Ted musíme podotknout, že začínáte žít (na náš vkus) až moc spořádaně. Kde jsou nějaká dramata?...

Shrnutí č. 14

8. ledna 2017 v 23:07 | Miau

Vítejte, jsme tu zase. Připraveni informovat a šokovat. Připraveni pro vás - naše dychtivé čtenáře a vaše zvědavé uši. Jen poslouchejte, protože drbů je za tento týden více než dost. Nebudeme to natahovat. Nejprve Vám však ještě popřejeme šťastný nový rok a hodně úspěchů! Máme vás rádi a pevně doufáme, že i vy nás.

Shrnutí číslo 13

31. prosince 2016 v 11:25 | Miau

Vítejte u pravidelné dávky drbů, která přichází právě teď. Musím apelovat na vás - naše informátory. No tak přátelé, copak se nechcete podělit o pikantnosti s námi? Vaše tipy jsou ANONYMNÍ a můžete je psát SEM - ODKAZ ,pro nás je nedohledatelné, kdo jaký tip psal, tudíž se vůnec nestyďte a nebojte, moc to uvítáme.

Shrnutí 12

20. prosince 2016 v 23:50
Zdravím Brighton,
Jak jste si určitě všimli shrnutí vychází s menším zpožděním...
Bohužel i Brightonské drbny mají spoustu práce. Vánoce se kvapem blíží
a s tím samozřejmě i -cukroví? dárky?- ne ZKOUŠKY! Naposledy vás prosím, pokud chcete být ve shrnutí pište tipy. (Je to anonymní!) Pokud nechcete tak samozřejmě nemusíte psát, jen se pak prosím nezlobte, že hold nejste zmíněni.
Ale dost už! Uvařte si čaj, zapalte svíčku a pojďte číst pikantnosti posledního týdne!

Shrnutí 11

12. prosince 2016 v 23:20

Naši milí obyvatelé Brightonu,

Úvodem Vám musím sdělit, že dnešní shrnutí není ani zdaleka tak pikantní, jak jsme doufaly. Tento týden byl co se hraní týče velmi slabý a neposlali jste nám žádné tipy! Na společnou hru dorazili jen dva hráči, tudíž nebylo zas tak moc o čem psát. Doufáme, že to v následujících týdnech s plánovanou změnou -o tom později- bude lepší a Vás u nás hraní nepřestává bavit. Teď ale vzhůru do toho!

Shrnutí no. 10

4. prosince 2016 v 22:26 | Blair
Drazí čtenáři našeho týdeního shrnutí,

na začátku dnešního již desátého čísla bychom vám chtěli poděkovat za vaši věrnost a dychtivost, se kterou naše články čtete a doufáme, že vaše věrnost přetrvá i nadále!

Shrnutí (9)

27. listopadu 2016 v 21:39
Vítáme Vás u jubilejního devátého shrnutí,
tentokrát poprvé s tipy od Vás! Ať už jsou vámi poslané drby pravdivé či nikoliv, děkujeme za ně a doufáme, že nám zachováte přízeň i v příštím týdnu.
Rovnou začněme, mám takový pocit, že dnes to bude stát za to!

Shrnutí číslo 8

20. listopadu 2016 v 22:49 | Miau
Naši milí neonoví "Brightoňané",
Vaše pravidelná nedělní smršť drbů a pomluv je tu... Dneska trošku delší vydání, protože je nás stále více a více, takže se usaďte pohodlně a připravte se na uspokojení vašich smyslů - troškou mých nesmyslů...- .. Užijte si následující řádky a pravidelně nás informujte o všem, co se okolo šustne, protože pikantních drbů není nikdy dost!

Shrnutí číslo 7

13. listopadu 2016 v 17:59

Dobrý večer Brightone,
Je mi naprosto jasnéé, jak jste se na tento článek těšili, proto Vám úvod trochu natáhnu, ať chvíle napětí ještě pár vteřin přetvrvá. Ze startu bychom chtěli slyšet návrhy na společné hry, máme jich ještě pár vymyšlených v rukávu, ale protože chceme, aby Vás hrát u nás bavilo napište komentář, pokud máte nápad, který bychom mohli zrealizovat.
No dobrá, co si budeme nalhávat ... Všichni chceme drby, takže vzhůru do toho!

Shrnutí s Mars (6)

6. listopadu 2016 v 13:47 | Mars
Po minulém týdnu, kdy nám o halloweenu kosa (pozn. opravdická) pěkně vyostřila situaci v parku a rozsekla začátek dramatického večera, jsem se mylně domnívala, že už mě nemůže nic překvapit. Ale nebudu se tady ohánět (kosou) slovy, je tu jako každý týden spoustu nových pouta-vých zvratů, o které se chci podělit. A děkuju srdečně (♥) Miau, která se posledně shrnutí tak ochotně ujala.

Shrnutí číslo 5

31. října 2016 v 17:49
Krásný den Brightone!
Dozajista umíráte touhou dozvědět se nejnovější drby a pikantnosti ze života místních? A já vám dám to, po čem tolik toužíte...

Shrnutí s Mars (4)

24. října 2016 v 15:56 | Mars
Vstupné zdarma a welcome drinky přilákaly do našeho místního tanečního klubu nemálo lidí. Barman Garrett pro jednu noc barmanem nebyl, jeho osádrovaná (Emiliou popsaná) noha by mohla povídat. Proto musím s lítostí konstatovat, že otevření jeho baru TRIC se bude odkládat.

Shrnutí s Mars (3)

17. října 2016 v 21:21 | Mars
Záhada Blake Davis rozluštěna! (!!). Můj nejmenovaný zdroj mi právě oznámil, že Blake Davis, náš jediný policista, se z Brightonu odstěhoval neznámo kam. Fakt, že by se mu Brighton nelíbil, je samozřejmě zcela vyloučen, takže si můžeme jen domýšlet, jaké mohly jeho důvody být. (i když to stejně nikoho nezajímá). Jedno je však jisté, přišli jsme o našeho jediného policistu. Jaký to bude mít asi dopad na chod města? Probudí to v lidech to nejhorší?

Shrnutí s Mars (2)

10. října 2016 v 16:45 | Mars
Po tom, co to minulý týden "velmi žilo" v sushi baru, tu máme další novinky od Mars, živě z Brightonu. Během toho co o sobě přicházející podzim dává vědět, se událo pár věcí, které stojí za zmínku.

Shrnutí s Mars (1)

3. října 2016 v 13:07 | Mars
Máme tu za sebou párty ve Vile Hansen a nebudu lhát, když řeknu, že se vše dalo konečně trochu do pohybu. No kde jenom začít?

 
 

Reklama